1. Angloville
  2. Wymiana Edukacyjna w Prywatnym Liceum na Wizie F1

Wybierz program F1, jeśli szukasz wszechstronnego doświadczenia w prywatnej amerykańskiej szkole średniej, które przygotuje Cię do studiów i przyszłej kariery. Wskazując swoje preferencje i oczekiwania dopasujemy szkołę do Twoich potrzeb.

Liceum na Wizie F1

Program F1 to wyjątkowa ścieżka edukacyjna, która pozwoli Ci doświadczyć unikalnego połączenia wysokiej jakości nauczania, rozwoju osobistego i kulturowego oraz doskonalenia języka angielskiego.

Uczestnicy

Uczniowie, którzy biorą udział w programie mieszkają u amerykańskich rodzin i realizują naukę w prywatnych szkołach o wysokim poziomie edukacji. Program daje możliwość otrzymania dyplomu amerykańskiej szkoły średniej, który wraz ze zdanymi egzaminami SAT lub ACT umożliwia aplikację na studia. 

Koszty

Cena programu rozpoczyna się od 23000USD za rok szkolny i jest uzależniona od wyboru szkoły i zajęć dodatkowych. Skontaktuj się z nami, aby dobrać szkołę idealną dla Twoich potrzeb i budżetu.

Poniżej znajdziesz przykładowe szkoły dostępne w programie:

Our Upper School (fcds.org)

5501 Shallowford Rd, Lewisville, NC 27023, Stany Zjednoczone


FCDS to idealne miejsce dla uczniów do podejmowania ryzyka, próbowania nowych wyzwań i odkrywania, kim są.  

Uczniowie Upper School chcą stawiać sobie nawzajem wyzwania akademickie, sportowe i artystyczne. Są zaangażowani w życie kampusu, tworzą tętniącą życiem i zaangażowaną społeczność, która wzmacnia doświadczenie uczenia się.

Sporty: lacrosse, piłka nożna, tenis, pływanie, golf, koszykówka, zapasy, hokej na trawie, cheerleading, lekkoatletyka

Osiągnięcia

  • Klasa 2023 otrzymała 323 akceptacje do 144 różnych szkół wyższych w 34 różnych stanach
  • Średni wynik SAT wyniósł 1230, a średni wynik ACT wyniósł 27 dla klasy 2023.
  • Sześciu uczniów w klasie 2023 zostało wyróżnionych National Merit Recognition
  • Uczniowie klasy 2023 zostali przyjęci do Brown, Columbia, Cornell, Davidson, Duke, Georgetown, Princeton, UNC-Chapel Hill, UPenn, Wake Forest, Yale i wielu innych znakomitych uczelni
  • Klasa 2023 poświęciła ponad 3000 godzin na pracę społeczną
  • Przez ostatnie trzy sezony drużyny lekkoatletyczne wygrywały Wells Fargo Cup jako najwybitniejszy program lekkoatletyczny w stanie. FCDS ustanowił szkolny rekord dziesięciu mistrzostw stanowych w tym okresie
Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail