Spędź rok szkolny w USA 🇺🇸
Zostań uczniem amerykańskiego liceum!

Twoje miejsce w amerykańskim high school czeka!🗽

Przeżyj wspaniałą przygodę, która zostanie z Tobą na całe życie!🫶

“Rok w USA” od Angloville to program, który umożliwi Ci wyjazd do Stanów Zjednoczonych na cały rok szkolny, aby zostać uczniem prawdziwego amerykańskiego liceum.

REKRUTACJA OTWARTA: Aplikuj na rok szkolny 2025/26 🎓🇺🇸 Miejsca ograniczone❗️

 

Poznaj historię Zuzi – polskiej uczennicy, która wyjechała na rok do USA z Angloville.

Korzyści z udziału:

1

Edukacja w amerykańskiej szkole na wyciągnięcie ręki

2

Uzyskanie poziomu angielskiego jak u “native speakera”

3

Doświadczenie amerykańskiego stylu życia i stworzenie przyjaźni na lata

4

Łatwiejszy start do studiowania za granicą

5

Niesamowita okazja do zwiedzania i podróży po USA

6

Przygoda życia, podczas której nabierzesz międzynarodowego doświadczenia i płynności językowej

Dla kogo ten program?

 • Młodzież między 15 a 18,5 rokiem życia
 • Osoby posiadające dobry stan zdrowia, umożliwiający zagraniczne podróże
 • Osoby dojrzałe emocjonalnie o wysokiej kulturze osobistej
 • Otwarte na nowych ludzi
 • Nie posiadające uprzedzeń wobec odmiennych kultur
 • Posługujące się językiem angielskim w sposób komunikatywny, na poziomie B1/B2
 • Osiągające dobre wyniki w nauce

FAQ

Do kiedy trwa rekrutacja?

Rekrutacja na rok szkolny 2025/2026 już się rozpoczęła. Zachęcamy do wcześniejszego rozpoczęcia przygotowań i złożenia aplikacji, aby zagwarantować sobie miejsce. Dzięki temu Ty i Twoje dziecko będziecie mieć wystarczająco dużo czasu na solidne przygotowanie się do rocznego wyjazdu.

Jak przygotować dziecko do wyjazdu?

Każdy uczestnik bierze udział w Angloville PreCAMP, trzydniowym wyjeździe integracyjnym na kilka tygodni przed podróżą do USA, podczas którego:

 • poznaje innych uczestników wymiany,
 • poznaje absolwentów, którzy właśnie wrócili ze Stanów,
 • przygotowuje się do nadchodzącej podróży,
 • zdobywa wiedzę o amerykańskich szkołach średnich,
 • wymienia się doświadczeniami i wrażeniami.

Uczestnicy mają szansę tworzyć nowe więzi i czerpać inspirację z doświadczeń absolwentów.

Program dopasowany do Twoich potrzeb

Program ClassicProgram SelectProgram Premium
Długość pobytu
Długość pobytu
Długość pobytu
5 lub 10 miesięcy od 0,5 roku do 4 lat od 3 miesięcy do 5 lat
Kryteria
Kryteria
Kryteria
wiek: 15-18,5
angielski na poziomie B1
dobry stan zdrowia
wiek: 14-19
angielski na poziomie B1
dobry stan zdrowia
wiek: 13-19
angielski od poziomu B1
dobry stan zdrowia, dobre oceny
Typ szkoły
Typ szkoły
Typ szkoły
szkoła publiczna szkoła publiczna lub prywatna światowe szkoły prywatne
Pobyt
Pobyt
Pobyt
rodzina goszcząca rodzina goszcząca lub akademik nowoczesny kampus
SprawdźSprawdźSprawdź

Galeria zdjęć prosto ze Stanów Zjednoczonych!

Spełnij marzenia i zostań uczniem amerykańskiego liceum!

Zrób krok w kierunku edukacji w USA – Umów się na bezpłatną konsultację i otrzymaj pakiet informacji

Po wypełnieniu formularza dowiesz się jakie są warunki wyjazdu do liceum w USA na rok szkolny 2025/2026, jak wygląda proces aplikacji oraz poznasz koszty związane z nauką w Stanach Zjednoczonych.

PS. Na maila prześlemy bezpłatny katalog 🙂

REKRUTACJA OTWARTA: Aplikuj na rok szkolny 2025/26 🎓🇺🇸

Zablokuj tegoroczną cenę, aplikując wcześniej.

* pola wymagane

Co daje wymiana do liceum w USA?

Wymiana do liceum w USA to wyjątkowa okazja do wykorzystania zdobytej wiedzy podczas licznych zajęć pozalekcyjnych z native speakerami. Poznaj ludzi o różnych poglądach i opiniach oraz codziennie doświadczaj ogromnej różnorodności Ameryki. Postaw na jakość kształcenia i własny rozwój.

Ucz się języka w przyjaznym i niepowtarzalnym otoczeniu. Poznaj ludzi z całego świata. Wyjedź na wymianę do USA już w liceum i poczuj smak prawdziwej niezależności.

Programy wymiany do USA z Angloville to gwarancja jakości, skuteczności i niezapomnianej przygody. Szlifuj język i ciesz się młodością. To doskonały moment na zainwestowanie w swoją przyszłość zawodową. Zaufaj doświadczonemu partnerowi w Twojej przygodzie życia. Nie zwlekaj. Spotkajmy się w USA wspólnie z Angloville!

Dowiedz się więcej o wymianie do USA

Jakie korzyści daje wymiana do USA?

Stany Zjednoczone są jednym z najpiękniejszych krajów na świecie. To miejsce, gdzie zobaczysz nowoczesną architekturę metropolii, wspaniałe piaszczyste plaże, krystalicznie czyste jeziora czy ośnieżone szczyty gór. Prawie żaden inny kraj nie oferuje takiej różnorodności jak Ameryka. Dlaczego warto wybrać roczny program wymiany do liceum w USA? Poznaj wszystkie korzyści nauki w USA razem z Angloville.

Nie ma lepszego sposobu na perfekcyjne poznanie języka angielskiego niż pobyt w kraju, gdzie jest on używany na co dzień. Podczas każdego z naszych długoterminowych programów wymiany do USA jesteś otoczony językiem angielskim 24 godziny na dobę, co daje możliwość interakcji z native speakerami i chłonięcia słownictwa naturalnie.

Bez względu na to, gdzie i jak długo będziesz przebywał w Ameryce, masz pewność, że zrobisz ogromny krok naprzód w swobodnym posługiwaniu się językiem.

Sprawdź koszty związane z wymianą do USA

Czy uczestniczenie w rocznym programie wymiany do USA to dobra inwestycja w przyszłość?

Dłuższy pobyt w USA to wyjątkowa możliwość poznania codziennego życia mieszkańców tego kraju. Programy wymiany do USA z Angloville oferują wiele zajęć dodatkowych i wycieczek, podczas których dowiesz się jeszcze więcej o Ameryce i Amerykanach. Ucz się angielskiego w USA i nawiąż mnóstwo trwałych przyjaźni!

Podczas wymiany do USA spędzisz niezapomniane chwile w otoczeniu innej kultury, zwyczajów i podejścia do życia. To również znakomita okazja do dzielenia się historią i dziedzictwem swojego kraju. Zobacz na własne oczy, dlaczego Ameryka to kraina, w której spełniają się marzenia.

Program wymiany do USA to szansa na zupełnie nowy i ekscytujący etap w Twoim życiu. Zyskasz możliwość rozwoju osobistego w wielu nowych obszarach i staniesz się bardziej pewnym siebie w szybko zmieniającym się świecie. Przekonaj się sam, ile korzyści przynosi wymiana do USA z Angloville.

Wymiana do USA w liceum – jak uczestniczyć?

Oferta Angloville obejmuje również możliwość uczestnictwa w programie wymiany do USA już na poziomie liceum. Z pierwszej ręki dowiedz się, jak bardzo Twoja szkoła różni się od słynnego amerykańskiego High School.

Podczas wymiany do USA możesz brać udział w ekscytujących lekcjach fotografii czy teatru oraz trenować typowe dla Ameryki sporty, takie jak baseball. Po szkole dowiesz się, na czym polega amerykański styl życia, mieszkając z jedną ze starannie wyselekcjonowanych dla Ciebie rodzin.

Poznaj opinie uczestników naszych programów wymiany: „Udział w wymianie do USA z Angloville całkowicie odmienił moje życie. Spróbowałem wielu nowych rzeczy przez ten rok.”

Polegaj na doświadczeniu Angloville i ciesz się swoim najlepszym czasem w życiu. Szczegółowe informacje na temat programów wymiany do USA znajdziesz w naszym darmowym katalogu.

Co daje wymiana do USA z Angloville?

Nasze roczne programy wymiany do USA to wspólne zajęcia z rówieśnikami z całego świata. Proponujemy również bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które znacznie poszerzą Twoje horyzonty. I to wszystko w naprawdę luźnej i przyjacielskiej atmosferze.

Stawiamy na szybkie efekty edukacyjne, które są osiągane dzięki niestandardowym rozwiązaniom stosowanym w amerykańskim systemie szkolnym.

Decydując się na wymianę do USA z Angloville, stajesz się częścią wyjątkowej społeczności, w której uczniowie są zachęcani do zadawania wielu pytań, poszukiwania nieszablonowych odpowiedzi i stosowania w praktyce krytycznego myślenia. Spersonalizowane podejście do każdego ucznia to podstawa pracy amerykańskiej szkoły.

Najnowsze metody nauki, wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz całkowite zanurzenie w lokalnej kulturze to cechy, które są gwarancją Twojego sukcesu edukacyjnego.

Aplikuj na rok szkolny 2025/26 – zablokuj cenę z tego roku

X