Harmonogram - Malta

Program kursu Angloville Junior International został tak zaplanowany, by maksymalnie wykorzystać 10 dni pobytu na wyspie. Dynamiczna i kreatywna zabawa połączona jest z nauką w luźnej atmosferze oraz programem kulturalno-rekreacyjnym na Malcie. Ideą programu jest ciągła obecność Native Speakerów, a każdą godzinę wypełnia inna aktywność.

Przykładowy plan dnia

 
 
 • Zajęcia z Mentorem - nauka tworzenia prezentacji (wystąpień publicznych w języku angielskim)  pod okiem Native Speakera.
 • Zajęcia „2 na 1”- konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze, tradycjach, edukacji i zainteresowaniach. Na 2 uczestników przypada 1 Native Speaker. Rozmówcy zmieniają się co godzinę, dzięki czemu poznajemy różne akcenty, a rozmowy nigdy nie stają się nudne. Sesje mogą być połączone ze wspólnym odkrywaniem uroków wyspy.
 • Zajęcia rekreacyjne - anglojęzyczne wycieczki, gry terenowe, zajęcia sportowe i inne zajęcia rekreacyjne na świeżym powietrzu.
 • Zajęcia „1 na 1” - indywidualne zajęcia z native speakerami w różnej formie, może być to np. luźna rozmowa w trakcie spaceru lub symulacja rozmowy kwalifikacyjnej na studia czy zagraniczne stypendium.
 • Zajęcia w grupach - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek lub zajęć w terenie. Nauka współpracy w międzynarodowych zespołach jest szczególnie cennym i rozwijającym doświadczeniem.
 • Posiłki - każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z native speakerami.
 • Wspólne zajęcia wieczorne - wieczory filmowe, quizy, zabawy, talent show, karaoke, dyskoteki.
 • Bogaty program rekreacyjny. Więcej w zakładce Atrakcje.

Sprawdź terminy wyjazdów

Część szkoleniowa Kursu może zostać przeprowadzone w formie zdalnej (online) w następujących przypadkach:
 • gdy przemawiają za tym względy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia uczestników szkolenia językowego,
 • występują znaczące utrudnienia w przemieszczaniu się pomiędzy krajami, jak np. zakaz lotów z określonych państw/do określonych państw,
 • wprowadzone zostaną: obostrzenia w zakresie prowadzenia zajęć edukacyjnych na żywo/zalecenia prowadzenia edukacji  w miarę możliwości online
Przeprowadzenie części szkoleniowej online odbywać się będzie w wymiarze 125 lekcji po 20 minut każda, do wykorzystania w okresie 10 miesięcy. Okres wykorzystania lekcji online rozpoczyna bieg od dnia rozpoczęcia części szkoleniowej (pierwszego planowanego dnia kursu stacjonarnego). W przypadku przeprowadzenia części szkoleniowej w formie zdalnej, część turystyczna Angielskiej Wioski nie odbywa się, a opłata za nią podlega zwrotowi w pełnej wysokości.

Dowiedz się więcejNewsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce