Wycieczki Szkolne

Wycieczki Szkolne Angloville powstały z myślą o uczniach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe i czują potrzebę swobodnego mówienia po angielsku. Po sukcesie Angielskiej Wioski Junior zapraszamy uczniów na Zielone Szkoły oparte na metodzie całkowitego "zanurzenia w języku". Program opiera się na sesjach językowych z Native Speakerami z UK, USA, Kanady czy Nowej Zelandii. Wykorzystujemy anglosaski model nauki - przez praktykę i kreatywną zabawę.

Unikalność Wycieczek Szkolnych Angloville

Native speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z UK czy USA

Sesje językowe z Native Speakerami. Praktyczny kontakt z angielskim
Zero książek. Nauka wyłącznie przez konwersacje i kreatywną zabawę
Różne akcenty w 1 miejscu
3 lub 5-dniowe wyjazdy w zależności od potrzeb uczniów
Grupy 20, 30 lub 40-osobowe
Lokalizacja i termin dobierane indywidualnie dla grupy
Doświadczona kadra

Uczniowie i Native Speakerzy

flaga 2

Ambitna młodzież w wieku 12-19 lat z całej Polski. Posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej Matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać.

flagi natives

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

Uczniom oferujemy skuteczny i sprawdzony model nauki polegający na:

  • ciągłym kontakcie z językiem angielskim – w czasie kursu uczestnicy nie posługują się językiem polskim
  • nauce z native speakerami – współpracujemy z native speakerami z UK, USA, Kanady czy Nowej Zelandii
  • indywidualnym podejściu – w zależności od kursu, na 2, 3 lub 5 uczestników przypada 1 native speaker

Organizatorzy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K. jest wyłącznym organizatorem części szkoleniowej  programu. Siedziba Angloville Sp. z o.o. Sp. K. mieści się przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS:  0000548006, REGON: 361005213, NIP: 6572917122).
Angloville Sp. z o.o.  jest wyłącznym organizatorem części turystycznej dla uczestników. Firma Angloville Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS: 0000541765, REGON: 360712701, NIP: 6572916430), jest wpisana do Rejestrów Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 119/15 przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów wykupioną w TU Europa - polisa nr GT 381/2018.

Dowiedz się więcej

1 Step 1
Imię i nazwisko
no-icon
Telefon
icon-phone

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

utm_sourceutm_source
utm_mediumutm_medium
utm_campaignutm_campaign
utm_contentutm_content
utm_termutm_term
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Rozwiązania dla szkół dobieramy indywidualnie w zależności od liczebności grupy, formatu rozmów z native speakerami, lokalizacji oraz długości pobytu.

Jeśli uzyskać ofertę dla Twojej szkoły – zostaw kontakt do siebie. 

Newsletter