wycieczki

Wycieczki na północy Polski

Wycieczka językowa z native speakerami. Aktywności i zwiedzanie w języku angielskim, prezentacje, team building. W planie – zwiedzanie Trójmiasta i Malborka. 

wycieczki 1

Wycieczki na południu Polski

Wycieczka językowa z native speakerami. Aktywności i zwiedzanie w języku angielskim, prezentacje, team building. W planie – zwiedzanie Krakowa i Zakopanego.

wycieczki 2

Wycieczka w Londynie

Wycieczka językowa z native speakerami. Aktywności i zwiedzanie w języku angielskim, prezentacje, team building. W planie – zwiedzanie Londynu, Oxfordu i Cambridge. 

Wycieczki szkolne Angloville powstały z myślą o uczniach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe i czują potrzebę swobodnego mówienia po angielsku. Po sukcesie Angielskiej Wioski Junior zapraszamy uczniów na wyjazdy oparte na metodzie całkowitego „zanurzenia w języku”. W programie – aktywności w języku angielskim oraz zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem. Wszystko w towarzystwie native speakerów! Wykorzystujemy anglosaski model nauki – przez praktykę i kreatywną zabawę.

Native Speakerzy

Absolwenci oraz reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z UK czy USA

Zero książek

Nauka wyłącznie przez konwersacje i kreatywną zabawę

Aktywności i warsztaty

Praktyczny kontakt z angielskim + wymiana kulturowa

Zwiedzanie po angielsku

Zwiedzanie najciekawszych rejonów Polski / Londynu z anglojęzycznym przewodnikiem

JuniorPlus1113 ObozAnglia

Uczniowie

Ambitna młodzież w wieku 12-19 lat z całej Polski. Posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej Matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać.

JuniorPlus0316 ObozAnglia

Native Speakerzy i Mentorzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują? Chcesz uzyskać wycenę dla Twojej grupy? 

Zostaw kontakt do siebie. 

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right