studia za granicą

Jak dostać się do czołowych uczelni świata?

Uczestnicy Angloville Junior dowiedzą się jak dostać się do czołowych uczelni zagraniczych od osób, które przeszły przez tę ścieżkę. Autorem części przygotowującej do zagranicznych studiów jest Dominik Klockowski, absolwent Uniwersytetu w Oxfordzie.

Podczas programu omówione zostaną: strategie aplikacji na uniwersytety i programy stypendialne oraz elementy, na które zwracają uwagę osoby rozpatrujące aplikacje. Uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnej aplikacji pod okiem native speakerów.

W trakcie jednej z sesji będziemy mieli również wystąpienia kilku native speakerów, którzy przedstawią młodzieży kulisy studiowania na swoich uniwersytetach, opowiedzą o szansach, życiu studenckim oraz przedstawią charakter studiów  w Wielkiej Brytanii i USA.

Dominik Klockowski - profil.

Dominik Klockowski – jest absolwentem University of Oxford (Masters in Financial Economics) oraz Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Finanse i Rachunkowość). Doświadczenie zawodowe:  Goldman Saschs w Londynie oraz PricewaterhouseCoopers w Warszawie. Prezes polskiego oddziału organizacji studenckiej SHARE, w ramach której angażuje się w projekty dotyczące ekonomii społecznej. W ramach działalności w SKN Rynków Finansowych współtworzył opracowanie na temat funduszy oraz systemów emerytalnych. W Angloville pomaga jako konsultant ds. studiów zagranicznych.

Zapisz się

 
Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz 883).
Pełne zgłoszenie uczestnika wymaga:
  • Akceptacji regulaminu
  • Przesłania powyższego formularza internetowego
Wyślij zgłoszenie

Newsletter