Studia za granicą

Jak dostać się do czołowych uczelni świata?

Uczestnicy Angloville Junior dowiedzą się jak dostać się na zagraniczne uczelnie od osób, które przeszły przez tę ścieżkę. Autorem części przygotowującej do zagranicznych studiów będą obecni na programie Native Speakerzy oraz anglojęzyczni Mentorzy - studenci i absolwenci anglojęzycznych uczelni.

Podczas programu na życzenie uczestników omówione zostaną: strategie aplikacji na uniwersytety i programy stypendialne oraz elementy, na które zwracają uwagę osoby rozpatrujące aplikacje. Uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia własnej aplikacji pod okiem native speakerów.

W trakcie jednej z sesji będziemy mieli również wystąpienia kilku native speakerów, którzy przedstawią młodzieży kulisy studiowania na swoich uniwersytetach, opowiedzą o szansach, życiu studenckim oraz przedstawią charakter studiów  w Wielkiej Brytanii i USA.

Dominik Klockowski – jest absolwentem University of Oxford (Masters in Financial Economics) oraz Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Finanse i Rachunkowość). Doświadczenie zawodowe:  Goldman Saschs w Londynie oraz PricewaterhouseCoopers w Warszawie. Prezes polskiego oddziału organizacji studenckiej SHARE, w ramach której angażuje się w projekty dotyczące ekonomii społecznej. W ramach działalności w SKN Rynków Finansowych współtworzył opracowanie na temat funduszy oraz systemów emerytalnych. W Angloville pomaga jako konsultant ds. studiów zagranicznych.

Zapisz się

[[[["field138","equal_to","Wakacje 2018"]],[["show_fields","field134"]],"and"],[[["field138","equal_to","Ferie 2019"]],[["show_fields","field137"]],"and"]]
1 Step 1
Imię i nazwisko uczestnika
no-icon
Imię i nazwisko rodzica
no-icon
Data ur.
date_range
Telefon
icon-phone
Miasto
no-icon
Transportwybierz jedną opcję
Dietawybierz jedną opcję
Pakiet ubezpieczeniowy
Komentarzmore details
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder