Wycieczka - Południe Polski

Wycieczka językowa z native speakerami. Aktywności i zwiedzanie w języku angielskim, prezentacje, team building. W planie – zwiedzanie Krakowa i Zakopanego.

Wycieczka językowa z native speakerami. Aktywności i zwiedzanie w języku angielskim, prezentacje, team building. W planie – zwiedzanie Krakowa i Zakopanego.

Czas trwania: 5 dni

Zakopane

Zwiedzanie miasta: XIX- wieczny cmentarz na Pęksowym Brzyzku, gdzie pochowani są znamienici Polacy i Polki m.in.: Kornel Makuszyński, Władysław Hasior, Stanisław Witkiewicz, Jan Krzeptowski- Sabała, Beata Obertyńska oraz Konstanty Stecki. Kolejną atrakcją będzie wejście lub wjazd kolejką na położoną 1129 m n.p.m. Gubałówkę– słynne wzniesienie, z którego rozciąga się najpiękniejsza panorama na Tatry, Podhale, Pieniny i Zakopane. Później przejscie na słynny zakopiański deptak Krupówki, najbardziej znaną ulicę zimowej stolicy Polski. Na Krupówkach chwila czasu wolnego na zakup pamiątek.

Kraków

Zwiedzanie Krakowa rozpoczniemy od Rynku Głównego, czyli samego mocno bijącego serca dawnej stolicy Polski. Miejsce to powstało w II połowie XIII stulecia, a od kilku dziesięcioleci znajduje się na światowej liście UNESCO. W obrębie Rynku Głównego zobaczymy m.in. ponad 800-letni Kościół Mariacki, z którego grany jest codziennie słynny hejnał, słynne renesansowe Sukiennice, gotycką wieżę Ratuszową mającą 70 m oraz przepiękne krakowskie kamienice. Odchodzą od Rynku głównego zobaczymy średniowieczną fortyfikację potocznie zwaną Krakowskim Rondlem, czyli Barbakan. Kolejnym punktem wycieczki będzie dawna siedziba polskich królów, słowem Wawel. Tam zobaczymy słynną wawelską Katedrę i znajdujące się w niej groby królewskie, miejsca gdzie sztuka, architektura i historia krzyżują się ze sobą na każdym kroku.

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie: 4 noclegi
  • pełne wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, obiad/pakowany lunch, kolacja) 
  • transport autokarem dwie strony
  • wycieczki z anglojęzycznym przewodnikiem
  • opieka doświadczonego koordynatora
  • aktywności z native speakerami
  • ubezpieczenie NNW

17-21 maja – Willa Tatry

6-11 czerwca – Willa Tatry

Dowiedz się więcej

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują? Chcesz uzyskać wycenę dla Twojej grupy? 

Zostaw kontakt do siebie. 

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right