Wycieczka - Północ Polski

Wycieczka językowa z native speakerami. Aktywności i zwiedzanie w języku angielskim, prezentacje, team building. W planie – zwiedzanie Trójmiasta i Malborka. 

Wycieczka językowa z native speakerami. Aktywności i zwiedzanie w języku angielskim, prezentacje, team building. W planie – zwiedzanie Trójmiasta i Malborka. 

Czas trwania: 5 dni

Gdańsk

Zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem: Brama Złota, ul. Długa, Ratusz, Długi Targ, Zielona Brama, port na Motławie, Żuraw, Westerplatte, spacer do Pomnika Obrońców Wybrzeża

Gdynia + Sopot

Przejazd do Gdyni, spacer po Skwerze Kościuszki aż do Okrętu-Muzeum ORP “Błyskawica” (wejście na okręt). Później wizyta w Akwarium Gdyńskim, wyjątkowym miejscu prezentującym ryby, płazy i gady z różnych części świata. Przejazd do Sopotu i chwila relaksu na molo oraz słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino, zwanej popularnie “Monciakiem”. Przejazd powrotny.

Malbork

Wizyta w słynnym Zamku Krzyżackim w Malborku. W czasie zwiedzania z anglojezycznym przewodnikiem grupa pozna największe sekrety tej ogromnej gotyckiej budowli, najpotężniejszej twierdzy średniowiecza w Europie. Następnym punktem będzie krótki spacer po zabytkowej części Malborka, w programie m.in.: budynek dawnego ratusza, pozostałości murów obronnych miasta, gotycki Kościół św. Jana Chrzciciela oraz XIV-wieczną Bramę Garncarską. Istnieje możliwość zorganizowania lekcji muzealnej na Zamku Krzyżackim w Malborku.

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie: 4 noclegi
  • pełne wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, obiad/pakowany lunch, kolacja) 
  • transport autokarem dwie strony
  • wycieczki z anglojęzycznym przewodnikiem
  • opieka doświadczonego koordynatora
  • aktywności z native speakerami
  • ubezpieczenie NNW

10-15 maja – Hotel Sentoza Golf

Dowiedz się więcej

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują? Chcesz uzyskać wycenę dla Twojej grupy? 

Zostaw kontakt do siebie. 

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right