• 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag

Pierwszy Tydzień Junior Plus+

Angielska Wioska Junior w Polsce

Pierwszy tydzień 14-dniowego programu uczestnicy spędzą w Angielskiej Wiosce Junior w Polsce. Program opiera się na zajęciach w formule 2 na 1 z native speakerami z Anglii, Irlandii czy USA. W programie ponad 70h aktywności w języku angielskim. Wykorzystujemy anglosaski model nauki - przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową.
Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy w Polsce „Angielską Wioskę", gdzie mówi się wyłącznie po angielsku. W 7 dni młodzież:
 • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku
 • POZNAJE kulturę anglosaską z różnych krajów w 1 miejscu
 • PRZYGOTOWUJE się do wyjazdu do Anglii

Unikalność

Native speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci czołowych uniwersytetów z Anglii i USA
Sesje językowe "2 na 1" Native Speakerami. Praktyczny kontakt z angielskim
Angielska Wioska w Polsce   =   symulacja życia za granicą
Zero książek. Nauka wyłącznie przez konwersacje i kreatywną zabawę

Formy kontaktu z językiem w Angielskiej Wiosce w Polsce

 • Zajęcia z Mentorem - nauka tworzenia prezentacji (wystąpień publicznych w języku angielskim)  pod okiem native speakera.
 • Rozmowy 2 na 1 – konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji, hobby i zainteresowaniach. Na 2 polskich uczestników przypada 1 native speaker. Rotacja rozmówców co godzinę.
 • Rozmowy 1 na 1 - dla chętnych, z native speakerami lub koordynatorami w różnej formie, może być to np. luźna rozmowa w trakcie spaceru lub na platformie językowej, symulacja rozmowy kwalifikacyjnej na studia / zagraniczne stypendium.
 • Zajęcia rekreacyjne – np. wycieczka (przewodnik anglojęzyczny), gry terenowe, zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.
 • Gry i zabawy projektowe - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu  umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek , zajęć w terenie.
 • Posiłki – każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z native speakerami.
 • Social time - Quizy, zabawy, talent show, ognisko, wieczór muzyczny z gitarą i muzyką anglosaską.

Zakwaterowanie

Uczestnicy wybierają jeden z 7 hoteli, w którym spędzą pierwszy tydzień wyjazdu. Sprawdź terminy >>> 

Lipowy Most
Ameliówka
Bobrowa Dolina
Resort Niegocin
Osada Danków
Sentoza
Pałac Pakosław

Lipowy Most

Hotel Lipowy Most położony jest na Podlasiu w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej. Ośrodek stanowi idealne miejsce na wypoczynek na łonie unikalnej podlaskiej natury. Pobyt uprzyjemni również smaczna lokalna kuchnia.
Dla gości hotelowych dostępne są:
 • Basen
 • Sauna
 • Pole golfowe
 • Staw

Więcej szczegółów na: www.lipowymost.pl

Ameliówka

Hotel Ameliówka to jeden z najpiękniej położonych obiektów turystyczno - konferencyjnych w Górach Świętokrzyskich. Bajeczna Dolina Wilkowska, przepasana wstęgą rzeki Lubrzanki, usadowiona pomiędzy Łysogórami, Pasmem Masłowskim i Klonowskim, kończy się na wschodzie tuż naprzeciw Łysicy, z której spływa w dół zieleń Puszczy Jodłowej. Ameliówka położona jest na zboczu Góry Dąbrówki. Z hotelowych tarasów możemy podziwiać piękne krajobrazy najstarszych gór w Europie. Żyjemy tu w zgodzie z naturą - w symbiozie z licznym ptactwem i drobną zwierzyną. Gwarantujemy spokój i zapewniamy niezwykłą możliwość obcowania z dziką przyrodą. Spokój zapewnia dostateczna odległość od aglomeracji miejskiej oraz obecność potężnych starych drzew. Więcej szczegółów na www.ameliowka.pl/pl

Bobrowa Dolina

Ośrodek Bobrowa Dolina leży niedaleko Białegostoku w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Miejsce zaspokoi potrzeby zarówno osób potrzebujących spokoju, jak i miłośników aktywnego spędzania czasu w otoczeniu malowniczej przyrody.
Dla gości hotelowych dostępne są:
 • Bilard
 • Ping-pong
 • Sauna
 • Darty

Więcej szczegółów na: www.bobrowadolina.pl

Resort Niegocin

Resort Niegocin jest całorocznym ośrodkiem wypoczynkowo-konferencyjnym, którego tradycje sięgają czasów przedwojennych. Położony na skraju sosnowego lasu w urokliwej miejscowości Wilkasy nad jeziorem Niegocin, Resort od lat przyciąga swą wyjątkową lokalizacją i profesjonalną ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Resort znajduje się na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, Do dyspozycji Gości są tu pokoje z bezpłatnym WiFi oraz strzeżona plaża. Więcej szczegółów na www.resortniegocin.pl

Osada Danków

Osada Danków znajduje się w powiecie ostródzkim i oferuje ciche pokoje w pełnej jezior i lasów okolicy. Ten trzygwiazdkowy hotel zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, prywatny monitorowany parking oraz liczne atrakcje.Pokoje urządzone zostały w klasycznym stylu. Każdy z nich obejmuje łazienkę z prysznicem i wyposażony jest w telewizor oraz lodówkę.Goście hotelu Osada Danków mogą bezpłatnie korzystać z centrum fitness, takich gier jak bilard czy ping pong, wypożyczalni rowerów, biblioteki i sprzętu do grillowania. Obiekt dysponuje również sauną i oferuje konne przejażdżki, masaże oraz sprzęt do karaoke. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw z motywami pirackimi.

Adres: Centrum Pałacowo-Konferencyjne “Osada Danków” Wielimowo 4 A 14-140 Miłomłyn

Sentoza

Hotel Sentoza znajduje się na pograniczu Kaszub i Kociewia, zaledwie 24 kilometry od Gdańska, w miejscowości Cząstkowo, co zapewnia świetny dojazd i cichą okolicę. Na terenie obiektu znajduje się oczko wodne, a na najmłodszych czeka plac zabaw.

Hotel Sentoza oferuje: komfortowe pokoje – 88 pokoi. Ponad 170 miejsc noclegowych, przestronne apartamenty, dwie sale bankietowe, salę multimedialną, restauracje specjalizującą się w polskiej kuchni opartej na lokalnych produktach, gabinet masażu z dostępnym fizjoterapeutą, relaksujące SPA, centrum diagnostyki ruchu i treningu sportowego. Adres: Sentoza Golf Cząstkowo 49, 83-042 Ełganowo

Pałac Pakosław

Pałac Pakosław mieści się mniej więcej w pół drogi między Poznaniem a Wrocławiem, nieopodal Rawicza. Jest to jeden z najcenniejszych obiektów klasycystycznych w Polsce. Jego zabytkowa, XVIII-wieczna fasada nasuwa skojarzenia z romantycznymi dworkami, ale w środku kryją się komfortowe i nietuzinkowe wnętrza. Na Gości czekają piękne, klimatyzowane pokoje, spośród których każdy wyróżnia się oryginalnym, tematycznym wystrojem, zaprojektowanym z myślą o harmonijnym połączeniu estetyki i komfortu.

Adres: Pałac Pakosław ul. Parkowa 14 63-920 Pakosław

Dowiedz się więcej

[]
1 Step 1
Imię
no-icon
Nazwisko
icon-phone
Telefon
icon-phone
Komentarzmore details
0 /

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Newsletter