Obóz narciarski w Angielskiej Wiosce

Angielska Wioska Junior SKI to połączenie obozu narciarskiego z najbardziej zindywidualizowanym kursem językowym w Europie z native speakerami i anglojęzycznymi mentorami. Podstawą obozu są sesje konwersacyjne „2 na 1” oraz codzienne wyjścia na stok narciarski. Wykorzystujemy anglosaski model nauki – przez praktykę i kreatywną zabawę. Zapraszamy do Angielskiej Wioski w Polsce.

Zobacz video relację z obozu →

Unikalność Angloville Junior Ski

Angielska Wioska w Polsce + Obóz narciarski w jednym
Sesje konwersacyjne 2 na 1 z Native Speakers
Zero książek. Nauka wyłącznie przez konwersacje i kreatywną zabawę
Codziennie 4h na Stoku Narciarskim

Uczestnicy i Native Speakers

Ambitna młodzież w wieku 12-19 lat z całej Polski. Posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku nie rezygnując przy tym z ulubionych sportów zimowych. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać.

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

Koordynatorzy i Instruktorzy

W trakcie programu, dedykowani koordynatorzy Angloville będą czuwali nad prawidłowym przebiegiem programu. Instruktorzy narciarstwa będą wspierać mniej i bardziej zaawansowanych uczestników na stoku narciarskim. W międzyczasie, koordynatorzy programu będą organizowali zajęcia, gry, zabawy oraz dbali o to, by każdy czuł się komfortowo w Angielskiej Wiosce w Polsce.

Program obejmuje:

6 noclegów w 2-4 osobowych pokojach + Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
Intensywny kurs językowy z Native Speakers
Transport z Warszawy lub Krakowa
Ubezpieczenie SKI
Dyplom potwierdzający udział w Angielskiej Wiosce
Codziennie wyjścia na Stok Narciarski i transport Ski-Busem na miejsce
Atrakcję w postaci Kuligu z Native Speakerami
Zajęcia z wykwalifikowanym Instruktorem Narciarstwa

Organizatorzy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K. jest wyłącznym organizatorem części szkoleniowej  programu. Siedziba Angloville Sp. z o.o. Sp. K. mieści się przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS:  0000548006, REGON: 361005213, NIP: 6572917122).

Angloville Sp. z o.o.  jest wyłącznym organizatorem części turystycznej dla uczestników. Firma Angloville Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS: 0000541765, REGON: 360712701, NIP: 6572916430), jest wpisana do Rejestrów Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 119/15 przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów wykupioną w TU Europa.

Dowiedz się więcej

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują? Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami! 

FOT 149Newsletter

[wysija_form id="1"]