O Angielskiej Wiosce Tandem

Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy „Angielską Wioskę” w Polsce, w której kursanci przełamują bariery w mówieniu po angielsku. Angloville to najbardziej intensywny i najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie. Angloville “Angielska Wioska Tandem” składa się z 6 dni intensywnego wyjazdu językowego z native speakerami i daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii.

Rezultaty absolwentów:

  • ZWIĘKSZENIE PEWNOŚCI SIEBIE w komunikacji – po 70h kontaktu „2 na 1” z różnymi Native Speakerami
  • PRZEŁAMANIE BLOKADY W MÓWIENIU – dzięki zakazowi mówienia po polsku i „zanurzeniu w języku” przez 6 dni
  • POPRAWA PŁYNNOŚCI I ZROZUMIENIA języka mówionego – dzięki nieustannej komunikacji z Native Speakerami
 

ABC Angielska Wioska - Tandem

6 dni = 70 godzin komunikacji z native speakerami
Praktyczne zajęcia „2 na 1”
Program konwersacyjny: nie uczymy gramatyki, nie korzystamy z książek
W 6 dni = usłyszysz i wypowiesz tyle, ile w trakcie kilkuset godzin tradycyjnego kursu
Główna zasada = mówimy tylko po angielsku
Różne akcenty w 1 miejscu

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Osoby indywidualne oraz reprezentanci firm z całej Polski. Posiadają przygotowanie teoretyczne: gramatykę i słownictwo. Pragną przełamać „blokadę” w komunikacji i poprawić płynność.

 

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy

Osoby z różnych stron anglojęzycznego świata – posługują się językiem angielskim w sposób naturalny, taki jaki można usłyszeć w ich państwach. Osoby o ciekawych profilach, nie tylko nauczycielskich. Reprezentują różne grupy wiekowe i zawodowe. Jest to celowy zabieg, który przygotuje Cię do realnej komunikacji w różnych warunkach. Część Native Speakerów została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii i USA. Dowiedz się więcej.

W tandemie przez Angielską Wioskę

Zanurz się w języku angielskim dzięki Angielskiej Wiosce!  W ciągu sześciu dni przełamiesz swoją barierę językową, zyskasz pewność siebie i osłuchasz się z różnymi akcentami. A to wszystko bez wkuwania słówek i wertowania podręczników. "Całkowite zanurzenie", czyli metoda polegająca na wyeliminowaniu z otoczenia języka ojczystego, to najbardziej skuteczny sposób, by uczyć się języka. Przez sześć dni będziesz słyszeć tylko angielski, dzięki temu, bez żadnej presji, zaczniesz też go swobodnie używać. Tandem House skupia się wokół zajęć w sesjach "2 na 1".

Dlaczego ta metoda jest skuteczna?

Program Tandem House będzie rozpisany tak, by odpowiadać Twoim potrzebom. Mentor i nauczyciele będą wiedzieć, na czym najbardziej Ci zależy i jaki jest Twój cel. Wspólnie będziecie dążyć do jego realizacji. Ponad to harmonogram zajęć będzie bardzo intensywny, wykorzystujący ten czas w maksymalny sposób. Bez podręczników do gramatyki, słuchanek i czytanek będziesz w stanie otworzyć się na różne akcenty, zdobyć swobodę wypowiedzi.

Dowiedz się więcej

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują? Chcesz skonsultować swój poziom językowy? Zostaw kontakt do siebie i uzyskaj informacje o programie Angielska Wioska Tandem
600x200 kontakt adult

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Newsletter

[wysija_form id="1"]