o Junior International w Grecji

Angloville Junior International to najbardziej zindywidualizowany międzynarodowy program językowy w Europie, skierowany do ambitnej młodzieży. Podczas zajęć na 2 uczestników przypada zawsze 1 native speaker! Ponad 100 godzin aktywności z native speakerami w formule 2 na 1. Szkolenie pozwala przełamać bariery w mówieniu po angielsku, a także poznać bliżej kulturę i walory przyrodnicze wyspy Korfu. Zamierzony efekt osiągamy dzięki całkowitemu „zanurzeniu w języku” za granicą i nowoczesnemu systemowi nauczania  przez praktykę i zabawę.

Kurs językowy dla młodzieży w Grecji

W 10 dni młodzież:

  • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku podczas 100h nauki i zabawy w towarzystwie native speakerów.
  • POZNAJE różne akcenty i kulturę anglosaską z wielu krajów w 1 miejscu. Nasi native speakerzy przyjeżdżają do nas m.in. z UK, Irlandii, USA.
  • PRZYGOTOWUJE się do odbycia egzaminów ustnych (Matury, First Certificate) i studiów zagranicznych
  • ODPOCZYWA korzystając z bogatej oferty turystyczno-rekreacyjnej regionu.

3

Unikalność Angloville Junior International:

10 dni = 100h komunikacji w języku angielskim („2 na 1”)
Native Speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów, m.in.: z Anglii i USA
Towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu
Angielska Wioska w Grecji = symulacja życia za granicą, bez języka polskiego
Możliwość poznania różnorodnej kultury i lokalnych zwyczajów, zwiedzanie Corfu, wysp Paxos i Antipaxos, Aqualand WaterPark
Nauka przez kreatywną zabawę
Nie uczymy przez książki, nie uczymy w klasie językowej

Uczestnicy

flaga 2

Uczniowie

Ambitna młodzież w wieku 13-19 lat m.in. Programy są oferowane klientom z Polski, Francji, Włoch, Węgier i Czech. Uczestnicy posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać. Dzięki przebywaniu w międzynarodowym środowisku zawierają interesujące znajomości i rozwijają zdolności komunikacji międzykulturowej.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy

Absolwenci i reprezentanci czołowych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii, Australii i Kandy. Przyjeżdżają na nasze programy, by pomóc młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów za granicą. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii.

Dowiedz się więcej

4Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce