o Junior International w Anglii

Angloville Junior International to najbardziej zindywidualizowany międzynarodowy program językowy w Europie, skierowany do ambitnej młodzieży. Na 2 uczestników podczas zajęć przypada 1 Native Speaker! Uczestnik spędza ponad 100 godzin aktywnie komunikując z Native Speakerami w formule 2 na 1, bez książek i poza klasą językową!

Obóz pozwala przełamać bariery w mówieniu po angielsku, a także poznać bliżej tradycję, kulturę i najbardziej znane miejsca w Anglii.

Kurs w Anglii

W 10 dni młodzież:

  • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku podczas 100h interakcji i zabawy w towarzystwie native speakerów.
  • POZNAJE różne akcenty i kulturę anglosaską z wielu krajów w jednym miejscu, m. in. USA, Anglia, Irlandia, Australia i Kanada.
  • PRZYGOTOWUJE się do odbycia egzaminów ustnych (Matury, First Certificate) i studiów zagranicznych.
  • POZNAJE walory kulturowe Anglii wraz z Native Speakerami

Oferujemy programy Angloville Junior zlokalizowane w:

- Colchester, k. Londynu, kampus University of Essex (lipiec/sierpień), uznanym za najstarsze miasto Wielkiej Brytanii. To niewielkie, lecz pełne energii miejsce, z pięknymi parkami, zamkiem, przytulnymi kafejkami i uniwersytetem stanowi idealną bazą wypadową do Londynu, Cambridge czy nadmorskiego Clacton on Sea.

- Londynie - kampus Roehampton University (sierpień) - jednej z największych i najbarwniejszych stolic Europy.

Unikalność Angloville Junior International:

10 dni = 100h kontaktu z native speakerami w języku angielskim („2 na 1”)
Native Speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci czołowych uniwersytetów, m.in: z Anglii i USA
Towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu
Angielska Wioska w sercu Anglii =  symulacja życia za granicą, bez języka polskiego

Możliwość poznania różnorodnej brytyjskiej kultury i lokalnych zwyczajów

Nauka przez kreatywną zabawę
Bez książek, poza klasą językową

Uczestnicy

eu_zaszlo

Uczniowie

Ambitna młodzież w wieku 13-19 lat m.in. Programy są oferowane klientom z Polski, Francji, Włoch, Węgier i Czech. Uczestnicy posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać. Dzięki przebywaniu w międzynarodowym środowisku zawierają interesujące znajomości i rozwijają zdolności komunikacji międzykulturowej.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy oraz Mentorzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

W programie m.in.: poznanie kultury i historii Anglii, wycieczki, dyskusje, warsztaty, integracja, bogaty program rekreacyjny - wszystko w języku angielskim i międzynarodowym gronie!

Zapisz się

[[[["field80","equal_to","Warszawa"]],[["show_fields","field130"]],"and"],[[["field80","equal_to","Krak\u00f3w"]],[["show_fields","field133"]],"and"],[[["field80","equal_to","Pozna\u0144"]],[["show_fields","field132"]],"and"],[[["field80","equal_to","Wroc\u0142aw"]],[["show_fields","field131"]],"and"],[[["field80","equal_to","Poka\u017c wszystkie wyjazdy"]],[["show_fields","field134"]],"and"]]
1 Step 1


Zapisujesz się na program Junior International
Imię i nazwisko uczestnika
no-icon
Imię i nazwisko rodzica
no-icon
Telefon
icon-phone
Data urodzenia
icon-calendar
Miasto
no-icon

Istnieje możliwość wykupienia lotu z ramienia Angloville co zapewni Państwu komfort przelotu z całą grupą razem z naszym koordynatorem.

PrzelotLiczba biletów Angloville jest ograniczona
DietaWybierz jedną opcję
Pakiet ubezpieczeniowy
Komentarzmore details
0 /

Klikając "Wyślij", oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz nasz Regulamin kursu oraz naszą Politykę prywatności

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder