o Junior International w Anglii

Angloville Junior International to najbardziej zindywidualizowany międzynarodowy program językowy w Europie, skierowany do ambitnej młodzieży. Na 2 uczestników przypada zawsze 1 Native Speaker! Uczestnik odbywa ponad 100 godzin praktycznych aktywności z Native Speakerami w formule 2 na 1, bez książek i poza klasą językową!

Obóz pozwala przełamać bariery w mówieniu po angielsku, a także poznać bliżej tradycję, kulturę i najbardziej znane miejsca w Anglii.

 W 10 dni młodzież:

 • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku podczas 100h nauki i zabawy w towarzystwie native speakerów.
 • POZNAJE różne akcenty i kulturę anglosaską z wielu krajów w jednym miejscu: USA, Anglia, Irlandia, Australia i Kanada.
 • PRZYGOTOWUJE się do odbycia egzaminów ustnych (Matury, First Certificate) i studiów zagranicznych.
 • POZNAJE walory kulturowe Anglii wraz z Native Speakerami

W 2018 r. oferujemy programy Angloville Junior zlokalizowane w:

- Colchester, k. Londynu, kampus University of Essex (lipiec/sierpień), uznanym za najstarsze miasto Wielkiej Brytanii. To niewielkie, lecz pełne energii miejsce, z pięknymi parkami, zamkiem, przytulnymi kafejkami i uniwersytetem stanowi idealną bazą wypadową do Londynu, Cambridge czy nadmorskiego Clacton on Sea.

Unikalność Angloville Junior International:

10 dni = 100h komunikacji w języku angielskim („2 na 1”)
Native Speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci czołowych uniwersytetów, m.in: z Anglii i USA
Towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu
Angielska Wioska w sercu Anglii =  symulacja życia za granicą, bez języka polskiego

Możliwość poznania różnorodnej brytyjskiej kultury i lokalnych zwyczajów

Nauka przez kreatywną zabawę
Bez książek, poza klasą językową

Uczestnicy

eu_zaszlo

Uczniowie

Ambitna młodzież w wieku 13-19 lat m.in. z Polski, Francji, Włoch, Węgier i Czech. Posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać. Dzięki przebywaniu w międzynarodowym środowisku zawierają interesujące znajomości i rozwijają zdolności komunikacji międzykulturowej.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy

Absolwenci i reprezentanci czołowych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii, Australii i Kandy. Przyjeżdżają na nasze programy, by pomóc młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów za granicą. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii.

W programie m.in.: poznanie kultury i historii Anglii, wycieczki (m.in. Londyn, Cambridge - dla programu w Colchester;), dyskusje, warsztaty, integracja, bogaty program rekreacyjny - wszystko w języku angielskim i międzynarodowym gronie!

Trzy etapy kursu

Przed
 • Badanie potrzeb
 • Materiały przygotowawcze
W trakcie
 • 100h rozmów z Native Speakerami
 • Praktyczny program językowy połączony
 • Sesje praktyczne, gry i zabawy
Po
 • Raport językowy
 • Plan rozwoju

Zapisz się

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz 883).
Pełne zgłoszenie uczestnika wymaga:
 • Akceptacji regulaminu
 • Przesłania powyższego formularza internetowego
Wyślij zgłoszenie

Newsletter