O Angielskiej Wiosce Kids

Angloville Kids to program językowy, który łączy proces przełamywania bariery w mówieniu po angielsku z doskonałą zabawą. Na każdych 6 młodych uczestników przypada jeden native speaker a całą grupą opiekuje się 3 polskojęzycznych lektorów oraz kierownik wypoczynku. Codziennie uczestnicy odbywają program tematyczny dotyczący innego kraju anglojęzycznego: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii, i podczas gier i zabaw poznają kulturę każdego z nich.

Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy w Polsce „Angielską Wioskę", gdzie mówi się wyłącznie po angielsku. Angloville Kids to:
  • ANGIELSKI KAŻDEGO DNIA - uczestnicy wykorzystują każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego.
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – zajęcia odbywają się w małych grupach - na każde 6 osób przypada jeden native speaker.
  • KREATYWNIE SPĘDZONY CZAS I DOBRA ZABAWA - dzieci biorą udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, zawsze w towarzystwie native speakerów.
 

Unikalność Angloville Kids:

7 dni = 60 godzin zabaw w języku angielskim w towarzystwie native speakerów
Native speakerzy z całego anglojęzycznego świata
Towarzystwo native speakerów podczas każdej godziny programu

Angielska Wioska w Polsce   =   symulacja życia za granicą

Wychowawcy posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w nauczaniu angielskiego.
Nauka przez kreatywną zabawę
Nie uczymy przez książki, nie uczymy w klasie językowej

W programie m.in. : poznanie kultury anglosaskiej, gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty, zajęcia artystyczne, wycieczki - wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie!

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Dzieci w wieku 7-11 lat z całej Polski. Są ciekawe świata, czasami nieśmiałe – ale chcą się rozwijać. Bardzo łatwo przychodzi im przyswajanie nowych słówek, których uczą się wymawiając je poprawnie od samego początku.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy oraz Mentorzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

Koordynatorzy

W trakcie programu, dedykowani koordynatorzy Angloville będą czuwali nad tym, by Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe. Podczas zajęć w grupach 6-osobowych, koordynatorzy programu będą organizowali zajęcia, gry, zabawy i dbali o to, by każdy czuł się komfortowo w Angielskiej Wiosce w Polsce.

Obóz językowy, który działa!

Angloville Kids to siedem dni doskonałej zabawy! To nie jest zwykły obóz językowy, który wywiera na dzieciach presję mówienia po angielsku, przez co zamiast otwierać i przełamywać bariery, powoduje stres. Tu dzieciom organizowany jest czas w taki sposób, by języka angielskiego zaczęły używać samoistnie. Dzięki obecności native speakerów dzieci otoczone są tym językiem, a zachęca się je do mówienia poprzez zajęcia artystyczne i kulturowe, wspólne gry i zabawy. Tu nie ma podręczników i czytanek. Jest nauka poprzez zabawę.

Zanurzamy dzieciaki w angielskim

Metoda rzucenia na głęboką wodę jest najskuteczniejszym sposobem na naukę języka obcego. Jednak dziecku mógłby towarzyszyć przy tym stres. Dlatego program Angloville Kids jest stworzony w taki sposób, żeby zanurzyć się w języku angielskim, poznawać różne akcenty, kultury i zwyczaje w najskuteczniejszej formie i bez stresu, czyli w formie doskonałej rozrywki. Wszystkie zajęcia: kulturowe, rekreacyjne, artystyczne, a nawet wycieczki i czas wolny są organizowane i prowadzone tylko po angielsku.

Dowiedz się więcej

galeria kids 3Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce