Notice: Undefined offset: 1 in /home/anglovil/public_html/angloville.pl/wp-content/themes/kerris_v3/functions.php on line 373
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag

O programie Angloville Familijny

Angloville Program Familijny to połączenie programów Angloville Junior, Kids oraz Angielska Wioska zgodnie z dostosowanymi do wieku programami wyjazdów. W ramach jednego wyjazdu dzieci, młodzież oraz dorośli przełamują bariery językowe zgodnie z programami wyjazdów. Program daje rodzicom możliwość uczestniczenia w wyjeździe wraz ze swoimi dziećmi w celu przełamania ich strachu przed wyjazdami samemu.

Unikalność Angloville Familijny:

Programy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w jednym.
Native speakerzy z całego anglojęzycznego świata
Towarzystwo native speakerów podczas każdej godziny programu
Angielska Wioska w Polsce   =   symulacja życia za granicą
Wychowawcy posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w nauczaniu angielskiego.
Nauka przez kreatywną zabawę
Nie uczymy przez książki, nie uczymy w klasie językowej

Korzyści

Dla rodziców
 • Symulacja wyjazdu zagranicznego bez dalekich podróży
 • Połączenie efektywnej nauki z czasem dla Rodziny
 • Malowniczy ośrodek na Mazurach lub Pogórzu Karpackim.
 • Rozwój językowy dzieci i rodziców
Dla dzieci
 • Bliskość rodziców – uczestnictwo w kursie bez strachu
 • Angielski każdego dnia
 • Małe grupy zajęciowe (1 wychowcawca / 6 dzieci)
 • Gry i zabawy
 • Fachowa opieka nad pociechami
Dla młodzieży
 • Przełamywanie barier w komnikacji z native speakerami 2 na 1
 • Poznanie kulury różnych krajów w jednym miejscu
 • Przygotowanie do odbycia egzaminów ustnych (matury, FC)

W programie m.in. : poznanie kultury anglosaskiej, gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty, zajęcia artystyczne, wycieczki - wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie!

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Dorośli, młodzież i dzieci z całej Polski. Zajęcia odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych. Uczestnicy chcą przede wszystkim poprawić płynność w mówieniu w języku angielskim, dlatego porozumiewają się w tym języku nawet między sobą. W programie mogą uczestniczyć także dzieci młodsze niż 7 lat (dopytaj o szczegóły u doradcy Angloville).

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy oraz Mentorzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

Rodzinna Angielska Wioska

Czy może być coś lepszego, niż wspólny wyjazd rodzinny, w trakcie którego wszyscy przełamują swoją barierę językową w angielskim? Angloville Familijny to program przeznaczony dla całych rodzin! Połączyliśmy programy Angloville Junior, Kids oraz Angielska Wioska po to, żeby cała rodzina mogła spędzić razem w Angielskiej Wiosce, wspólnie się wspierać, motywować i osiągać założone cele!

Metoda całkowitego zanurzenia

Najlepszym sposobem na naukę języka obcego jest metoda całkowitego zanurzenia. Polega ona na tym, by w jak największym stopniu wyeliminować język polski ze swojego otoczenia i skupić się tylko na języku angielskim. Osłuchiwać z różnymi akcentami i starać się dużo rozmawiać. Bardzo ciężko jest to zrobić bez wyjeżdżania za granicę do kraju anglojęzycznego. Angielska Wioska umożliwia całkowite zanurzenie w języku angielskim bez opuszczania kraju. To też szansa dla najmłodszych, by mogli skorzystać z Angielskiej Wioski bez stresu i rozłąki z rodzicami, którzy będą niedaleko, gdyby potrzebne było wsparc

Organizatorzy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K. jest wyłącznym organizatorem części szkoleniowej programu.

Siedziba Angloville Sp. z o.o. Sp. K. mieści się przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS: 0000548006, REGON: 361005213, NIP: 6572917122).

Angloville Sp. z o.o. jest wyłącznym organizatorem części turystycznej dla uczestników.

Firma Angloville Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS: 0000541765, REGON: 360712701, NIP: 6572916430), jest wpisana do Rejestrów Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 119/15 przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów wykupioną w TU Europa - polisa nr GT 381/2018.

Zapisz się

[[[["field73","equal_to","Dodaj"]],[["show_fields","field14,field13,field43,field74"]],"and"],[[["field74","equal_to","Dodaj"]],[["show_fields","field17,field18,field44,field74,field75"]],"and"],[[["field75","equal_to","Dodaj"]],[["show_fields","field21,field22,field45,field75,field76"]],"and"],[[["field76","equal_to","Dodaj"]],[["show_fields","field24,field25,field46,field76"]],"and"]]
1


Zapisujesz się na program Angloville Familijny
Dane rodzica
Imię i nazwisko rodzica
no-icon
Data urodzeniayour full name
no-icon
Telefon
no-icon
Dane dziecka / kolejnego uczestnika
Imię i nazwisko
no-icon
Data urodzenia
date_range
Dodaj trzeciego uczestnika
Imię i nazwisko
no-icon
Data urodzenia
date_range
Dodaj czwartego uczestnika
Imię i nazwisko
no-icon
Data urodzenia
date_range
Dodaj piątego uczestnika
Imię i nazwisko
no-icon
Data urodzenia
date_range
Dodaj szóstego uczestnika
Imię i nazwisko
no-icon
Data urodzenia
date_range

Klikając "Wyślij", oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz nasz Regulamin kursu dla dorosłych, Regulamin kursu dla dzieci i młodzieży oraz naszą Politykę prywatności

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder