O Angielskiej Wiosce

Angloville pomoże Ci usunąć blokady językowe dzięki intensywnej praktyce języka angielskiego „1 na 1” z Native Speakerami. Bez książek, poza klasą językową i bez języka polskiego.

Kurs “Angielska Wioska” to najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie. W trakcie trwania programu Uczestnik odbywa ponad 70 godzin praktyki z native speakerami. Na każdego polskiego uczestnika przypada 1 native speakerProgram kursu został tak zaplanowany, by maksymalnie wykorzystać 6 dni pobytu. 

Witaj w Angloville, pierwszej Angielskiej Wiosce w Polsce

Angloville nauczy Cię mówić po angielsku. Organizujemy najbardziej zindywidualizowane kursy języka angielskiego w Europie. Stawiamy na komunikację „1 na 1” z native speakerami.

Nasz flagowy program „Angielska Wioska”, składa się z 6 dni intensywnego wyjazdu językowego z native speakerami i daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii.

 

Unikalność Angloville:

Przebywanie w anglojęzycznym środowisku = zakaz mówienia po polsku

 

70h komunikacji w języku angielskim w 6 dni

 

Kontakt z native speakerami 1 na 1 przez cały czas

 

Różne akcenty w 1 miejscu = brytyjski, amerykański, australijski czy irlandzki

 

Tylko konwersacje i umiejętności praktyczne: dyskusje, negocjacje, prezentacje

 

W 6 dni = usłyszysz i wypowiesz tyle, ile w trakcie 400h tradycyjnego kursu

 

Nie uczymy przez książki, nie uczymy w klasie językowej, nie proponujemy tradycyjnych lekcji

 

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Osoby dorosłe w każdej grupie wiekowej. Często reprezentują duże i średnie firmy. Posiadają przygotowanie teoretyczne: gramatykę i słownictwo; chcą przełamać bariery w komunikacji, przygotować się do zagranicznego wyjazdu, spotkania, lub po prostu się rozwijać.

 

 

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy

Osoby z różnych stron anglojęzycznego świata – posługują się językiem angielskim w sposób naturalny, taki jaki można usłyszeć w ich państwach. Osoby o ciekawych profilach, nie tylko nauczycielskich. Reprezentują różne grupy wiekowe i zawodowe. Jest to celowy zabieg, który przygotuje Cię do realnej komunikacji w różnych warunkach. Część Native Speakerów została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii i USA. Dowiedz się więcej.

 

Koordynatorzy Angloville

W trakcie programu, dwóch dedykowanych koordynatorów Angloville będzie czuwało nad tym, by Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe. Będą służyli pomocą, będą dostępni do konsultacji językowych (w tym np. tłumaczenia aspektów gramatycznych – jeśli wystąpi taka potrzeba),  a także oferowali feedback z sesji językowych. W międzyczasie, koordynatorzy programu będą organizowali zajęcia, gry, zabawy, przygotowywali materiały edukacyjne i dbali o to, byś czuł(a) się komfortowo w Angielskiej Wiosce w Polsce.

 

Ścieżki tematyczne

Ścieżka Business English   

 • Stworzona z myślą o specjalistach i kadrze managerskiej międzynarodowych firm, którzy w swojej pracy biorą udział w konferencjach lub spotkaniach w międzynarodowym gronie.
 • Nastawiona na umiejętności biznesowe niezbędne podczas konferencji i spotkań w międzynarodowym gronie.
 • Obejmuje: warsztaty prowadzone przez native speakerów: negocjacje biznesowe, sesje poszerzające słownictwo biznesowe a także ćwiczenie poprawnej wymowy
 • Wszystkie umiejętności praktykowane w formacie „1 na 1” z native speakerami.

Ścieżka General English

 • Przeznaczona dla osób zainteresowanych praktyką sytuacji życiowych i konwersacji.
 • W ramach ścieżki – możliwość rozmów na dowolne tematy, a także praktyka sytuacji życiowych typu „role play”; sesje poszerzające słownictwo oraz ćwiczenie poprawnej wymowy
 • Każda sesja odbywa się w formacie „1 na 1” z native speakerem.

Kurs dopasowany do Twoich celów językowych

Nie masz pewności czy ten kurs jest dla Ciebie? Pozwól nam poznać Twoje potrzeby, abyśmy mogli przygotować rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.


600x200 kontakt adult

 kursantów Angloville deklaruje satysfakcję z odbycia kursu
dotychczasowych kursantów Angloville uważa, ze dzięki Angloville poprawiła się ich płynność językowa.
odczuło poprawę pewności siebie w komunikacji.

Jesteś w kraju anglojęzycznym, wciąż będąc w Polsce

W Angielskiej Wiosce stworzyliśmy takie warunki, jakie spotkałyby Cię za granicą. Wszyscy dookoła mówią po angielsku, nie tylko na zajęciach, ale tez przy śniadaniu czy spotkaniach poza programem. Dzięki temu, że odłączamy zupełnie język polski, uczestnik naturalnie zaczyna przestawiać się na język angielski, bez wywierania na nim presji. To najlepsza metoda, aby zacząć robić postępy. Osłuchanie się z językiem, przełamywanie barier i swobodne mówienie: to są cele Angielskiej Wioski.

Różnorodność kultur i akcentów

Native speakerzy w Angielskiej Wiosce pochodzą z różnych kultur i różnych krajów anglojęzycznych. Mówią różnymi akcentami, opowiadają o różnych państwach, porozrzucanych po całym świecie. To właśnie ta różnorodność jest tak fascynująca dla uczestników, pomaga im przełamać się w środku i dać się wciągnąć w te ciekawe historie, która mają do powiedzenia. Okazuje się, ze nie trzeba wkuwać słówek i przerabiać podręczników, żeby zacząć mówić po angielsku!

 

Klienci i referencje

 • W mojej ocenie, intensywność kontaktu z językiem angielskim jest w ramach tego programu, ustawiona na maksymalnym poziomie i nawet w moim (dość opornym, jeśli chodzi o naukę języków obcych) przypadku, dała rezultaty większe od oczekiwanych. Każdy wyjazd poza granice Polski czy też sięgnięcie w Polsce po anglojęzyczną prasę , daje mi dowody na to, że pobyt w Angloville rzeczywiście zbliżył mnie do tego języka.Elżbieta Puławska, Kancelaria Prawnicza
 • Jestem pod wrażeniem efektów, jakie przyniósł ten kurs w ciągu tak krótkiego czasu. Uważam, że znacznie poprawiła się moja łatwość i płynność mówienia, a przede wszystkim pozbyłem się strachu przed mówieniem w języku angielskim w obawie robienia błędów. Dodatkową zaletą tego programu jest możliwość poznania wielu ciekawych ludzi pochodzących z różnych kultur.Marian Bednarek, Grupa Ożarów
 • Zajęcia prowadzone w sposób rzetelny, ciekawy i elastyczny, nastawione są na poprawę zdolności werbalnych, jak również na doskonalenie umiejętności praktycznych takich jak prezentacje, negocjacje, czy rozmowy telefoniczne. Polecam usługi Angloville każdemu kto ceni sobie profesjonalizm, dobrą organizację i miłą atmosferę podczas nauki angielskiego.Anna Ramut, Denzel Polska
 • W wyniku kursu Angloville moja umiejętność swobodnej konwersacji w języku angielskim znacznie wzrosła (określiłabym to jako postęp porównywalny z półroczną nauką w standardowej formie lekcyjnej). Również elastyczność koordynatorów była dużym atutem – bez problemu na bieżąco przygotowano dla mnie artykuł do dyskusji z Native Speakerem dotyczący tematu biznesowego (e-commerce) jaki mnie interesował. Naturalne otoczenie pozwoliło na łatwe mówienie i myślenie w języku angielskim – była to faktycznie angielska wioska.Katarzyna Jaśkiewicz, Ceneo

Dowiedz się więcejAngielska Wioska w Polsce to zawsze:

 • Najbardziej  zindywidualizowany kurs języka angielskiego w Europie
 • 6 dni praktyki w Angielskiej Wiosce w Polsce
 • 70+ godzin aktywnej komunikacji
 • Native Speakerzy z UK, USA, Irlandii, Australii w 1 miejscu

600x200 kontakt adult

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce