O Angielskiej Wiosce Junior

Angloville Junior jest najbardziej zindywidualizowanym programem językowym dla młodzieży w Europie z native speakerami oraz anglojęzycznymi mentorami! Wykorzystujemy anglosaski model nauki - przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową.

Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy w Polsce „Angielską Wioskę", gdzie mówi się wyłącznie po angielsku.
W 7 dni młodzież:
  • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku
  • POZNAJE kulturę anglosaską z różnych krajów w 1 miejscu
  • PRZYGOTOWUJE się do odbycia egzaminów ustnych (Matury, First Certificate) i studiów zagranicznych

Unikalność Angloville Junior

Native speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci czołowych uniwersytetów z Anglii i USA

Praktyczny kontakt z angielskim podczas każdej godziny programu

Angielska Wioska w Polsce   =   symulacja życia za granicą

Zero książek. Nauka wyłącznie przez konwersacje i kreatywną zabawę

Do efektywnej nauki podczas wyjazdu wymagana jest znajomość angielskiego na poziomie A2 lub wyższym. 
Co oznacza znajomość angielskiego na poziomie A2?

Poziom A2

Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym (np. podstawowe informacje dotyczące osoby rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy). Potrafi porozumiewać się w prostych, rutynowych sytuacjach komunikacyjnych, wymagających jedynie prostej, bezpośredniej wymiany informacji na tematy znane i typowe. Potrafi w prosty sposób opisywać swoje pochodzenie, otoczenie, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego. Źródło: Wikipedia  

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Ambitna młodzież w wieku 12-19 lat z całej Polski. Posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej Matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy oraz Mentorzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

Koordynatorzy Angloville oraz Lektorzy

W trakcie programu, dedykowani koordynatorzy Angloville oraz Lektorzy - nauczyciele j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe. Lektorzy - nauczyciele podczas wybranych sesji 1 na 1 oraz 2 na 1, będą służyli pomocą np w objaśnianiu aspektów gramatycznych języka. W międzyczasie, koordynatorzy programu będą organizowali zajęcia, gry, zabawy, przygotowywali materiały edukacyjne i dbali o to, by każdy czuł się komfortowo w Angielskiej Wiosce w Polsce.

W programie m.in. : poznanie kultury anglosaskiej, dyskusje, gry na świeżym powietrzu, warsztaty, wycieczki - wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie!

Trzy etapy kursu

Przed
  • Badanie potrzeb
  • Materiały przygotowawcze
W trakcie
  • 70h konwersacji w języku angielskim
  • Sesje praktyczne
Po
  • Raport językowy
  • Plan rozwoju

Organizatorzy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K. jest wyłącznym organizatorem części szkoleniowej  programu.

Siedziba Angloville Sp. z o.o. Sp. K. mieści się przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS:  0000548006, REGON: 361005213, NIP: 6572917122).

Angloville Sp. z o.o.  jest wyłącznym organizatorem części turystycznej dla uczestników.

Firma Angloville Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS: 0000541765, REGON: 360712701, NIP: 6572916430), jest wpisana do Rejestrów Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 119/15 przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów wykupioną w TU Europa - polisa nr GT 299/2017.

Zapisz się

 

[[[["field138","equal_to","Wakacje 2018"]],[["show_fields","field134"]],"and"],[[["field138","equal_to","Ferie 2019"]],[["show_fields","field137"]],"and"]]
1 Step 1
Imię i nazwisko uczestnika
no-icon
Imię i nazwisko rodzica
no-icon
Data ur.
date_range
Telefon
icon-phone
Miasto
no-icon
Transportwybierz jedną opcję
Dietawybierz jedną opcję
Ubezpiecznie od kosztów rezygnacji
Komentarzmore details
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder