O Angielskiej Wiosce Junior

Angloville Junior jest najbardziej zindywidualizowanym programem językowym dla młodzieży w Europie z native speakerami oraz anglojęzycznymi mentorami! Uczestnicy odbywają 70h aktywności w języku angielskim. Wykorzystujemy anglosaski model nauki - przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową. Program opiera się na zajęciach w formule 2:1.

 
Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy w Polsce „Angielską Wioskę", gdzie mówi się wyłącznie po angielsku. W 7 dni młodzież:
  • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku
  • POZNAJE kulturę anglosaską z różnych krajów w 1 miejscu
  • PRZYGOTOWUJE się do odbycia egzaminów ustnych (Matury, First Certificate) i studiów zagranicznych

Unikalność Angloville Junior

Native speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci czołowych uniwersytetów z Anglii i USA

Sesje językowe "2 na 1" z Native Speakerami. Praktyczny kontakt z angielskim

Angielska Wioska w Polsce   =   symulacja życia za granicą

Zero książek. Nauka wyłącznie przez konwersacje i kreatywną zabawę

Różne akcenty w 1 miejscu

70h aktywnej komunikacji w języku angielskim

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Ambitna młodzież w wieku 12-19 lat z całej Polski. Posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej Matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy oraz Mentorzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii. Dowiedz się więcej.

Koordynatorzy Angloville oraz Lektorzy

W trakcie programu, dedykowani koordynatorzy Angloville oraz Lektorzy - nauczyciele j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe. Lektorzy - nauczyciele podczas wybranych sesji 2 na 1, będą służyli pomocą np w objaśnianiu aspektów gramatycznych języka. W międzyczasie, koordynatorzy programu będą organizowali zajęcia, gry, zabawy, przygotowywali materiały edukacyjne i dbali o to, by każdy czuł się komfortowo w Angielskiej Wiosce w Polsce.

Wiele akcentów, jeden cel

Zajęcia prowadzone są przez native speakerów z całego świata: z Wielkiej Brytanii, ze Stanów Zjednoczonych, czy Australii. Uczestnicy Angielskiej Wioski osłuchują się więc z różnymi akcentami, przez co czują się jeszcze pewniej ze swoją wiedzą językową. Przez to, że każdy z native speakerów pochodzi z zupełnie innego krańca świata, te spotkania są jeszcze bardziej inspirujące dla uczestników i pozwalają jeszcze bardziej wciągnąć się w rozmowę, otworzyć i przekonać, że angielski nie jest trudny.

W programie m.in. : poznanie kultury anglosaskiej, dyskusje, gry na świeżym powietrzu, warsztaty, wycieczki - wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie!

Angielska Wioska pomaga rozmyć granice pomiędzy tym, kiedy nauka jest obowiązkiem, a staje się przyjemnością. Siedem dni to wystarczający czas, by pozbyć się bariery językowej, a przełączenie na język angielski następowało natychmiast: bez barier i stresów. Dzięki doskonale opracowanemu programowi, uczestnicy zapominają, że są tak naprawdę na kursie językowym. Program, przepełniony grami, zabawą i inspirującymi rozmowami, sprawia, że dzieci czują się jak na wakacyjnych koloniach. Po kilku dniach spędzonych w Angielskiej Wiosce przestają nawet myśleć o tym, że wszystkie rozmowy toczą się w języku angielskim. Są w pewnym sensie zmuszeni do używania angielskiego, żeby dogadać się z prowadzącym kurs, ale nie odczuwają żadnej presji. Po kilku godzinach, spędzonych wśród innych uczestników, zaczynają po prostu chcieć mówić po angielsku. Angloville Junior jest najbardziej zindywidualizowanym programem językowym dla młodzieży w Europie z native speakerami oraz anglojęzycznymi mentorami! Wykorzystujemy anglosaski model nauki - przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową.

Ciekawy program

Założeniem Angielskiej Wioski jest to, by na siedem dni przenieść się do kraju anglojęzycznego, pozostając ciągle w Polsce. Uczestnicy kursu wskakują na głęboką wodę, bo jednego dnia muszą całkowicie przestawić się na język angielski i zacząć używać go w praktyce. Jednak nie jest to zwykła nauka, bo w Angielskiej Wiosce nie ma podręczników, obowiązkowych czytanek i zadań domowych. Nauka odbywa się tylko na podstawie gier, zabaw i konwersacji. Angielski towarzyszy kursantom wszędzie, bo nawet obiad jest jedzony razem z native speakerami. W programie są zajęcia grupowe, gry i zabawy projektowe w mniejszych grupkach, a także zajęcia indywidualne, które pozwolą osiągnąć maksymalne efekty w krótkim czasie. Ważnym elementem Angielskiej Wioski jest też otwieranie kursantów na wystąpienia publiczne w języku angielskim, które sprawiają zawsze bardzo dużo kłopotu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zostaw kontakt do siebie. Jeden z naszych doradców oddzwoni z pakietem informacji.
junior

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce