O angielskiej wiosce junior

Angloville Junior jest najbardziej zindywidualizowanym programem językowym dla młodzieży w Europie z native speakerami! Wykorzystujemy anglosaski model nauki - przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową.

Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy w Polsce „Angielską Wioskę", gdzie mówi się wyłącznie po angielsku.

W 7 dni młodzież:

 • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku
 • POZNAJE kulturę anglosaską z różnych krajów w 1 miejscu
 • PRZYGOTOWUJE się do odbycia egzaminów ustnych (Matury, First Certificate) i studiów zagranicznych

Unikalność Angloville Junior:

Native speakerzy = absolwenci oraz reprezentanci czołowych uniwersytetów z Anglii i USA
Praktyczny kontakt z angielskim podczas każdej godziny programu

Angielska Wioska w Polsce   =   symulacja życia za granicą

Nauka przez kreatywną zabawę
Nie uczymy przez książki
Do efektywnej nauki podczas wyjazdu wymagana jest znajomość angielskiego na poziomie A2 lub wyższym. Co oznacza poziom A2?
Co oznacza znajomość angielskiego na poziomie A2?

Poziom A2

Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym (np. podstawowe informacje dotyczące osoby rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy). Potrafi porozumiewać się w prostych, rutynowych sytuacjach komunikacyjnych, wymagających jedynie prostej, bezpośredniej wymiany informacji na tematy znane i typowe. Potrafi w prosty sposób opisywać swoje pochodzenie, otoczenie, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego. Źródło: Wikipedia  
   

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Ambitna młodzież w wieku 12-19 lat z całej Polski. Posiadają podstawy językowe i pragną poprawić płynność w mówieniu po angielsku, przygotować się do ustnej Matury lub studiów za granicą. Są ciekawi świata, czasami nieśmiali – ale chcą się rozwijać.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy

Absolwenci i reprezentanci czołowych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by pomóc polskiej młodzieży poprawić komunikację językową, pokazać jak nawiązywać międzynarodowe kontakty oraz otworzyć świat studiów międzynarodowych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii.

Koordynatorzy Angloville oraz Lektorzy

W trakcie programu, dedykowani koordynatorzy Angloville oraz Lektorzy - nauczyciele j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe. Lektorzy - nauczyciele podczas wybranych sesji 1 na 1 oraz 2 na 1, będą służyli pomocą np w objaśnianiu aspektów gramatycznych języka. W międzyczasie, koordynatorzy programu będą organizowali zajęcia, gry, zabawy, przygotowywali materiały edukacyjne i dbali o to, by każdy czuł się komfortowo w Angielskiej Wiosce w Polsce.

W programie m.in. : poznanie kultury anglosaskiej, dyskusje, gry na świeżym powietrzu, warsztaty, wycieczki - wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie!

Trzy etapy kursu

Przed
 • Badanie potrzeb
 • Materiały przygotowawcze
W trakcie
 • 70h konwersacji w języku angielskim
 • Sesje praktyczne
Po
 • Raport językowy
 • Plan rozwoju

Organizatorzy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K. jest wyłącznym organizatorem części szkoleniowej  programu.

Siedziba Angloville Sp. z o.o. Sp. K. mieści się przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS:  0000548006, REGON: 361005213, NIP: 6572917122).

Angloville Sp. z o.o.  jest wyłącznym organizatorem części turystycznej dla uczestników.

Firma Angloville Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS: 0000541765, REGON: 360712701, NIP: 6572916430), jest wpisana do Rejestrów Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 119/15 przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów wykupioną w TU Europa - polisa nr GT 299/2017.

Zapisz się

 
Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz 883).
Pełne zgłoszenie uczestnika wymaga:
 • Akceptacji regulaminu
 • Przesłania powyższego formularza internetowego
Wyślij zgłoszenie

Newsletter