O Angielskiej Wiosce Grammar

Program Angielska Wioska z Gramatyką powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Wielokrotnie dostawaliśmy pytania o kursy wspomagające zrozumienie gramatyki języka angielskiego. W Angloville dbamy o to, aby uczestnicy wykorzystywali nabytą wiedzę w praktyce, stąd nowe możliwości i program Grammar.

Angloville Grammar to unikalne połączenie Angielskiej Wioski z sesjami gramatycznymi. Po nauce określonej konstrukcji gramatycznej uczysz się wykorzystywać ją w praktyce podczas sesji „1 na 1” z Native Speakerami. praktyki z native speakerami. Na każdego polskiego uczestnika przypada 1 native speaker. W trakcie trwania programu Uczestnik odbywa ponad 70 godzin praktyki. Program kursu został tak zaplanowany, by maksymalnie wykorzystać 6 dni pobytu.

Poznaj Angloville Grammar, pierwszy praktyczny kurs gramatyczny w Polsce

Angloville nauczy Cię mówić po angielsku. Organizujemy najbardziej zindywidualizowane kursy języka angielskiego w Europie. Stawiamy na komunikację „1 na 1” z native speakerami.

Program „Angielska Wioska Grammar” składa się z 6 dni intensywnego wyjazdu językowego z native speakerami i daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii. Uczymy gramatyki tylko przez praktykę z native speakerami.

 

Unikalność Angloville:

Przebywanie w anglojęzycznym środowisku = zakaz mówienia po polsku

 

70h komunikacji w języku angielskim w 6 dni

 

Kontakt z native speakerami 1 na 1 przez cały czas

 

Różne akcenty w 1 miejscu = brytyjski, amerykański, australijski czy irlandzki

 

Tylko konwersacje i umiejętności praktyczne: dyskusje, negocjacje, prezentacje

 

W 6 dni = usłyszysz i wypowiesz tyle, ile w trakcie 400h tradycyjnego kursu

 

Uczymy gramatyki poprzez praktyczne użycie konstrukcji. Nie uczymy przez książki.

 

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Osoby dorosłe w każdej grupie wiekowej. Często reprezentują duże i średnie firmy. Posiadają przygotowanie teoretyczne: gramatykę i słownictwo; chcą przełamać bariery w komunikacji, przygotować się do zagranicznego wyjazdu, spotkania, lub po prostu się rozwijać.

 

 

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy

Osoby z różnych stron anglojęzycznego świata – posługują się językiem angielskim w sposób naturalny, taki jaki można usłyszeć w ich państwach. Osoby o ciekawych profilach, nie tylko nauczycielskich. Reprezentują różne grupy wiekowe i zawodowe. Jest to celowy zabieg, który przygotuje Cię do realnej komunikacji w różnych warunkach. Część Native Speakerów została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii i USA. Dowiedz się więcej.

 

Koordynatorzy Angloville

W trakcie programu, dwóch dedykowanych koordynatorów Angloville będzie czuwało nad tym, by Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe. Będą służyli pomocą, będą dostępni do konsultacji językowych (w tym np. tłumaczenia aspektów gramatycznych – jeśli wystąpi taka potrzeba),  a także oferowali feedback z sesji językowych. W międzyczasie, koordynatorzy programu będą organizowali zajęcia, gry, zabawy, przygotowywali materiały edukacyjne i dbali o to, byś czuł(a) się komfortowo w Angielskiej Wiosce w Polsce.

 
kursantów Angloville deklaruje satysfakcję z odbycia kursu
dotychczasowych kursantów Angloville uważa, ze dzięki Angloville poprawiła się ich płynność językowa.
odczuło poprawę pewności siebie w komunikacji.

Klienci i referencje

  • W mojej ocenie, intensywność kontaktu z językiem angielskim jest w ramach tego programu, ustawiona na maksymalnym poziomie i nawet w moim (dość opornym, jeśli chodzi o naukę języków obcych) przypadku, dała rezultaty większe od oczekiwanych. Każdy wyjazd poza granice Polski czy też sięgnięcie w Polsce po anglojęzyczną prasę , daje mi dowody na to, że pobyt w Angloville rzeczywiście zbliżył mnie do tego języka.Elżbieta Puławska, Kancelaria Prawnicza
  • Jestem pod wrażeniem efektów, jakie przyniósł ten kurs w ciągu tak krótkiego czasu. Uważam, że znacznie poprawiła się moja łatwość i płynność mówienia, a przede wszystkim pozbyłem się strachu przed mówieniem w języku angielskim w obawie robienia błędów. Dodatkową zaletą tego programu jest możliwość poznania wielu ciekawych ludzi pochodzących z różnych kultur.Marian Bednarek, Grupa Ożarów
  • Zajęcia prowadzone w sposób rzetelny, ciekawy i elastyczny, nastawione są na poprawę zdolności werbalnych, jak również na doskonalenie umiejętności praktycznych takich jak prezentacje, negocjacje, czy rozmowy telefoniczne. Polecam usługi Angloville każdemu kto ceni sobie profesjonalizm, dobrą organizację i miłą atmosferę podczas nauki angielskiego.Anna Ramut, Denzel Polska
  • W wyniku kursu Angloville moja umiejętność swobodnej konwersacji w języku angielskim znacznie wzrosła (określiłabym to jako postęp porównywalny z półroczną nauką w standardowej formie lekcyjnej). Również elastyczność koordynatorów była dużym atutem – bez problemu na bieżąco przygotowano dla mnie artykuł do dyskusji z Native Speakerem dotyczący tematu biznesowego (e-commerce) jaki mnie interesował. Naturalne otoczenie pozwoliło na łatwe mówienie i myślenie w języku angielskim – była to faktycznie angielska wioska.Katarzyna Jaśkiewicz, Ceneo

Dowiedz się więcej

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Angielska Wioska Grammar w Polsce to:

  • Nauka gramatyki poprzez przygotowanie teoretyczne i praktyczne wykorzystanie konstrukcji gramatycznych w rozmowie
  • Najbardziej  zindywidualizowany kurs języka angielskiego w Europie
  • 6 dni praktyki w Angielskiej Wiosce w Polsce
  • 70+ godzin aktywnej komunikacji
  • Native Speakerzy z UK, USA, Irlandii, Australii w 1 miejscu

600x200 kontakt adult

Newsletter

[wysija_form id="1"]