Nasza Metoda

Jaki problem ma większość dorosłych, którzy uczą się angielskiego?

Nasi klienci przychodza do nas zniechęceni tradycyjnymi kursami angielskiego, które trwają latami i nie przynoszą oczekiwanych efektów – słyszymy „uczę się od lat i nadal nie mówię” albo „boję się kontaktu z obcokrajowcami”, albo „jestem ekspertem w swojej dziedzinie, ale moja pewność siebie znika, gdy przechodzę na angielski”. Brzmi znajomo?

W Angloville opracowaliśmy autorską metodę, dzięki której zaczniesz wreszcie mówić po angielsku i zyskasz pewność siebie w komunikacji, a Twoja firma pracownika, dla którego język nie jest żadną barierą.

Rozwiązanie proponowane przez Angloville

  • IMMERSJA – KURSY Z NATIVE SPEAKERAMI - Nasze zajęcia są prowadzone wyłącznie przez native speakerów – dzięki temu uczestnicy szybko przekonują się, że komunikacja z anglojęzycznymi obcokrajowcami jest możliwa, nawet jeśli obce są im skomplikowane konstrukcje gramatyczne czy idiomy.
  • DIAGNOZA - Z doświadczenia wiemy, że nikt nie potrzebuje całego zasobu słownictwa w języku do sprawnej komunikacji. Tak naprawdę potrzebujemy jedynie ok. 1% zasobu słów. Ten "1%" jest u każdego inny - w Angloville uważnie go definiujemy, by nauka skoncentrowana była wokół najbardziej użytecznych dla danej osoby rozdziałów tematycznych.
  • COACHING - Podczas indywidualnej sesji coachingowej każdy słuchacz wyznacza sobie cele. Jeśli dużo prezentujesz to celem na kurs nie będzie zdobycie min 80% na końcowym teście, ale 15 minutowa prezentacja przed grupą i lektorem. Dzięki takiemu podejściu, już po pierwszym kursie, poszerzy się Twoja strefa komfortu i ze swobodą będzie prezentował wyniki swoje i firmy.
  • SKUTECZNA KOMUNIKACJA - Uczymy skutecznej komunikacji w języku angielskim dlatego proponujemy dodatkowe sesje i warsztaty oraz programy wyjazdowe (3-6 dni). Dzięki nim słuchacze będą jeszcze lepiej wykorzystywać słownictwo i struktury gramatyczne bez względu na poziom znajomości języka mierzonej wg. skali CEFR.

Nasze rozwiązania to korzyści dla firmy:

Szybki i mierzalny wzrost kompetencji językowych i komunikacyjnych pracowników
Pracownicy, którzy nie boją się mówić po angielsku
Managerowie, którzy działają równie skutecznie po angielsku, jak po polsku
Zaangażowanie pracowników we własny rozwój

...i pracowników:

Pewność w komunikacji z obcokrajowcami
Poczucie osiągania kolejnych celów
Atrakcyjny benefit oraz motywacja do rozwoju i dalszej nauki
Wzrost kompetencji komunikacyjnych, takich jak uważne słuchanie, umiejętność zadawania pytań, podsumowywania i parafrazowania

Zaufali nam

Uzyskaj indywidualną ofertę

Jeśli chcesz lepiej poznać ofertę pozostaw kontakt do siebie. Skontaktujemy się z Tobą w celu zrozumienia potrzeb Twoich i firmy, którą reprezentujesz.

Rozwiązania dla firm dobieramy indywidualnie.

533 655 147

kontakt@angloville.pl

Angloville Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Leonarda 1/8 25-311 Kielce

Oddział w Warszawie

ul. Krucza 50 00-022 Warszawa

KRS: 0000548006 | REGON: 361005213 | NIP: 6572917122Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce