Kursy językowe dla firm

Misją Angloville jest pomoc w podnoszeniu kompetencji językowych Polaków, tak by mogli w pełni realizować się w swojej pracy na arenie międzynarodowej, bez myślenia o barierach językowych. Udowadniamy, że 6 dni wśród Native speakerów z całego świata wystarczy do nabrania pewności siebie w mówieniu po angielsku. Realizując swoją misję, odzwierciedlamy anglojęzycznego środowisko zapraszając Polskich Uczestników oraz Native speakerów do Angielskiej Wioski w Polsce.

Rozwiązania językowe dla firm

Angloville dla firm to kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego dedykowane dla firm oraz ich pracowników. Programy Angloville mogą być stosowane osobno, lub łącznie w modelu Blended Learning. Zastosowanie wszystkich rodzajów programów językowych z portfolio Angloville dla firm tworzy najbardziej efektywne i komplementarne rozwiązanie szkoleń językowych dla klientów biznesowych oraz ich pracowników.

Oferujemy 2 rodzaje programów językowych do zastosowania:

Programy wyjazdowe

3 lub 6-dniowe szkolenie 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami z całego świata
  • Tylko komunikacja oraz praktyczne umiejętności biznesowe
  • Kontakt z różnymi akcentami i wymową
  • Przełamywanie bariery w mówieniu
  • Poczujesz się jak w kraju anglojęzycznym

Nauka online w platformie językowej

Nauka online 1 na 1 z dowolnie wybranymi native speakerami z całego świata
  • Bez konieczności wcześniejszej rezerwacji - ciągła dostępność native speakerów
  • 20-minutowe zajęcia w formule 1 na 1
  • Dostępne na telefonie i komputerze
  • Pełna dowolność godzin i tematyki zajęć

Co wyróżnia Angloville dla firm?

Angielska Wioska

Formuła Angielskiej Wioski pozwala pracownikom przełamać barierę językową w kontaktach z native speakerami z całego świata

Kompleksowość i Efekty

Łączymy programy wyjazdowe z kursami online, by zagwarantować efekty

Innowacyjność

Stosujemy innowacyjny coaching językowy budujący motywację do nauki

Doświadczenie

10 000 uczestników w 5 krajach

Korzyści dla Twojej firmy:

Szybki i mierzalny wzrost kompetencji językowych i komunikacyjnych pracowników

Pracownicy, którzy nie tylko potrafią, ale chcą mówić po angielsku

Managerowie, którzy działają równie skutecznie po polsku i angielsku

Zaangażowanie pracowników w  samorozwój, zwiększona satysfakcja z pracy

kursantów Angloville deklaruje satysfakcję z odbycia kursu
kursantów Angloville uważa, ze dzięki Angloville poprawiła się ich płynność językowa.
odczuło poprawę pewności siebie w komunikacji.

Klienci

Czy wyobrażasz sobie pracowników swojej firmy, którzy nie tylko świetnie ze sobą współpracują, ale jednocześnie są dla siebie ogromnym wsparciem? Aby stworzyć dobrze funkcjonujący zespół, powinien on być zgrany. Można tego dokonać w prosty sposób: urządzając spotkania i wyjazdy integracyjne, gdzie współpracownicy będą mogli spędzić czas poza obowiązkami zawodowymi, z poluzowanymi krawatami. Dzisiaj firmy prześcigają się w sposobach organizacji eventów firmowych. Im dłużej się je wspomina jako coś szalonego, tym lepiej! A co z rozwojem kwalifikacji pracowników? Czy można jednocześnie integrować zespół i dbać o rozwój pracowników?

   

Jak integrować, jednocześnie poszerzając wachlarz kwalifikacji zawodowych?

Już sama obecność z dala od swojego biurka i biurowych ścian zmienia podejście do wykonywanych czynności. Kurs językowy w gronie współpracowników będzie jednocześnie zespół integrować i zwiększać efektywność. Jedyne, co trzeba zrobić, to wybrać odpowiednią metodę. Przed rozpoczęciem kursu wspólnie ustalimy cele, które sukcesywnie będziemy realizować. Zależy Ci, aby pracownicy przygotowali się do ważnej konferencji lub targów za granicą? A może chodzi o to, aby pomóc poczuć się swobodnie, by bez skrępowania i blokady po prostu zacząć mówić? Znamy sposoby na to, aby pomóc się otworzyć najbardziej milczącym.

Po co pracownikom dobra znajomość angielskiego?

Pamiętaj, że wysyłając swojego pracownika na spotkanie z obcojęzycznymi kontrahentami lub na ważny event za granicę, to właśnie on jest wizytówką Twojej firmy. Dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o jego komfort i pewność siebie. Pracownik, który czuje się pewnie w konwersacji po angielsku, będzie dużo bardziej wiarygodny i przekonujący. Handel, sprzedaż usług czy negocjacje same w sobie nie są proste do wykonania, nawet w ojczystym języku. Angoville koncentruje się wokół wcześniej ustalonych kamieni milowych, które wspólnie będziemy osiągać. Stosujemy połączenie wielu metod jednocześnie, by osiągać najlepsze efekty, a nasze wszystkie kursy szyte są na miarę potrzeb Twojej firmy.

Kursy językowe dla firm

Organizowane przez szkołę językową Angloville kursy angielskiego dla firm sprawdzą się jako pozapłacowy czynnik motywujący pracowników. Proponujemy intensywne kursy językowe dla firm, których uczestnicy będą koncentrować się na rozmowach z Native Speakerami. Przystępna formuła oraz doświadczenie naszej kadry gwarantują uzyskanie zadowalających efektów w krótkim czasie, które następnie przełożą się na Twój zysk!

Biznesowy angielski dla firm

W Angloville stawiamy przede wszystkim na rozwój umiejętności praktycznych. Jeżeli w planach masz rozwój firmy na zagraniczne rynki, kurs angielskiego dla firm pomoże Twoim pracownikom odświeżyć i usystematyzować wiedzę, poprawi ich zdolności komunikacyjne oraz pozwoli przyswoić słownictwo z języka biznesowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – programami wyjazdowymi i zajęciami online na platformie językowej.

Uzyskaj indywidualną ofertę

Jeśli chcesz lepiej poznać ofertę pozostaw kontakt do siebie. Skontaktujemy się z Tobą w celu zrozumienia potrzeb Twoich i firmy, którą reprezentujesz.

Rozwiązania dla firm dobieramy indywidualnie.

533 655 147

kontakt@angloville.pl

Angloville Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Leonarda 1/8 25-311 Kielce

Oddział w Warszawie

ul. Krucza 50 00-022 Warszawa

KRS: 0000548006 | REGON: 361005213 | NIP: 6572917122Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce