Angloville Junior University

Anglojęzyczna akademia komunikacji i umiejętności, których nie uczy tradycyjna szkoła.

Poznaj naszych Trenerów

Angloville każdego roku otrzymuje ponad 20 tys. aplikacji od anglojęzycznych Mentorów z całego świata, z których około  3 tys. przybywa do Angielskich Wiosek. Z tej grupy starannie wybraliśmy garstkę inspirujących postaci.

Chcemy Wam ich przedstawić:

Wykladowcy 20212022

Cory Beck (Canada)

Profesjonalny skateboarder i nauczyciel z Vancouver, Canada. Uczył w takich miejscach jak Madagaskar, Uzbekistan, czy Chiny. Stworzył model pracy zdalnej, dzięki czemu zwiedził 84 kraje. Jego wykłady skupiają się na tematach takich jak edukacja, rozwój czy projektowanie modelu pracy.

Wykladowcy 20212022 1

Janine Shamos (RPA)

Ukończyła Prawo na University of the Witwatersrand, Psychologię na UNISA, a także dodatkowy kurs z Kryminologii. Działa w organizacjach pozarządowych w RPA skupiających się na problemach takich jak depresja, zaburzenia lękowe czy nadużywanie substancji psychoaktywnych wśród młodzieży. Prowadzi także bezpieczną linię dla młodych.

2

David Welsh (UK)

Ukończył dwa kierunki na London School of Economics. Początkowo pracował w zarządzaniu ochroną zdrowia, po czym przekierował swój zawód na rekrutera kadry kierowniczej. Jako dyrektor rekrutował osoby na specjalistyczne stanowiska o znaczeniu krajowym (UK), często z naciskiem na bezpieczeństwo narodowe.

Wykladowcy 20212022 2

Elaine Mendoza (USA)

Ukończyła kierunek Visual Media and Communications na Washington D.C. University. Jest podróżniczką, dziennikarką i mówczynią. Wykładała na konferencji TEDX i jest autorką książki „Time to Rise”. W przeszłości trenowała w Teatrze Muzycznym A.M.D.A. w Nowym Jorku.

6

Rosaline Farah (Liban)

Jest dietetyczką i ekspertką do spraw bezpieczeństwa żywności z 10-letnim doświadczeniem. Zajmuje się planowaniem operacji związanych z żywnością i monitorowaniem jakości tych procesów. Jest certyfikowaną audytorką żywności. Dodatkowo jest członkinią w zarządzie Konsorcjum Dietetyków w Libanie.

4

Samuel R. John (USA)

Jest specjalistą procesu rekrutacji. Od dekady zajmuje się przygotowywaniem studentów szkół średnich do aplikowania na Uniwersytety w USA. Od 2015 roku pracuje w The Windsor School w St. Petersburgu gdzie przygotowuje uczniów do egzaminu IELTS. Kiedyś pracował również jako aktor i aktor głosowy.

5

Thibault Jacquot-Paratte (Canada)

Jest ekspertem w zarządzaniu procesem kreatywnym od powstania dzieła do sprzedaży. Opublikował wiersze, opowiadania, sztuki teatralne, eseje, artykuły i tłumaczenia. Występował sam i z różnymi zespołami na scenach trzech kontynentów. Od czasu ukończenia studiów magisterskich na Sorbonie pracował z filmem, sceną i telewizją.

8

Josel Gaston (Filipiny)

Specjalista w zakresie mindfulness i jakości snu. Jest autorem podcastu „Find your daily calm”. W przeszłosci zajmował się planowaniem finansowym i wciąż pełni funkcje konsultanta w lokalnym urzędzie w Barangay BF Homes Paranaque.

7

Sarah-Jane Mason (UK)

Ukończyła kierunek Fine Art at Liverpool John Moore’s University (UK). Wykorzystuje mieszane podejścia medialne, aby zachęcać do dialogu wokół niewygodnych, ale ważnych tematów, kwestionować normy społeczne oraz porównywać i przeciwstawiać doświadczenia ludzi w określonej przestrzeni lub miejscu.

Powyższe osoby to Eksperci współpracujący z nami przy edycji Angloville Junior University 2021. Kolejni Mentorzy dołączą do zespołu, a ich profile zostaną opublikowane na stronie. 

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują?

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!