Angloville Junior University

Anglojęzyczna akademia komunikacji i umiejętności, których nie uczy tradycyjna szkoła.

Poznaj naszych Trenerów

Angloville każdego roku otrzymuje ponad 20 tys. aplikacji od anglojęzycznych Mentorów z całego świata, z których około  3 tys. przybywa do Angielskich Wiosek. Z tej grupy starannie wybraliśmy garstkę inspirujących postaci.

Chcemy Wam ich przedstawić:

trainers 2

Jeremy Sheffer (UK)

Reżyser teatralny, trener komunikacji, wystąpień publicznych i aktorstwa. Zbierał doświadczenie w teatrach londyńskich oraz na festiwalach sztuki szekspirowskiej w Wielkiej Brytanii

trainers 5

Darren Harris (UK)

Mówca motywacyjny, autor bestsellerów, występujący na konferencjach TED, sportowiec – paraolimpijczyk,  rekordzista Anglii pod względem największej liczby występów w piłkarskiej drużynie narodowej po ponad 20-letniej karierze sportowej. Jako osoba niewidoma, odnosząca sukcesy, dzisiaj pomaga młodzieży uwierzyć, że nie ma barier nie do pokonania.

trainers 7

Dr Suzanne Uhl (USA)

Wykładowca uniwersytecki z Mt San Jacinto College z Kalifornii, USA. Uzyskała tytuł Doctor of Communication. Bogate doświadczenie w świecie mediów w USA . Konsultantka ds. komunikacji i wystąpień publicznych – pomaga osobom ze świata biznesu i instytucjom w poprawie komunikacji.

trainers

Joshua Hanson (UK)

Certyfikowany Coach rozwoju osobistego, od 7 lat wspierający studentów i pracowników Derby College w Wielkiej Brytanii

trainers 8

Peter Mccluskey (Irlandia)

Ponad 20 lat doświadczenia w biznesie na wyższych szczeblem stanowiskach managerskich w Dublinie, Belfaście, Londynie i Manchesterze.

trainers 3

Tatyanna Wilkinson (USA)

Trenerka rozwoju osobistego z Los Angeles, była Dyrektor Zarządzająca  Women and Youth Supporting Each Other, ogólnonarodowego programu mentoringowego służącego wsparciu młodych kobiet w USA. 

trainers 6

Natalia Pakhomova (UK/Rosja)

Z wykształcenia prawnik w Wielkiej Brytanii, dzisiaj pracuje jako specjalista w doradztwie akademickim i ścieżkach kariery. W Angloville Junior University podpowiada jak wybrać idealne studia i jak dostać się do czołowych uniwersytetów. 

trainers 4

Eloise Fergus (Szkocja)

Absolwentka prestiżowej Royal Scottish Academy of Music and Drama. Współzałożycielka teatrów Five Wheel Drive i 88 Productions oraz firmy Rhythm Express, prowadzącej szkolenia aktorskie dla dzieci i młodzieży. Autorka materiałów edukacyjnych dla Strathclyde University (Glasgow) oraz twórca i prowadząca warsztatów nt. Storytelling’u i projekcji głosu.

Powyższe osoby to Eksperci współpracujący z nami przy edycji Angloville Junior University 2021. Kolejni Mentorzy dołączą do zespołu, a ich profile zostaną opublikowane na stronie. 

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują?

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right