Angloville Junior University

Anglojęzyczna akademia komunikacji i umiejętności, których nie uczy tradycyjna szkoła.

Jak to działa?

Formuła programu jest połączeniem symulacji międzynarodowych studiów i unikalnej konferencji dla młodzieży, dzięki której będą miały okazję poznać wyjątkowe osoby, z którymi na co dzień zazwyczaj nie miałyby styczności.

Cały program składa się z 3 ścieżek tematycznych realizowanych jednocześnie:

Ścieżka „Praca nad sobą"

Rozwija kluczowe umiejętności wewnętrzne, których brakuje w szkole

Ścieżka „Komunikacja”

Buduje kluczowe kompetencje komunikacyjne

Ścieżka „Inspiracja”

Pokazuje istniejące możliwości i ma za cel zmotywować i zainspirować młodzież do odważnego odkrywania świata.

Czy program różni się od tradycyjnej szkoły?

Całość programu organizowana jest w modelu anglosaskim,  z aktywną rolą uczestników,  skoncentrowana na praktyce. Nie uczymy z książek! Wykłady są interaktywne, rozbudowane o elementy audio i wizualne, elementy grywalizacji i aktywną dyskusję. Seminaria obejmują elementy debat, mini-prezentacji, ćwiczeń praktycznych.

Format realizacji programu przypomina anglojęzyczny uniwersytet: interaktywne wykłady, seminaria w małych grupach, indywidualny mentoring oraz fokus na praktykę umiejętności.

Dzięki obecności gościnnych wykładowców – kreujemy atmosferę konferencji – w trakcie której młodzież ma styczność i możliwość spotkania szerokiej grupy ciekawych postaci.

Całość projektu realizowana jest online z użyciem technologii Microsoft Teams, językiem wykładowym i użytkowym dla uczestników jest język angielski.

Platforma

Kurs odbywa się w całości na platformie Microsoft Teams, dzięki czemu oprócz tekstów i materiałów wideo uczniowie mają dostęp do wykładów i seminariów prowadzonych na żywo, a także mogą kontaktować się z innymi uczniami i nauczycielami poza sesjami na żywo. Uczniowie mogą śledzić nadchodzące sesje w dołączonym kalendarzu oraz tworzyć i dzielić się swoimi projektami  z Prowadzącymi. Nagrania wykładów będą również dostępne na platformie do późniejszego odtworzenia w każdym dowolnym momencie.

3university

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują?

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!