Hotele - Angloville Tandem

Zapraszamy do zapoznania się z hotelami w których odbywają się programy Angielska Wioska Tandem:

Ośrodek Angloville – Dwór w Mościbrodach

dwor w moscibrodach

Unikalne położenie obiektu powoduje, że znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie stawów, lasów oraz stadniny koni. Park otaczający Dwór w Mościbrodach jest niewątpliwie kolejnym z jego wspaniałych atutów. Gęsto porośnięty starymi drzewami oraz naturalne usytuowany w bliskości stawów, zapewnia niezwykłą atmosferę spokoju i sprzyja wypoczynkowi.

Do dyspozycji gości oddany jest odrestaurowany, zabytkowy, elegancko wyposażony Dwór wraz z oficyną, w której funkcjonuje Restauracja Dworska, Podwórze Biesiadne, okoliczny park i stawy obfitujące w ryby.

Dwór w Mościbrodach zapewnia zakwaterowanie w 1 os. pokojach z łazienką, telewizorem i dostępem do Wi-Fi.

Adres: 

Dwór w Mościbrodach

Mościbrody 52,

08-112 Wiśniew (woj. mazowieckie)Ośrodek Angloville - Kuklówka Conference

Kuklówka Conference łączy w sobie styl, nowoczesność i komfort.  Usytuowanie na rozległym, otoczonym lasem terenie o powierzchni 24ha, nad samym brzegiem malowniczej rzeki, zapewnia naszym Uczestnikom spokój z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Subtelny wdzięk stanowi o atmosferze pokoi, sal konferencyjnych i restauracji.

Na szkoleniu Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie, pokoje 1 osobowe z łazienkami, telewizorem i dostępem do internetu.

Adres:

Kuklówka Conference
ul.Szkolna 59
96-325 Kuklówka (poczta Radziejowice)Dowiedz się więcej

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują? Chcesz skonsultować swój poziom językowy? Zostaw kontakt do siebie i uzyskaj informacje o programie Angielska Wioska Tandem
600x200 kontakt adult

 

[fc id=’64’ align=’center’][/fc]

Newsletter

[wysija_form id="1"]