Hotele - Tandem House

Angloville „Tandem House” jest programem językowym, który pomoże Ci przełamać barierę w komunikacji z native speakerami. Program opiera się na metodzie całkowitego „zanurzenia w języku”.

Dwór w Mościbrodach
Kuklówka Conference

Ośrodek Angloville „Tandem House” – Dwór w Mościbrodach

Dwór w Mościbrodach powstał w latach 40 XIX wieku. Miejsce zapewnia niecodzienną atmosferę, tradycyjną podlaską gościnność oraz smak staropolskiej kuchni. Unikalne położenie obiektu powoduje, że znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie stawów, lasów oraz stadniny koni. Park otaczający Dwór w Mościbrodach jest niewątpliwie kolejnym z jego wspaniałych atutów. Gęsto porośnięty starymi drzewami oraz naturalne usytuowany w bliskości stawów, zapewnia niezwykłą atmosferę spokoju i sprzyja wypoczynkowi. Do dyspozycji gości oddany jest odrestaurowany, zabytkowy, elegancko wyposażony Dwór wraz z oficyną, w której funkcjonuje Restauracja Dworska, Podwórze Biesiadne, okoliczny park i stawy obfitujące w ryby. Dwór w Mościbrodach zapewnia zakwaterowanie w 1 os. pokojach z łazienką, telewizorem i dostępem do Wi-Fi. Więcej szczegółów na www.dwor.moscibrody.pl Wyjazd z Warszawy  

Kuklówka Conference

Kuklówka Conference łączy w sobie styl, nowoczesność i komfort.  Usytuowanie na rozległym, otoczonym lasem terenie o powierzchni 24ha, nad samym brzegiem malowniczej rzeki, zapewnia naszym Uczestnikom spokój z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Subtelny wdzięk stanowi o atmosferze pokoi, sal konferencyjnych i restauracji.

Na szkoleniu Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie, pokoje 1 osobowe z łazienkami, telewizorem i dostępem do internetu.

Więcej szczegółów na www.oswkuklowka.pl

Zapisz się

 

[[[["field134","equal_to","Tandem 2-1"]],[["show_fields","field140"]],"and"],[[["field134","equal_to","Standard 1-1"]],[["show_fields","field142"]],"and"],[[["field134","equal_to","Premium 1-1"]],[["show_fields","field151"]],"and"],[[["field134","equal_to","Angloville Group"]],[["show_fields","field143"]],"and"]]
1 Step 1


Zapisujesz się na program Angloville dla dorosłych

Liczba miejsc ograniczona.

Imię i nazwisko uczestnika
no-icon
Miasto
no-icon
Data ur.
date_range
Telefon
icon-phone
Firma
no-icon
Transportwybierz jedną opcję
Dietawybierz jedną opcję
Pakiet ubezpieczeniowy
Komentarzmore details
0 /

Klikając "Wyślij", oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz nasz Regulamin kursu oraz naszą Politykę prywatności

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder