Hotele - Angloville Weekend

Zapraszamy do zapoznania się z hotelami w których odbywają się programy Angloville Weekend:

Ośrodek Angloville – Dwór w Mościbrodach

dwor w moscibrodach

Unikalne położenie obiektu powoduje, że znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie stawów, lasów oraz stadniny koni. Park otaczający Dwór w Mościbrodach jest niewątpliwie kolejnym z jego wspaniałych atutów. Gęsto porośnięty starymi drzewami oraz naturalne usytuowany w bliskości stawów, zapewnia niezwykłą atmosferę spokoju i sprzyja wypoczynkowi.

Do dyspozycji gości oddany jest odrestaurowany, zabytkowy, elegancko wyposażony Dwór wraz z oficyną, w której funkcjonuje Restauracja Dworska, Podwórze Biesiadne, okoliczny park i stawy obfitujące w ryby.

Dwór w Mościbrodach zapewnia zakwaterowanie w 1 os. pokojach z łazienką, telewizorem i dostępem do Wi-Fi.

Adres: 

Dwór w Mościbrodach

Mościbrody 52,

08-112 Wiśniew (woj. mazowieckie)Ośrodek Angloville - Kuklówka Conference

Kuklówka Conference łączy w sobie styl, nowoczesność i komfort.  Usytuowanie na rozległym, otoczonym lasem terenie o powierzchni 24ha, nad samym brzegiem malowniczej rzeki, zapewnia naszym Uczestnikom spokój z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Subtelny wdzięk stanowi o atmosferze pokoi, sal konferencyjnych i restauracji.

Na szkoleniu Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie, pokoje 1 osobowe z łazienkami, telewizorem i dostępem do internetu.

Adres:

Kuklówka Conference
ul.Szkolna 59
96-325 Kuklówka (poczta Radziejowice)Ośrodek Angloville - Dębowa Góra Active & SPA

Urokliwa lokalizacja wśród zieleni lasów, bezpośrednio nad jeziorem. Komfortowe pokoje, apartamenty oraz studia rodzinne, relaksująca strefa SPA&Wellnes z grotą solną i siłownią – prezentujemy wszystkim zapracowanym i pragnącym spokoju Hotel Dębowa Góra Active & SPA. Ten przestronny hotel w Płocku pod Warszawą jest gwarancją nie tylko najwyższej jakości usług odnowy biologicznej, masaży relaksacyjnych i zabiegów rehabilitacyjnych, ale też miłej, serdecznej obsługi, która dba o to, aby wypoczynek – nawet najkrótszy – został w pamięci Gości na długo.

Adres:

HOTEL DĘBOWA GÓRA Active & Spa
ul. Nowe Rumunki 40/1
09-520 Łąck koło Płocka
woj. mazowieckieOśrodek Angloville - Pałac Pakosław

Pałac Pakosław mieści się mniej więcej w pół drogi między Poznaniem a Wrocławiem, nieopodal Rawicza. Jest to jeden z najcenniejszych obiektów klasycystycznych w Polsce. Jego zabytkowa, XVIII-wieczna fasada nasuwa skojarzenia z romantycznymi dworkami, ale w środku kryją się komfortowe i nietuzinkowe wnętrza. Na Gości czekają piękne, klimatyzowane pokoje, spośród których każdy wyróżnia się oryginalnym, tematycznym wystrojem, zaprojektowanym z myślą o harmonijnym połączeniu estetyki i komfortu.

Adres:

Pałac Pakosław
ul. Parkowa 14
63-920 Pakosław 

Dowiedz się więcej

600x200 kontakt adult

 

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Newsletter