Hotel

Dwór Mościbrody
Kuklówka Conference

Dwór Mościbrody

Chcąc uniknąć miejskiego zgiełku, na szkolenia Angloville Weekend wybraliśmy dla Państwa ośrodek położony nieopodal Warszawy. Da to Państwu możliwość pełnego skupienia się na nauce języka angielskiego.

Dwór Mościbrody zapewnia Państwu noclegi w pokojach 1 - osobowych z łazienką, a także pełne wyżywienie i przerwy kawowe. Do dyspozycji gości pozostaje odrestaurowany, zabytkowy, elegancko wyposażony Dwór wraz z oficyną w której funkcjonuje Restauracja Dworska, Podwórze Biesiadne, okoliczny park i stawy obfitujące w ryby.

Każdy z pokoi o stylowym umeblowaniu, jest wyposażony w telewizor i stały dostęp do internetu Wi-Fi.

http://dwor.moscibrody.pl/

Kuklówka Conference

Kuklówka Conference łączy w sobie styl, nowoczesność i komfort.  Usytuowanie na rozległym, otoczonym lasem terenie o powierzchni 24ha, nad samym brzegiem malowniczej rzeki, zapewnia naszym Uczestnikom spokój z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Subtelny wdzięk stanowi o atmosferze pokoi, sal konferencyjnych i restauracji.

Na szkoleniu Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie, pokoje 1 osobowe z łazienkami, telewizorem i dostępem do internetu.

www.oswkuklowka.pl

Zapisz się

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz 883).
Pełne zgłoszenie uczestnika wymaga: akceptacji regulaminu i przesłania powyższego formularza internetowego.
Wyślij zgłoszenie

Newsletter