Hotele - Angloville Weekend

Zapraszamy do zapoznania się z hotelami w których odbywają się programy Angloville Weekend:

Ośrodek Angloville – Korona

korona

Hotel Korona położony jest w spokojnej okolicy w Ostrołęce, w otoczeniu lasu sosnowego. Obiekt oferuje restaurację, bar i niewielką siłownię.
Jasne pokoje w hotelu Korona są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie pokoje obejmują łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Zapewniono także całodobową recepcję. Obiekt dysponuje ponadto placem zabaw dla dzieci oraz bezpłatnym parkingiem.

Adres: 

Korona

Nowowiejska 39, Kruki, 07-415 Ostrołęka ,Ośrodek Angloville - Kuklówka Conference

Kuklówka Conference łączy w sobie styl, nowoczesność i komfort.  Usytuowanie na rozległym, otoczonym lasem terenie o powierzchni 24ha, nad samym brzegiem malowniczej rzeki, zapewnia naszym Uczestnikom spokój z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Subtelny wdzięk stanowi o atmosferze pokoi, sal konferencyjnych i restauracji.

Na szkoleniu Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie, pokoje 1 osobowe z łazienkami, telewizorem i dostępem do internetu.

Adres:

Kuklówka Conference
ul.Szkolna 59
96-325 Kuklówka (poczta Radziejowice)Ośrodek Angloville - Pałac Pakosław

Pałac Pakosław mieści się mniej więcej w pół drogi między Poznaniem a Wrocławiem, nieopodal Rawicza. Jest to jeden z najcenniejszych obiektów klasycystycznych w Polsce. Jego zabytkowa, XVIII-wieczna fasada nasuwa skojarzenia z romantycznymi dworkami, ale w środku kryją się komfortowe i nietuzinkowe wnętrza. Na Gości czekają piękne, klimatyzowane pokoje, spośród których każdy wyróżnia się oryginalnym, tematycznym wystrojem, zaprojektowanym z myślą o harmonijnym połączeniu estetyki i komfortu.

Adres:

Pałac Pakosław
ul. Parkowa 14
63-920 Pakosław 

Dowiedz się więcej

600x200 kontakt adult
 Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce