Harmonogram

 
Harmonogram

Przykładowy dzień w Angielskiej Wiosce (sobota)


Rodzaje zajęć

  • Sesje „1 na 1”  - Rozmowy na różne tematy. Dowolna forma: przy kawie, w ogrodzie czy podczas spaceru. Każda sesja z innym native speakerem. Temat rozmów dobierane są przez Uczestnika, jednak native speaker dysponuje opcjonalną listą tematów. W zależności od wybranego modułu, sesje są stymulowane we wcześniej określonym kierunku.
  • Warsztaty  - Nauczymy Cię m.in. jak nawiązywać kontakty biznesowe, negocjować, prowadzić rozmowę o pracę, nie popełniać gaf w sytuacjach biznesowych i towarzyskich. A wszystko w języku angielskim.
  • Spotkanie z Mentorem - Każda osoba ma przydzielonego indywidualnego mentora (native speakera), który czuwa na realizacją celów ustalonych przez Uczestnika oraz pomaga w przygotowaniu prezentacji.
  • Zajęcia groupowe  - Praca typu ‘teamwork’ w małych grupkach nad zadanym mini-projektem. Dyskutujemy i prezentujemy. Zapoznamy Cię ze środowiskiem pracy w międzynarodowym zespole.
  • Entertainment Hour - Quizy, prezentacje native speakerów, gry, dużo zabawy.
  • Posiłki - Luźne rozmowy - przy każdym stoliku połowa osób to native speakerzy.
Całość programu  odbywa się w języku angielskim.
Część szkoleniowa Kursu może zostać przeprowadzona w formie zdalnej (online) w następujących przypadkach:
  • gdy przemawiają za tym względy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia uczestników szkolenia językowego,
  • występują znaczące utrudnienia w przemieszczaniu się pomiędzy krajami, jak np. zakaz lotów z określonych państw/do określonych państw,
  • wprowadzone zostaną: obostrzenia w zakresie prowadzenia zajęć edukacyjnych na żywo/zalecenia prowadzenia edukacji  w miarę możliwości online
Przeprowadzenie części szkoleniowej online odbywać się będzie w wymiarze 75 lekcji po 20 minut każda, do wykorzystania w okresie 5 miesięcy. Okres wykorzystania lekcji online rozpoczyna bieg od dnia rozpoczęcia części szkoleniowej (pierwszego planowanego dnia kursu stacjonarnego). W przypadku przeprowadzenia części szkoleniowej w formie zdalnej, część turystyczna Angielskiej Wioski nie odbywa się, a opłata za nią podlega zwrotowi w pełnej wysokości.

Dowiedz się więcej

600x200 kontakt adult
 Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce