Harmonogram - Irlandia

Program kursu Angloville Junior International został tak zaplanowany, by maksymalnie wykorzystać 10 dni pobytu. Dynamiczna i kreatywna zabawa połączona jest z nauką w luźnej atmosferze oraz programem kulturalnym w Dublinie. Ideą programu jest ciągła obecność native speakerów, a każdą godzinę wypełnia inna aktywność.

Przykładowy plan dnia

[cml_media_alt id='857']junior-harmonogram[/cml_media_alt]
  • Zajęcia z Mentorem - nauka tworzenia prezentacji (wystąpień publicznych w języku angielskim)  pod okiem Native Speakera.
  • Zajęcia „2 na 1” - konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji i zainteresowaniach. Na uczestników przypada 1 Native Speaker. Rozmówcy zmieniają się co godzinę, dzięki czemu poznajemy różne akcenty, a rozmowy nigdy nie stają się nudne. Sesje będą także połączone ze wspólnym odkrywaniem Dublina, podczas "city games", tzw. gier miejskich.
  • Zajęcia rekreacyjne - anglojęzyczne wycieczki, gry terenowe, tenis stołowy, siatkówka i inne zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.
  • Zajęcia „1 na 1” - indywidualne zajęcia z Native Speakerami w różnej formie, może być to np. luźna rozmowa w trakcie spaceru lub symulacja rozmowy kwalifikacyjnej na studia czy zagraniczne stypendium.
  • Zajęcia w grupach - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek lub zajęć w terenie. Nauka współpracy w międzynarodowych zespołach jest szczególnie cennym i rozwijającym doświadczeniem.
  • Posiłki - każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z Native Speakerami.
  • Wspólne zajęcia wieczorne - quizy, zabawy, talent show, ognisko, wieczór muzyczny z gitarą i muzyką anglosaską.
  • Całodniowe wycieczki. Więcej w zakładce Atrakcje.

Zapisz się

1 Step 1


Zapisujesz się na program Junior International
Imię i nazwisko uczestnika
no-icon
Imię i nazwisko rodzica
no-icon
Telefon
icon-phone
Data urodzenia
icon-calendar
Miasto
no-icon

Istnieje możliwość wykupienia lotu z ramienia Angloville co zapewni Państwu komfort przelotu z całą grupą razem z naszym koordynatorem.

PrzelotLiczba biletów Angloville jest ograniczona
DietaWybierz jedną opcję
Pakiet ubezpieczeniowy
Komentarzmore details
0 /

Klikając "Wyślij", oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz nasz Regulamin kursu oraz naszą Politykę prywatności

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right