Harmonogram family

Program naszego kursu Angloville Family został tak zaplanowany, by maksymalnie wykorzystać 7 dni pobytu, łącząc rozwój języka z kreatywnym, rodzinnym wypoczynkiem. Zajęcia przebiegają bardzo dynamicznie, ponieważ każdą godzinę wypełnia inna aktywność. Plan dnia jest podzielony na bloki zajęć, które odbywają się wspólnie i w grupach wiekowych (oddzielnie dorośli, oddzielnie dzieci) w towarzystwie Native Speakerów z całego świata.

Przykładowy plan dnia

 • Zajęcia z Mentorem - nauka tworzenia prezentacji (wystąpień publicznych w języku angielskim)  pod kierunkiem Native Speakera.
 • Sesje 2 na 1 (Adults) – Sesje konwersacyjne. Na 1 Native Speakera przypada 2 polskich uczestników. Forma rozmowy jest dowolna: przy kawie, w ogrodzie, podczas spaceru. Każda sesja odbywa się z innym Native Speakerem. Temat rozmów strony dobierają same, jednak uczestnicy i Native Speakers dysponują opcjonalną listą tematów z zakresu general i bussiness English.
 • Sesje 3 na 1 (Kids) - Sesje konwersacyjne na różne interesujące tematy - rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji, hobby i zainteresowaniach. Na 1 Native Speakera przypada 3 polskich uczestników. Forma rozmowy jest dowolna - na sali, podczas spaceru, w formie gry. Każda sesja odbywa się z inną osobą. Temat rozmowy animuje Native Speaker.
 • Gry i zabawy projektowe (Kids) - zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu  umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek, zajęć w terenie.
 • Grupowe zajęcia rodzinne - aktywizujące wszystkich członków rodziny zajęcia projektowe. Uczestnicy pracują w grupach na konkretnych projektach i wspólnie prezentują efekt swoich działań.
 • Zajęcia rekreacyjne – gry terenowe i  zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.
 • Posiłki – każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z Native Speakerami.
 • Social time - quizy, zabawy, talent show, ognisko, dyskoteka, szeroko rozumiana integracja uczestników.
Część szkoleniowa Kursu może zostać przeprowadzona w formie zdalnej (online) w następujących przypadkach:
 • gdy przemawiają za tym względy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia uczestników szkolenia językowego,
 • występują znaczące utrudnienia w przemieszczaniu się pomiędzy krajami, jak np. zakaz lotów z określonych państw/do określonych państw,
 • wprowadzone zostaną: obostrzenia w zakresie prowadzenia zajęć edukacyjnych na żywo/zalecenia prowadzenia edukacji  w miarę możliwości online
Przeprowadzenie części szkoleniowej online odbywać się będzie w formie pakietu grupowego po stawce 25,00 zł za lekcję 20-sto minutową, uzależniony od wpłaty na kurs stacjonarny, do wykorzystania w okresie 10 miesięcy. Okres wykorzystania lekcji online rozpoczyna bieg od dnia rozpoczęcia części szkoleniowej (pierwszego planowanego dnia kursu stacjonarnego). W przypadku przeprowadzenia części szkoleniowej w formie zdalnej, część turystyczna Angielskiej Wioski nie odbywa się, a opłata za nią podlega zwrotowi w pełnej wysokości.

Uzyskaj wycenę programu

Cena programu zależna jest od ilości członków rodziny: osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Zostaw kontakt do siebie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę dla Twojej rodziny.Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce