Harmonogram

Program naszego kursu Angielska Wioska został tak zaplanowany, by maksymalnie wykorzystać 6 dni pobytu. Zajęcia przebiegają bardzo dynamicznie, ponieważ każdą godzinę wypełnia inna aktywność. Przez cały czas trwania kursu uczestnicy mają przy sobie jednego partnera - native speakera. System rozmów z native speakerami polega na tym, że co godzinę uczestnicy rozmawiają z innym prowadzącym. Dzięki temu wszyscy mają szansę spróbować swoich sił w rozmowie, osłuchać się z różnymi akcentami i przełamać barierę językową.

Przykładowy plan dnia

Formy kontaktu z językiem podczas wyjazdu

  • Sesje „1 na 1” - indywidualne rozmowy na różne tematy z native speakerami. Ich forma jest nieograniczona - możecie spotkać się przy kawie, w ogrodzie, a nawet na spacerze. Każda sesja odbywa się z innym native speakerem, a jej temat nie jest narzucony. Nasi koordynatorzy przygotowali dla uczestników wiele ciekawych zagadnień ogólnych, a także skoncentrowanych na zainteresowaniach danego uczestnika np. biznes, prawo, kultura, ekonomia, symulacja określonych sytuacji zawodowych, wystąpienia, czy rozmowy o pracę itp.
  • Zajęcia grupowe - odbywają się w małych grupach i polegają na przygotowaniu wspólnego projektu na zadany przez koordynatorów temat. Uczestnicy muszą dyskutować, rozmawiać i zaprezentować efekt swojej pracy. Ćwiczenie to pomoże Ci odnaleźć się i pracować w międzynarodowym zespole.
  • Entertainment Hour - wieczorna godzina rozrywki to czas na quizy, prezentacje native speakerów, gry towarzyskie i jeszcze więcej dobrej zabawy.
  • Posiłki - w czasie posiłków można również szkolić swoje umiejętności językowe. Przy każdym stoliku siedzi tyle samo uczestników, co native speakerów, dzięki temu każda osoba może rozmawiać po angielsku na dowolny temat.
  • Spotkanie z Mentorem - na początku kursu uczestnik zostaje przydzielony do indywidualnego mentora - native speakera, który pomaga mu przygotować prezentację i obserwuje jego postępy językowe.
  • Negocjacje - rozmowy z native speakerami i uczestnikami na określone tematy nauczą Cię nowych słówek i zwrotów potrzebnych do negocjacji w języku angielskim.
  • Prezentacje - biorąc udział w naszym kursie zyskasz dodatkowe umiejętności i pewność siebie, by prezentować w języku angielskim.

Uzyskaj indywidualną ofertę

Jeśli chcesz lepiej poznać ofertę pozostaw kontakt do siebie. Skontaktujemy się z Tobą w celu zrozumienia potrzeb Twoich i firmy, którą reprezentujesz.

Rozwiązania dla firm dobieramy indywidualnie.

533 655 147

kontakt@angloville.pl

Angloville Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Leonarda 1/8 25-311 Kielce

Oddział w Warszawie

ul. Krucza 50 00-022 Warszawa

KRS: 0000548006 | REGON: 361005213 | NIP: 6572917122Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce