1. Angloville
  2. Historie uczestników USA

Zobacz co nasi aktualni uczestnicy mówią o rocznej wymianie do USA

Wiktoria

Jestem tu bardzo szczęśliwa, mam cudowną rodzinę. Przyjaciół jeszcze nie mam ale mam znajomych ze szkoły więc nie czuję się w niej sama. Chodzę na zajęcia taneczne poza szkołą, gdzie też załapałam nowe znajomości. Powoli zaczynam tęsknić, ale moja obecna rodzina tak mi umila czas, że zapominam o smutkach.

 

Nadia

Wyjazd na wymianę do Stanów Zjednoczonych był moim marzeniem od bardzo dawna, wyobrażałam to sobie tak samo jak jest w filmach, bale, szkoła, grupki. Czy jest tak? Ciężko powiedzieć, niektóre dni są wyrwane jak scena z filmu, a niektóre są po prostu nudne i czuje się jak w Polsce, całkowicie normalnie, co też jest dobre i potrzebne.

 

Kamil

Cześć jestem Kamil i jestem na wymianie studenckiej w USA a dokładniej Houston w stanie Texas. Jestem wdzięczny, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. Poznaje nowych ludzi na swojej drodze I ich ,,amerykański” oraz ,,teksański” styl życia, ich jedzenie I kulturę. Próbuję nowych sportów np. football oraz doskonalę mój język angielski codziennie. Szczerze zachęcam każdego do wzięcia udziału w tym programie…

 

Basia

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok wydawał się dla mnie przerażający. Nowy kraj, znajomi, dom i szkoła. Kilka miesięcy temu zdecydowałam się i nie żałuje ani przez chwile. Mieszkam w stanie Colorado, blisko miasta Denver z pół polską, pół azjatycką rodziną. Już po tygodniu zauważyłam ogromne postępy w moim angielskim, nauczyłam się mnóstwa nowych słów, przestałam mylić czasy i zaczęłam mówić płynnie.

 

Zosia

Wyjazd na wymianę do USA był zawsze moim marzeniem. Od dziecka byłam zafascynowana Ameryką, a gdy dowiedziałam się o programach dających możliwość nauki i życia w Stanach, wiedziałam, że w przyszłości muszę z tego skorzystać. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej host rodziny. Od pierwszego dnia, czuje się z nimi bardzo komfortowo i mam wrażenie, jakbym znała ich od zawsze.

 

Aspen

Zdecydowałam się na udział w wymianie, ponieważ jest to szansa, której nie ma każdy, a jest to wspaniałe doświadczenie i na pewno będzie przydatne w dorosłym życiu. Kiedy nie jestem w szkole dużo czasu, spędzam z moją rodziną goszczącą, czasami jest to po prostu siedzenie razem, czasami robienie zakupów, ostatnio razem wycinaliśmy dynie

 

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X