1. Angloville
  2. Wywiad z Martyną Kubik – absolwentką Angloville Junior
Wywiad z Martyną Kubik – absolwentką Angloville Junior

Wywiad z Martyną Kubik – absolwentką Angloville Junior

“Angloville to o wiele więcej niż tylko nauka angielskiego. Mogłabym śmiało powiedzieć że ten kurs uzależnia.”

Trzykrotna Absolwentka programu Angloville Junior.

Angielski Martyny w ciągu 7 dni uległ ogromnej poprawie.

Poznajcie Martynę i jej przygodę z rozwojem płynności językowej!

Magda, Angloville: Martyno, kiedy wzięłaś udział w kursie Angloville?

 

Martyna, Absolwentka: W kursie Angloville po raz pierwszy wzięłam udział w 2017 roku w hotelu Modrzewiowe Wzgórze. Następnie rok później w Bobrowej Dolinie, a mój ostatni kurs odbyłam w 2019 roku w hotelu Ameliówka, który znajduje się w województwie świętokrzyskim.

 

Magda, Angloville: W jaki sposób dowiedziałaś się o programie?

 

Martyna, Absolwentka: Szukałam informacji o obozach, na których mogę poprawić swoją znajomość języka angielskiego. W internecie jednym z pierwszych wyszukiwań był kurs Angloville, który od razu zachęcił mnie swoją ofertą.

 

Magda, Angloville: Bardzo miło nam to słyszeć 🙂 Jak oceniasz swoje uczestnictwo?

 

Martyna, Absolwentka: Możliwość uczestniczenia w Angloville to jedna z lepszych rzeczy jaka przytrafiła się w moim życiu. Myślę, że bardzo pomógł mi językowo i pozwolił poznać ludzi z całego świata. Z niektórymi wciąż utrzymuję kontakt.

 

Magda, Angloville: Jakie umiejętności zdobyłaś w czasie obozu?

 

Martyna, Absolwentka: Bardzo otworzyłam się na ludzi. Mój angielski w czasie jedynie tygodnia uległ ogromnej poprawie. Te niepozorne 7 dni dało mi bardzo wiele – płynność mojego angielskiego wzrosła, poznałam mnóstwo nowych słów oraz zwrotów. Dowiedziałam się ciekawych faktów o innych krajach i kulturach. Myślę, że Angloville pomaga nabyć także umiejętności konwersacji, która bardzo przydaje się w późniejszym życiu.

 

Magda, Angloville: Kurs Angloville wydaje się więc niesamowitym doświadczeniem.

 

Martyna, Absolwentka: Dokładnie takim był (a obozów było aż 3 i na pewno będzie więcej). Bardzo dobrze wspominam każdy moment kursu – taneczne wieczory, długie rozmowy z native speakerami i pozostałymi uczestnikami. Nauczyłam się sztuczek karcianych, poznałam tekst hymnu Stanów Zjednoczonych. Angloville to o wiele więcej niż tylko nauka angielskiego. Mogłabym śmiało powiedzieć że ten kurs uzależnia. Co roku czekam na tydzień, który spędzę w międzynarodowym gronie na obozie Angloville i jeśli ktoś zapytałby mnie czy warto to odpowiadam – zdecydowanie warto, ale jedź i przekonaj się sam.

 

Magda, Angloville: Co umożliwił ci udział w kursie?

 

Martyna, Absolwentka: Udział w kursie umożliwił mi poznanie różnych kultur, różnych akcentów języka angielskiego. Na pewno nauczyłam się również pracy zespołowej. Angloville pokazał mi że wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi i tak naprawdę nie różnimy się niczym, wszyscy jesteśmy równi.

 

Jeśli podobał Wam się artykuł i sami chcielibyście opowiedzieć o swojej językowej historii – napiszcie do nas na Instagramie! 🙂

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X