1. Angloville
  2. „Jak dla mnie cały kurs to było mocne 11/10”
„Jak dla mnie cały kurs to było mocne 11/10”

„Jak dla mnie cały kurs to było mocne 11/10”

Pan Tomasz (na zdjęciu w pierwszym, dolnym rzędzie, trzeci od lewej) pracuje dla międzynarodowej korporacji farmaceutycznej, gdzie angielski to język codziennej komunikacji.

W wywiadzie przyznaje, że Angloville było dla niego świetną inwestycją.

Poznajcie Pana Tomasza!

Magda, Angloville: Dzień dobry Panie Tomaszu. Kiedy wziął Pan udział w kursie Angloville i jak się Pan o nim dowiedział?

Tomasz, Absolwent: Kurs odbywał się w terminie 25-30.08.2013, a więc już dobre parę lat temu. Dowiedziałem się o nim z ogłoszenia internetowego podesłanego przez moją mamę.

Magda, Angloville: Jak z perspektywy czasu ocenia Pan swoje uczestnictwo w programie?

Tomasz, Absolwent: Jak dla mnie cały kurs to było mocne 11/10! Piękna lokalizacja w Dworze Mościbrody, wyżywienie na wysokim poziomie, zapewniony transport w obie strony, bardzo sympatyczni Native Speakerzy (z różnych zakątków świata!) oraz Koordynatorzy, różnorodna forma zajęć (rozmowy 1:1, projekty grupowe, prezentacje), można by wymieniać i wymieniać 🙂 Na początku miałem trochę stresu ze względu na kompletnie nowe doświadczenie w życiu, ale zdecydowanie było warto!

Magda, Angloville: Co umożliwił Panu udział w Angielskiej Wiosce?

Tomasz, Absolwent: Myślę, że przede wszystkim „udowodnił mi”, że jestem w stanie porozumiewać się w języku angielskim i to  z ludźmi z całego świata. W chwili obecnej bardzo przydaje mi się to w pracy.

Magda, Angloville: Czym się Pan zajmuje?

Tomasz, Absolwent: Pracuję dla międzynarodowej korporacji farmaceutycznej. Codziennie mamy wideokonferencje, cała komunikacja (czaty, maile) również odbywa się w języku angielskim. Miałem przyjemność także brać udział w kilkudniowym szkoleniu-integracji.

Magda, Angloville: Jakie umiejętności zdobył Pan w czasie kursu?

Tomasz, Absolwent: Sprawniejszego myślenia oraz zastępowania nieznanych/zapomnianych słów w języku angielskim. To bardzo przydatna umiejętność 🙂

Magda, Angloville: Jakie było Pana najciekawsze doświadczenie związane z programem?

Tomasz, Absolwent: Najciekawsza była możliwość spotkania tak różnorodnych ludzi, z różnorodnych miejsc na świecie, którzy pomagali w nauce języka bez jednoczesnych „ram” narzucanych przez oświatę czy szkoły językowe takich jak siedzenie w  ławkach, czytanie tekstów oraz robienie zadań do znudzenia 🙂

Magda, Angloville: Jak radziłby Pan innym przygotować się do wyjazdu na kurs Angloville?

Tomasz, Absolwent: Myślę, że nie ma potrzeby jako takiego przygotowywania się, przynajmniej pod kątem samego języka (wystarczy znać jedynie podstawy). Lepiej skupić się na samym wyjeździe, żeby nie zapomnieć niczego potrzebnego, np. szczoteczki do zębów 🙂 Całą resztą zajmą się Prowadzący i jestem pewny, że świetnie sobie z tym poradzą 🙂

 

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X