Obozy językowe w Polsce

Unikalność rozwiązań edukacyjnych w nauce angielskiego Angloville

Obozy językowe w Polsce organizowane przez Angloville to sposób na rozwój osobisty i odświeżenie znajomości języka angielskiego. Nasza metoda pomaga szczególnie w pokonaniu lęku przed mówieniem po angielsku.

Jak uczymy w „Angielskich Wioskach”? Nasze zasady są bardzo proste – uczestnicy:

  • integrują się w normalnych warunkach, np. podczas wspólnych śniadań – u nas nie ma tradycyjnych lekcji w salkach lekcyjnych,
  • mają kontakt z native speakerami z całego świata – dzięki temu mogą poznać i oswoić się z różnymi akcentami,
  • rozmawiają z native speakerami – aby nauka była efektywna, stawiamy na modele „1 na 1” i „2 na 1” (1 lub 2 kursantów rozmawia z 1 native speakerem),
  • nie posługują się językiem polskim w czasie kursu – obecność native speakerów „wymusza” komunikowanie się po angielsku.

Dlaczego obozy językowe Angloville w Polsce?

Język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Jego nauka nie zawsze jest jednak efektywna. Lekcje gramatyki i słownictwa pochłaniają tyle czasu, że na rozmowy po angielsku często nie ma już miejsca. U niektórych osób pojawia się też strach przed mówieniem po angielsku. Aby go pokonać, warto znaleźć się w miejscu sprzyjającym konwersacjom. Właśnie dlatego powstały „Angielskie Wioski”, w których uczestnicy spotykają się z native speakerami.


[maxbutton id="47" ]

„Angielska Wioska” to przestrzeń stworzona po to, aby rozmawiać po angielsku, a przy okazji wzbogacić swoje słownictwo i poznać nowych ludzi. Szczególnie cenny jest kontakt z native speakerami – to właśnie dzięki niemu można wyjść poza sztywne ramy języka oficjalnego i zacząć posługiwać się także mową potoczną, która na kursach językowych zazwyczaj jest pomijana.


Co roku ponad 5000 absolwentów w Polsce

54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny obóz językowy

Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek

Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego

Wyjazdowe kursy bez klasy językowej, bez języka polskiego


[maxbutton id="48" ]  

Obóz językowy blisko Twojego miasta

Nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby przebywać w miejscu, w którym rozmawia się wyłącznie po angielsku. Jeżeli chcesz zrobić postępy w nauce i zacząć komunikować się w języku angielskim bez obaw, zapraszamy do jednej z wielu „Angielskich Wiosek”. Zadbaliśmy, aby były one rozlokowane w różnych częściach kraju. Obóz językowy w Polsce to rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce poczuć się pewniej w rozmowach prowadzonych w języku angielskim.


Wszystkie hotele, z którymi współpracujemy, są położone w kameralnych zakątkach. W otoczeniu zieleni i sprzyjającej nauce atmosferze szybko zrobisz postępy!


hotels 1

Dla kogo są obozy językowe w Polsce?

Na obóz językowy w Polsce zapraszamy wszystkich, którzy chcą jeszcze lepiej posługiwać się językiem angielskim. Uczestnikami organizowanych przez nas obozów językowych są:

 

Obóz językowy Angloville – Angielska Wioska vs Typowe obozy za granicą

Typowy obóz  językowy za granicąObóz językowy Angloville – Angielska Wioska
Grupy10-15 osóbZajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami
Czas aktywnej komunikacji20-25 h /tydzień70h /tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakeraZazwyczaj 0Aż do 70h* (w zależności od wybranego obozu)
NauczanieNajczęściej ćwiczenia gramatyczne, praca z podręcznikiem, klasa językowaKonwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polskuCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącegoAngielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa
[maxbutton id="47" ]

Zaufali nam

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie? Napisz do nas!