Notice: Undefined offset: 1 in /home/anglovil/public_html/angloville.pl/wp-content/themes/kerris_v3/functions.php on line 373
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag
 • 0.000000lag

Obozy językowe w Polsce

Jesteś znudzony lekcjami odbywającymi się w szkole angielskiego? Zamiast znów siadać do gramatyki, chciałbyś porozmawiać po angielsku? Znamy miejsce, w którym będziesz mógł to zrobić – na terenie Polski stworzyliśmy „Angielskie Wioski”. To miejsca powstałe z myślą o osobach, które znają już język angielski (na poziomie co najmniej A2), ale mają trudność z płynną rozmową.

Czy wiesz, że co roku „Angielskie Wioski” położone na terenie Polski odwiedza ponad 2000 osób? Pomagamy w przełamaniu bariery językowej zarówno młodzieży, jak i osobom dorosłym. Poznaj lokalizacje naszych „Angielskich Wiosek” i korzyści płynące z uczestnictwa w naszym obozie językowym w Polsce.

Unikalność rozwiązań edukacyjnych w nauce angielskiego Angloville

Obozy językowe w Polsce organizowane przez Angloville to sposób na rozwój osobisty i odświeżenie znajomości języka angielskiego. Nasza metoda pomaga szczególnie w pokonaniu lęku przed mówieniem po angielsku.

Jak uczymy w „Angielskich Wioskach”? Nasze zasady są bardzo proste – uczestnicy:

 • integrują się w normalnych warunkach, np. podczas wspólnych śniadań – u nas nie ma tradycyjnych lekcji w salkach lekcyjnych,
 • mają kontakt z native speakerami z całego świata – dzięki temu mogą poznać i oswoić się z różnymi akcentami,
 • rozmawiają z native speakerami – aby nauka była efektywna, stawiamy na modele „1 na 1” i „2 na 1” (1 lub 2 kursantów rozmawia z 1 native speakerem),
 • nie posługują się językiem polskim w czasie kursu – obecność native speakerów „wymusza” komunikowanie się po angielsku.

Dlaczego obozy językowe Angloville w Polsce?

Język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Jego nauka nie zawsze jest jednak efektywna. Lekcje gramatyki i słownictwa pochłaniają tyle czasu, że na rozmowy po angielsku często nie ma już miejsca. U niektórych osób pojawia się też strach przed mówieniem po angielsku. Aby go pokonać, warto znaleźć się w miejscu sprzyjającym konwersacjom. Właśnie dlatego powstały „Angielskie Wioski”, w których uczestnicy spotykają się z native speakerami.

„Angielska Wioska” to przestrzeń stworzona po to, aby rozmawiać po angielsku, a przy okazji wzbogacić swoje słownictwo i poznać nowych ludzi. Szczególnie cenny jest kontakt z native speakerami – to właśnie dzięki niemu można wyjść poza sztywne ramy języka oficjalnego i zacząć posługiwać się także mową potoczną, która na kursach językowych zazwyczaj jest pomijana.

Co roku ponad 5000 absolwentów w Polsce

54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny obóz językowy

Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek

Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego

Wyjazdowe kursy bez klasy językowej, bez języka polskiego

 

Zobacz również:

» Kurs językowy dla dorosłych z native speakers «

» Obozy językowe dla młodzieży z native speakers «

Mapa hoteli – obóz językowy blisko Twojego miasta

Nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby przebywać w miejscu, w którym rozmawia się wyłącznie po angielsku. Jeżeli chcesz zrobić postępy w nauce i zacząć komunikować się w języku angielskim bez obaw, zapraszamy do jednej z wielu „Angielskich Wiosek”. Zadbaliśmy, aby były one rozlokowane w różnych częściach kraju. Obóz językowy w Polsce to rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce poczuć się pewniej w rozmowach prowadzonych w języku angielskim.

Wszystkie hotele, z którymi współpracujemy, są położone w kameralnych zakątkach. W otoczeniu zieleni i sprzyjającej nauce atmosferze szybko zrobisz postępy!

Dla kogo są obozy językowe w Polsce?

Na obóz językowy w Polsce zapraszamy wszystkich, którzy chcą jeszcze lepiej posługiwać się językiem angielskim. Uczestnikami organizowanych przez nas obozów językowych są:

 • dorośli – proponujemy im 3- lub 6-dniowe kursy,
 • dzieci i młodzież – dla nich przygotowaliśmy 7-dniowy kurs.

Obóz językowy Angloville – Angielska Wioska vs Typowe obozy za granicą

Typowy obóz  językowy za granicąObóz językowy Angloville – Angielska Wioska
Grupy10-15 osóbZajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami
Czas aktywnej komunikacji20-25 h /tydzień70h /tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakeraZazwyczaj 0Aż do 70h* (w zależności od wybranego obozu)
NauczanieNajczęściej ćwiczenia gramatyczne, praca z podręcznikiem, klasa językowaKonwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polskuCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącegoAngielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa

Zaufali nam

Dowiedz się więcej

[]
1 Step 1
Imię
no-icon
Telefon
icon-phone
Wiadomośćmore details
0 /

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder