Obozy językowe w Anglii

Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy. Jeżeli dotychczas uczyłeś się angielskiego z książek lub na kursie w szkole językowej i koncentrowałeś się jedynie na opanowaniu gramatyki, możesz mieć kłopot z płynnym mówieniem. Aby pokonać barierę językową i oswoić się z akcentem, zapraszamy Cię na obóz językowy w Anglii.

Anglia to najlepsze miejsce, aby zacząć korzystać z języka mówionego. Obozy językowe Angloville dają uczestnikom możliwość szlifowania umiejętności językowych w rozmowach z native speakerami, ale równie ważne są wyjścia na miasto. Zwiedzając Londyn, kursanci mogą osłuchać się z akcentem Brytyjczyków i dodatkowo przetestować nabytą wiedzę. Wybierając obóz językowy w Anglii, możesz przełamać barierę językową i przy okazji zwiedzić Londyn.


[maxbutton id="64" ]

Anglia – spotkaj się tu z native speakerami z całego świata

Organizowane przez nas obozy językowe w Anglii to sposób, aby lepiej poznać język angielski, a przy okazji również kulturę i historię tego kraju. Czy wiesz jednak, że w „Angielskiej Wiosce” spotkasz native speakerów nie tylko z Anglii? Szkoła językowa Angloville współpracuje z native speakerami z całego świata. Wszystko po to, abyś:

  • oswoił się z różnymi akcentami,
  • poznał mowę potoczną,
  • przełamał barierę komunikacyjną.

Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy „Angielskie Wioski", w których  mówi się wyłącznie po angielsku. W trakcie programu uczestnik:

  • PRZEŁAMUJE bariery w mówieniu po angielsku
  • POZNAJE kulturę anglosaską z różnych krajów w 1 miejscu
  • ZANURZA SIĘ W JĘZYKU w trakcie wielkiej symulacji językowej z native speakerami z całego świata

Angloville jest najbardziej zindywidualizowanym programem językowym w Europie: 1 native speaker przypada na 1 lub 2 uczestników polskich! Wykorzystujemy anglosaski model nauki - przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową. W ofercie, programy dla dorosłych i młodzieży!


[maxbutton id="47" ]

Nauka angielskiego w Londynie – co warto zobaczyć?

W „Angielskiej Wiosce” na każdego kursanta czeka ok. 70 godzin rozmów z native speakerem. Będąc w Londynie, warto poznać bliżej historię Anglii. Dzięki przewodnikom możesz odwiedzić najważniejsze punkty miasta, a dodatkowo przetestować nowe umiejętności komunikacyjne. Co warto zobaczyć w Londynie? Lista ciekawych miejsc jest długa, a znajdują się na niej m.in. Muzeum Madame Tussaud (Muzeum Figur Woskowych) i dzielnica Camden Town. Obowiązkowym punktem spacerów po Londynie są oczywiście Big Ben i Buckingham Palace.

Co zyskam, wyjeżdżając na obóz językowy do Anglii?

Anglia to wręcz idealny kraj do pogłębiania znajomości języka angielskiego. Z naszego doświadczenia wynika, że uczestnicy zagranicznych kursów językowych bardzo szybko zauważają rezultaty – czują się pewniej, rozmawiając po angielsku, a blokada spowodowana obawą o popełnienie błędów znika. Czy na zawsze? Niestety, nie. Trzeba pamiętać, że tylko systematyczny trening pozwoli na utrwalenie uzyskanych efektów. Obóz językowy w Anglii często jest jednak przełomowy dla dalszej pracy nad językiem.

Wyjeżdżając z nami na obozy językowe w Anglii, będziesz mógł rozwijać swój angielski przez 24 godziny na dobę, a ponadto:

  • poznasz angielską kulturę i obyczaje, mając kontakt z brytyjskimi native speakerami,
  • zwiedzisz Londyn – możesz zatem połączyć urlop z nauką języka angielskiego,
  • nawiążesz nowe znajomości, które możesz pielęgnować nawet po zakończeniu obozu.
  • Zawsze też możesz zapisać się na organizowany przez nas w Anglii obóz językowy ponownie, do czego Cię serdecznie namawiamy!

[maxbutton id="64" ]

Unikalność Angloville – Angielska Wioska:

Każde 7 dni = 70h komunikacji w języku angielskim („1 na 1” lub „2 na 1”)

Native speakerzy z Anglii, USA, Kanady i Australii

Towarzystwo native speakerów podczas każdej godziny programu

Angielska Wioska   =   symulacja życia za granicą, bez języka polskiego

Nauka przez praktykę, bez książek i klasy językowej

Zanurzenie w anglosaskiej kulturze z native speakerami

Nie tylko Anglia – gdzie mogę pojechać?

Organizujemy obozy językowe nie tylko w Anglii – zapraszamy na kurs językowy w zielonej Irlandii i na słonecznej Malcie. Jeżeli ze względu na swoje obowiązki nie możesz wyjechać za granicę, w dalszym ciągu masz szansę szlifować swój angielski. „Angielskie Wioski” stworzyliśmy również na terenie Polski. Znajdziesz nas w pobliżu największych miast, np. Warszawy czy Gdańska.

Angloville – Angielska Wioska vs Typowe obozy językowe w Anglii

Poniżej porównanie najczęściej wybieranych programów Angloville z tradycyjnymi obozami językowymi w Anglii.

Typowy obóz językowy w Anglii (dla dorosłych i młodzieży)Obóz Angielska Wioska dla młodzieży w Polsce (najpopularniejszy wybór)Obóz Angielska Wioska dla młodzieży w Anglii
Grupy10-15 osóbZajęcia 2 na 1 z native speakeramiZajęcia 2 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h/ tydzień70h/ tydzień
Procent uwagi jaką native speaker poświęca uczniowi8-10%50-100%* (8h zajęć 1 na 1)50%*  
Nauczanie i środowiskoKlasa językowa, książki towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącegoPraktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiegoPraktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiego
ZakwaterowanieW prywatnych domach, na osiedlach mieszkalnychW urokliwych hotelach w malowniczej okolicyUrokliwe kampusy akademickie
[maxbutton id="64" ]

Co mówią absolwenci?

Programy dla młodzieżyProgramy dla dorosłych

Dlaczego Angloville?

Co roku ponad 5000 absolwentów z 8 krajów

54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny program

Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek

Kreatywny sposób nauczania bez książek i klasy językowej

Zaufali Angloville

Nie wiesz który kurs jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!