Obóz językowy w Irlandii

  1. Angloville
  2. Obozy językowe
  3. Obozy językowe w Irlandii

Obozy językowe w Irlandii

Angloville to miejsce, w którym oferujemy innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego. Naszym sposobem na efektywną naukę języka są mini angielskie wioski, które tworzymy w różnych europejskich krajach i rozmawiamy w nich jedynie w języku angielskim. Nasze obozy językowe organizujemy między innymi w Irlandii – jednej z większych europejskich wysp, słynącej z urokliwych, zielonych krajobrazów. Kursy angielskiego w Irlandii dedykowane są młodzieży i dorosłym, nastawionym na intensywną naukę i przełamywanie barier językowych.

Kurs języka angielskiego w Dublinie

Oferujemy możliwie najbardziej zindywidualizowany program językowy organizowany w Irlandii. W trakcie 10-dniowego kursu uczestnicy odbywają ponad 100 godzin zajęć z native speakerami w formule 2 na 1 – na jednego speakera przypada dwóch uczestników kursu. Podczas organizowanych przez nas obozów językowych możesz usłyszeć i wypowiedzieć tyle, ile na ogół słyszysz i wypowiadasz w trakcie nawet kilkuset godzin tradycyjnego kursu. Nasze zajęcia oparte są wyłącznie na konwersacjach doskonalących umiejętności praktyczne – dyskusjach, grach i praktycznych zabawach z wykorzystaniem języka angielskiego. 100 godzin praktycznych zajęć pozwoli Ci nabrać pewności i swobody w komunikacji, a także trwale przełamać barierę w płynnym mówieniu w obcym języku. Irlandia to jeden z wielu krajów, w których język angielski funkcjonuje jako język urzędowy. Jeśli chcesz osłuchać się z językiem i przełamać barierę w mówieniu, powinieneś odwiedzić właśnie Szmaragdową Wyspę. Z pewnością zachwycą Cię piękne, zielone krajobrazy oraz pozytywnie nastawieni, tolerancyjni mieszkańcy. Wciąż zastanawiasz się, czy warto? Oto najważniejsze powody, dla których powinieneś zdecydować się na kurs językowy w Irlandii:

1. Ciągły kontakt z językiem

Po pierwsze, zagraniczny kurs językowy w Irlandii zapewnia stały kontakt z językiem angielskim. Będziesz posługiwał się nim nie tylko na zajęciach, ale i poza nimi – w prostych, codziennych sytuacjach. Podczas kursu języka angielskiego w Dublinie będziesz też obcował z międzynarodowym środowiskiem – dzięki temu staniesz się bardziej otwarty językowo oraz przełamiesz barierę w mówieniu.

2. Zindywidualizowana nauka języka z native speakerem

Nauka języka angielskiego z native speakerem pozwala poznać ten język dokładnie w takiej postaci, w jakiej jest on powszechnie używany. Dzięki temu nauczysz się mówić płynnie, poprawnie, a także z odpowiednim akcentem. Podczas kursu języka angielskiego będziesz miał kontakt z native speakerami posługującymi się językiem w sposób całkowicie dla nich naturalny.

3. Kontakt z kulturą i obyczajami – Irlandia od podszewki

Nauka języka angielskiego za granicą zyskuje szerszy kontekst. Uczestnicząc w kursie języka angielskiego w Dublinie zyskujesz możliwość poznania innej kultury, obyczajów, zabytków oraz innych, wartościowych kulturowo miejsc. Podróżując zdobywasz też nowe doświadczenia, poszerzasz horyzonty myślowe i wiedzę o świecie. Irlandia to kraj, w którym nauczysz się otwartości i tolerancji dzięki obcowaniu z inną kulturą.

4. Możliwość zawarcia nowych znajomości

Podczas obozu językowego za granicą masz styczność z międzynarodowym towarzystwem. Język angielski pozwoli Ci na zawarcie nowych, ciekawych znajomości, które otworzą Cię na innych ludzi oraz nauczą tolerancji. Staniesz się też bogatszy o nowe doświadczenia, zyskasz szansę tworzenia nowych kontaktów, a przy tym niezapomnianych wspomnień.

5. Przyjemne z pożytecznym – doprowadzisz swój angielski do perfekcji

Obóz językowy w Irlandii to sposób na to, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie tylko uczysz się języka, który wzbogaca Cię jako człowieka, ale jednocześnie odbywasz wyjątkową przygodę. Irlandia to wspaniała, pełna zieleni wyspa. To kraj o wyjątkowej kulturze i tradycji. Czekają tam na Ciebie otwarci, zawsze chętni do rozmowy ludzie, którzy sprawią, że czas spędzony w tym wyspiarskim kraju będzie obfitował w nowe doświadczenia! Chcesz przełamać barierę językową w Irlandii? 

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X