Obóz językowy na Malcie

 1. Angloville
 2. Obozy językowe
 3. Obozy językowe na Malcie

Obóz językowy na Malcie

Jeżeli chcesz przełamać barierę językową, a do tego spędzić wakacje na słonecznej Malcie to zapoznaj się z naszą ofertą na kursy języka angielskiego za granicą. Obozy językowe organizowane przez Angloville to innowacyjne podejście i skuteczne metody nauczania języka angielskiego. Malta to miejsce, w którym tworzymy angielskie wioski prowadzone przez native speakerów z całego świata. Zasada jest jedna: mówimy wyłącznie po angielsku, aby przełamać bariery językowe. Połączenie śródziemnomorskiego klimatu z atrakcjami Malty i efektywnym kursem angielskiego to sprawdzony przepis na udane wakacje. Nasz obóz językowy na Malcie został przygotowany z myślą o młodzieży.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Słoneczna Malta – kurs języka angielskiego z Angloville

Nasz obóz językowy na Malcie trwa 10 dni, w których trakcie zyskasz:

 • zindywidualizowany program językowy,
 • 100h praktycznych zajęć z native speakerami,
 • native speaker na 2 uczestników kursu,
 • dobrą zabawę z ludźmi z całego świata na Malcie!

Największą zaletą tego kursu jest jednak lokalizacja. Malta to jeden z wielu krajów, w których język angielski funkcjonuje jako język urzędowy. Nie jest to jednak zwykłe miejsce – ta urokliwa wyspa to prawdziwe królestwo słońca, pozytywnej energii i przyjaznej atmosfery. Decydując się na kurs języka angielskiego na Malcie, wybierasz przyjemnie, lecz jednocześnie pożytecznie spędzony czas w otoczeniu morza, gorącego słońca i pozytywnie nastawionych ludzi! Wciąż zastanawiasz się, czy warto? Oto kilka najważniejszych powodów, dzięki którym przekonasz się, że warto wziąć udział w naszym kursie językowym na Malcie:

1. Kontakt z językiem angielskim 24h na dobę

Zagraniczny kurs językowy na Malcie umożliwia stały kontakt z językiem angielskim. Posługujemy się nim nie tylko na praktycznych zajęciach, ale i poza nimi. Malta to miejsce, gdzie język angielski przeplata się z maltańskim, zatem będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności w prostych, codziennych sytuacjach. Udział w kursie językowym daje też możliwość obcowania z międzynarodowym środowiskiem, które “zmusza” do przełamania bariery w mówieniu.

2. Nauka angielskiego z native speakerem

Nauka języka angielskiego z native speakerem umożliwia poznanie języka dokładnie w takiej postaci, w jakiej jest on powszechnie używany. W ten sposób nie tylko łatwiej będzie Ci nauczyć się płynnego mówienia, ale i odpowiedniego akcentowania. Native speakerzy posługują się językiem w sposób całkowicie naturalny, a Ty możesz czerpać z kontaktu z nimi wszystko to, co najlepsze. Nasze kursy językowe na Malcie odbywają się bez klasy językowej, bez książek i bez użycia języka polskiego!

3. Kontakt z kulturą i obyczajami Malty

Udział w obozie językowym na Malcie to także możliwość poznania jednej z najciekawszych kultur europejskich, stanowiącej mieszankę wpływów śródziemnomorskich, anglosaskich i arabskich. Dzięki temu zdobywasz nowe doświadczenia, poszerzasz horyzonty myślowe i wzbogacasz wiedzę o świecie. Obcowanie z inną kulturą, poza nauką języka angielskiego, uczy Cię także otwartości i tolerancji.

4. Nowe znajomości i przyjaźnie z obozu

Podczas obozu językowego spędzasz czas w międzynarodowym towarzystwie, poznajesz native speakerów z całego świata, a także innych studentów z różnych krajów. Stajesz się bogatszy o nowe doświadczenia, tworzysz nowe zagraniczne kontakty i miłe wspomnienia. Razem ze swoimi nowymi znajomymi odkryjesz uroki Malty podczas kursu językowego Angloville.

5. Przyjemne z pożytecznym

Obóz językowy na Malcie to sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Nauczysz się języka angielskiego, który wzbogaca Cię jako człowieka oraz zwiększa Twoją wartość na rynku pracy. Ponadto odbędziesz niepowtarzalną przygodę na Malcie, spędzisz czas z ludźmi z całego świata w promieniach słońca i w otoczeniu pozytywnej energii. Jeśli szukasz wyjątkowej oferty na wakacje z językiem angielskim, wybierz nasz obóz językowy. Malta to miejsce, w którym odpoczniesz, skorzystasz z licznych atrakcji i poprawisz komunikację w języku angielskim. Chcesz przełamać barierę językową na Malcie? Dowiedz się więcej!

Dlaczego Angloville?

 • Co roku ponad 10 000 absolwentów z 8 krajów
 • 54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny program
 • Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek
 • Kreatywny sposób nauczania bez książek i klasy językowej

Polecamy także program wymiany do USA dedykowany uczniom liceum, którzy mogą w ten sposób poznać kulturę Stanów Zjednocznych, nawiązać przyjaźnie i przede wszystkim – znacząco poprawić umiejętności językowe!

Wybrali nas

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail Napisz wiadomość

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X