Obozy językowe dla dzieci i młodzieży

Obozy językowe za granicą dla młodzieży to połączenie efektywnej nauki ze świetną zabawą z rówieśnikami. W szkole języka angielskiego Angloville przekonujemy, że postępy można uzyskać bez konieczności spędzania całego dnia w salce lekcyjnej. Młodzieży, która chce opanować swobodne posługiwanie się językiem angielskim, proponujemy lekcje w postaci konwersacji z native speakerami.

Organizowany przez nas obóz językowy pozwoli pokonać strach i zacząć mówić po angielsku. Proponujemy 7-dniowe kursy językowe, podczas których młodzież koncentruje się na rozmowach po angielsku z native speakerami. Na zajęcia do „Angielskiej Wioski” zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 19 lat.

Obóz „Angielska Wioska Junior” to:
 • 70h praktycznych zajęć, gier, zabaw, warsztatów i wycieczek 
 • Zajęcia z native speakerami w formule „2 na 1” (2 uczniów na 1 native speakera)
 • Okazja do poznania absolwentów i reprezentantów czołowych uczelni świata
 • Nauka bez książek, bez klasy językowej i bez języka polskiego

Kolonie językowe dla młodzieży - wakacje z językiem obcym w Polsce lub za granicą?

Wakacje są przeznaczone na odpoczynek i zabawy z rówieśnikami. Ten czas można też wykorzystać na naukę języka angielskiego. Obóz językowy dla młodzieży to:

 • 70 godzin zajęć praktycznych,
 • szansa poznania absolwentów zagranicznych szkół,
 • zajęcia prowadzone przez native speakerów z całego świata (na 1 native speakera przypada 2 uczniów, dzięki czemu nauka jest efektywna),
 • czas spędzony w „Angielskiej Wiosce” położonej na terenie Polski lub za granicą.
  [maxbutton id="47" ]

Obozy językowe dla młodzieży Angloville vs typowe obozy zagraniczne

Typowy obóz językowy za granicąObóz językowy Angloville – Angielska Wioska
Grupy10-15 osóbZajęcia 2 na 1 z native speakerami.
Kontakt z językiem20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakeraZazwyczaj 08
NauczanieNajczęściej ćwiczenia gramatyczne, praca z podręcznikiem, klasa językowaKonwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polsku lub z innymi studentamiCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącegoAngielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa

Przygotuj się do egzaminów językowych i matury na obozie językowym dla młodzieży

Myślisz o zdobyciu certyfikatu z języka angielskiego? Nauczyciele języków obcych kładą nacisk przede wszystkim na gramatykę i rozwiązywanie zadań. W „Angielskiej Wiosce” stworzyliśmy warunki, dzięki którym rozwiniesz się językowo – pokonasz strach przed mówieniem, przyswoisz sobie nowe słówka i zastosujesz poznane reguły w praktyce.

Organizowane przez nas obozy językowe za granicą dla młodzieży pozwalają poznać tajniki języka angielskiego. Nie ma lepszego sposobu niż nauka języka obcego w środowisku, w którym wszyscy posługują się tylko nim. „Angielska Wioska” to miejsce, gdzie nie używamy języka polskiego, dzięki czemu przez całą dobę będziesz miał styczność z angielskim. Wybór zagranicznego obozu językowego umożliwi Ci kontakt z osobami, które angielskim posługują się na co dzień.

  [maxbutton id="47" ]

Dla kogo przeznaczone są nasze obozy językowe?

Obozy językowe za granicą i w Polsce proponujemy dzieciom i młodzieży. Jeżeli znasz podstawy angielskiego, ale z trudem przychodzi Ci formułowanie wypowiedzi, „Angielska Wioska” to miejsce, gdzie się to zmieni. Intensywny trening języka angielskiego sprawi, że szybko zauważysz efekty. Łatwiej będzie Ci rozmawiać po angielsku, a dzięki obecności native speakerów nauczysz się akcentu.

Angielska Wioska w Twojej okolicy dla młodzieży - sprawdź, gdzie możesz wyjechać

W dzisiejszych czasach nauka angielskiego to inwestycja, bo tym językiem posługuje się ok. 1 mld osób na całym świecie. Gdziekolwiek się nie znajdziesz, masz szansę spotkać osobę znającą angielski. Sprawdź, gdzie na terenie Polski rozlokowane są „Angielskie Wioski” i jeszcze dziś zapisz się na obóz językowy!

Obóz językowy dla młodzieży - dlaczego warto?

Obozy językowe dla młodzieży organizowane przez Angloville to nauka, która niewiele wspólnego ma z tradycyjnymi zajęciami w szkole językowej. Zapisując się na organizowany przez nas kurs angielskiego dla młodzieży:
 • Przyswoisz sobie umiejętność myślenia w języku angielskim. Poznasz różne niuanse językowe, a także slang – zdobędziesz szerszą wiedzę, niż ucząc się jedynie z podręczników.
 • Będziesz zmotywowany do dalszej nauki angielskiego. Kursy języka angielskiego dla młodzieży często opierają się na rozwiązywaniu ćwiczeń z książek. U nas przekonasz się, że można uczyć się inaczej. Po powrocie z obozu będziesz miał motywację m.in. do oglądania filmów czy czytania ulubionych powieści po angielsku.
 • Nie będziesz się nudził. Kursy Angloville to międzynarodowe środowisko, różne zainteresowania i okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Na naszych kursach przekonujemy, że nauka angielskiego dla młodzieży może iść w parze z doskonałą zabawą.
Angielski dla młodzieży w Angloville to znacznie więcej niż rozwijanie umiejętności językowych – to szansa, aby zacząć myśleć po angielsku i przekonać się do innych, niestandardowych metod nauki.

Obozy językowe dla młodzieży - ucz się i zwiedzaj?

Organizujemy kursy angielskiego dla młodzieży nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Obóz językowy dla młodzieży to doskonały sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – możesz jednocześnie rozwijać swoje zdolności językowe i poznawać anglojęzyczne kraje. Decydując się na wyjazd zagraniczny, możesz od razu przetestować swoje umiejętności w praktyce. Wystarczy kilka dni intensywnych rozmów z native speakerami, abyś zauważył różnicę – pozbędziesz się oporów przed mówieniem po angielsku i będziesz mówił płynniej. Gdy zapiszesz się na kursy językowe w różnych krajach anglojęzycznych, masz szansę osłuchać się z różnymi akcentami. Nauka angielskiego dla młodzieży odbywa się poprzez konwersacje z native speakerami pochodzącymi z różnych anglojęzycznych państw i kultur, co także korzystnie wpływa na rozwój wiedzy i poziom umiejętności. [maxbutton id="50" ]

Zaufali Angloville

Nasze programy

 • Angloville Kids
  7-11 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Junior
  12-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Junior Plus – Londyn
  13-19 lat. Program językowo-turystyczny w Anglii
  Sprawdź
 • Junior International na Malcie
  13-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers na Malcie. 10 dni.
  Sprawdź
 • Junior International w Anglii
  13-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Anglii. 10 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Junior SKI
  Obóz językowo-narciarski dla młodzieży (12-19 lat) z native speakers. Konwersacje "2 na 1" i codziennie 4h na stoku
  Sprawdź
 • Angloville Family
  Program językowy dla całych rodzin z native speakers. 7 dni.
  Sprawdź

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami!junior galeria 6

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami o Angielskiej Wiosce