Kursy języka angielskiego dla dorosłych

Szukasz sposobów na podniesienie swoich kompetencji zawodowych? Chcesz pokonać barierę językową? Organizowany przez szkołę językową Angloville obóz językowy dla dorosłych w Polsce lub za granicą to intensywny kurs językowy, podczas którego uczestnicy koncentrują się na rozwoju swoich zdolności komunikacyjnych. Z nami zrobisz krok do przodu – nauczysz się swobodnie wypowiadać.


[maxbutton id="48" ]

Angielski dla dorosłych

Pomysł, aby stworzyć „Angielską Wioskę”, czyli miejsce, w którym uczestnicy mają przez całą dobę kontakt z językiem angielskim, zrodził się z wieloletnich obserwacji założycieli szkoły językowej Angloville. Aby zacząć płynnie wypowiadać się w języku obcym i oswoić się z akcentem, najlepiej przebywać w towarzystwie osób, które mówią w nim od urodzenia.

Wyjazdy językowe dla dorosłych - poznaj korzyści płynące z nauki angielskiego

Zastanawiasz się, dlaczego warto zapisać się na obóz językowy dla dorosłych w Polsce lub za granicą? Korzystając z naszej oferty:

 • przez kilka dni skoncentrujesz się wyłącznie na nauce języka angielskiego – to inne doświadczenie niż lekcje w szkole językowej,
 • będziesz w otoczeniu native speakerów mówiących z różnymi akcentami – w ramach kursu proponujemy min. 70 godzin praktycznych sesji,
 • okiełznasz strach przed publicznym porozumiewaniem się w języku angielskim – w „Angielskiej Wiosce” nie używamy języka polskiego,
 • połączysz przyjemne z pożytecznym – urlop w uroczym zakątku Polski lub za granicą z efektywną nauką języka angielskiego,
 • poznasz ludzi z całego świata – nawiążesz nowe znajomości, które mogą trwać znacznie dłużej niż obóz językowy.

[maxbutton id="48" ]

Unikalność wyjazdów z językiem angielskim dla dorosłych

Unikalność Obozów Angloville:
 • Angielska Wioska w Polsce, Anglii i Irlandii
 • Native Speakerzy z całego świata w 1 miejscu: różne akcenty
 • Kontakt z Native Speakerami (1 na 1 lub 2 na 1)
 • Praktyczna nauka bez książek i bez języka polskiego
 • Wspólne odkrywanie kultury anglosaskiej

Zalety naszych kursów języka angielskiego dla dorosłych

 • Nabranie pewności siebie w komunikacji – dzięki minimum 70h praktycznych sesji „1 na 1” z różnymi Native Speakerami
 • Przełamanie bariery w mówieniu – dzięki zakazowi mówienia po polsku i „zanurzeniu w języku” 
 • Poprawa płynności i zrozumienia różnych akcentów – dzięki nieustannej komunikacji z Native Speakerami z USA, Anglii, Irlandii, Australii czy Kanady

Angloville – Angielska Wioska vs Typowe obozy językowe za granicą

Typowy obóz  językowy za granicąObóz językowy Angloville – Angielska Wioska
Grupy10-15 osóbZajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakeraZazwyczaj 0Aż do 70h (w zależności od wybranego obozu)
NauczanieNajczęściej ćwiczenia gramatyczne, praca z podręcznikiem, klasa językowaKonwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polskuCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącegoAngielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa
[maxbutton id="48" ]

Angielski dla dorosłych - gdzie uczymy angielskiego?

Wychodzimy z założenia, że nauka angielskiego powinna odbywać się w sprzyjających warunkach. Stąd pomysł na „Angielskie Wioski”. Są one położone w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie uczestnicy nie są rozpraszani. Wyjedź z nami na obóz języka angielskiego dla dorosłych:

 • do Anglii. Nie ma chyba lepszego miejsca do nauki angielskiego! Przełam barierę językową w rozmowach z uczestnikami kursu, a w czasie wolnym wyrusz w miasto. Szybko przekonasz się, że nasza metoda nauki procentuje.
 • do Irlandii. Dublin to kolejne miejsce, w którym działa „Angielska Wioska”. Wyjazd do Irlandii pozwoli Ci rozwinąć umiejętności językowe, a przy okazji lepiej poznać inną kulturę i historię tego kraju. Stolica Irlandii to także wiele zabytków, np. zamek w Dublinie.
 • na Maltę. Chcesz połączyć urlop z nauką angielskiego? 300 słonecznych dni w roku, ponad 300 zabytków i długie, piaszczyskute plaże. Odkryj piękno Malty i ucz się angielskiego w wyjątkowym miejscu.

Chcesz uczyć się angielskiego w Polsce? Na terenie Polski również stworzyliśmy kilka „Angielskich Wiosek”. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy, że klikniesz na poniżej zamieszczoną mapę.

Kursy języka angielskiego dla dorosłych - dla kogo są?

 • Jesteś osobą aktywną zawodowo i nie zawsze możesz wygospodarować kilka godzin w tygodniu na naukę języka angielskiego?
 • Pracujesz zmianowo i dlatego kurs w stacjonarnej szkole językowej nie jest dobrym rozwiązaniem?
 • Chcesz zaoszczędzić na dojazdach na zajęcia i skoncentrować się na szlifowaniu umiejętności językowych?
Pozytywna odpowiedź na jedno z powyższych pytań oznacza, że kurs językowy dla dorosłych w Angloville jest dla Ciebie! Uczymy inaczej niż pozostałe szkoły. Klasyczne metody nauki, które opierają się na rozwiązywaniu setek ćwiczeń i powtarzaniu słówek są skuteczne, ale wymagają czasu, cierpliwości i systematyczności. W Angloville proponujemy kursy języka angielskiego dla dorosłych, które opierają się na naturalnej nauce języka. Zamiast rozwiązywać zadania, po prostu zaczniesz rozmawiać. Otoczenie ma wpływ na sposób, w jaki przyswajamy wiedzę. Dlatego zamiast zajęć w sali konferencyjnej proponujemy Ci obóz językowy dla dorosłych. Wyjazdy językowe dla dorosłych pozwalają skoncentrować się na rozwoju umiejętności komunikacji w obcym języku.

Poziomy zaawansowania kursów języka angielskiego dla dorosłych

Nasz kurs angielskiego dla dorosłych jest dedykowany każdej osobie, która chce zacząć rozmawiać po angielsku. Na organizowane przez nas obozy językowe dla dorosłych możesz zapisać się bez względu na stopień znajomości języka angielskiego. Przez cały kurs będziesz miał styczność z native speakerami. To właśnie z nimi docelowo będziesz rozmawiał po angielsku. To z kolei powoduje, że Twój aktualny stopień znajomości języka nie jest istotny – nie musisz się obawiać, że będziesz musiał „dopasować się” do grupy. Przeciwnie – w Angloville każdy może uczyć się we własnym tempie. Stawiamy nie tylko na efektywne kursy językowe dla dorosłych, ale również dbamy o atmosferę. Wyjeżdżając z nami, możesz liczyć na to, że pogodzisz naukę ze zwiedzaniem czy odpoczynkiem. Jeżeli interesuje Cię angielski dla dorosłych, nie zwlekaj – skorzystaj z okazji, aby zacząć naukę tego języka lub rozwinąć swoją wiedzę.

Dlaczego warto wybrać kursy języka angielskiego dla dorosłych od Angloville

Co roku ponad 5000 absolwentów z 8 krajów

Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek

Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego

Obozy językowe bez klasy językowej, bez języka polskiego

Co mówią absolwenci?

Nasz flagowy program „Angielska Wioska”, składa się z 6 dni intensywnego wyjazdu językowego z native speakerami i daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi naszych absolwentów.  

Zaufali Angloville

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami!