Obozy językowe w Polsce

 • Angloville Kids
  7-11 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Junior
  12-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Junior SKI
  Obóz językowo-narciarski dla młodzieży (12-19 lat) z native speakers. Konwersacje "2 na 1" i codziennie 4h na stoku
  Sprawdź

Masz pytania?

Skonsultuj się z naszym doradcą jaki obóz będzie odpowiedni dla Twojego dziecka. 

Newsletter

[wysija_form id="1"]

Kursy języka angielskiego inne niż wszystkie!

Dzieci i młodzież to najbardziej wymagający klienci, goście, konsumenci, uczniowie, a także… uczestnicy kursów językowych. Potrafią szybko się znudzić, zniechęcić i perfekcyjnie zidentyfikować najsłabsze strony zajęć, w których uczestniczą. Na szczęście istnieją rozwiązania inne niż wszystkie, dokładnie takie, jakich oczekują dzieci i młodzież, „szyte na miarę” ich potrzeb i wymagań. To wioski językowe Angloville – najbardziej zindywidualizowane, najbardziej interesujące kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Europie z native speakerami oraz anglojęzycznymi mentorami, które są dla uczestników prawdziwą, ekscytującą przygodą!

Zero książek, mnóstwo zabawy

Nie od dziś wiadomo, że najlepsza nauka to ta przez zabawę. Dlatego w naszych wioskach językowych Angloville rezygnujemy z podręczników oraz dziesiątek zdań i setek słówek wpisywanych do zeszytów. Stawiamy za to na rozmowy, zabawy, kreatywne projekty i autentyczną wymianę kulturową. Jeśli Twoje dziecko nie przepada za nauką języka angielskiego, a podręczniki i szkolna ławka działają na nie wyjątkowo zniechęcająco, kurs Angloville będzie zarówno dla Twojej pociechy, jak i dla Ciebie miłym zaskoczeniem. W naszych angielskich wioskach tworzymy warunki idealnie odpowiadające tym, jakie panują w krajach anglojęzycznych. Jedyna różnica polega na tym, że wszystko dzieje się w Polsce. Angielska Wioska Junior to unikatowy program zajęć, który motywuje małych uczestników do całkowitego przestawienia się na język angielski. Obawiasz się, że Twoje pociecha sobie nie poradzi? Że nie zna wystarczającej ilości słówek lub nie potrafi przełamać bariery językowej? Niepotrzebnie. Jak wyraźnie pokazują doświadczenia nasze i naszych małych kursantów, wystarczy naprawdę niewiele czasu, aby dzieci „zanurzyły się” w języku i szybko odnalazły w takiej właśnie nauce mnóstwo frajdy.

Nauka angielskiego dla dzieci

Angielska Wioska Kids, czy też kursy wyjazdowe Junior International to forma i program nauki, które perfekcyjnie odpowiadają temu, w jaki sposób – naturalnie i bez żadnego przymusu – dzieci przyswajają nowe umiejętności i wiedzę. Naukowcy zajmujący się neurobiologią dowiedli, że dzieci zdecydowanie chętniej angażują się w zajęcia, które rozbudzają ich ciekawość, nawiązują do ich zainteresowań, zachęcają do aktywności ruchowej oraz oferują wiele zróżnicowanych bodźców zewnętrznych. I tak właśnie uczymy się w naszych angielskich wioskach oraz podczas zagranicznych wyjazdów!

Kursy dla dzieci i młodzieży

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży to połączenie nauki z przygodą. „Angielskie Wioski” są organizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą, np. w Londynie. Wyjazdowa formuła gwarantuje pełne skoncentrowanie się na nauce języka. Angażujące zajęcia w formie zabaw, warsztatów i konwersacji sprawiają, że uczestnicy każdego naszego kursu angielskiego nie wstydzą się mówić po angielsku i chętniej biorą udział w szkolnych zajęciach.