Obóz językowo-turystyczny w krajach nadbałtyckich z anglojęzycznymi Native Speakerami

Podróżuj z Native Speakerami po krajach nadbałtyckich 🌊🛳

Angloville Baltic Trip to unikatowy obóz językowo-turystyczny, podczas którego zwiedzisz najpiękniejsze rejony krajów nadbałtyckich w towarzystwie anglojęzycznych Native Speakerów z UK, USA czy Irlandii. 

W programie: konwersacje, angielski w praktyce, aktywności i gry zespołowe oraz mnóstwo atrakcji lokalnych – a wszystko w języku angielskim! 

Wyrusz z nami w podróż do Rygi, Tallina, Helsinek, Sztokholmu i Wilna! 🇱🇻🇪🇪🇫🇮🇸🇪🇱🇹

Wyrusz w podróż z Native Speakerami

Ryga

Tallinn

Sztokholm

Turku

Helsinki

Park Narodowy
Lahemaa

Wilno

Kurs językowy Angloville Junior Plus to:

7 dni aktywnego kontaktu z językiem angielskim

w planie zwiedzanie – Ryga, Tallinn, Sztokholm, Helsinki, Wilno

towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu

nauka przez kreatywną zabawę i intensywne zwiedzanie – przewodnicy w języku angielskim

odkrywanie najciekawszych miejsc nadbałtyckich krajów

potwierdzone przełamanie bariery językowej

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Ambitna młodzież w wieku 13-19 lat pragnąca poprawić swoją znajomość języka angielskiego, a także poznać lepiej anglosaską kulturę i historię  Ciekawi świata i otwarci na nowe, międzynarodowe znajomości. 

Mentorzy Native Speakerzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Zostali delegowani z Angloville Ireland by pomóc międzynarodowej młodzieży w poprawieniu komunikacji w języku angielskim. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym

Trenerzy Native Speakerzy

W trakcie programu, dedykowani Trenerzy Native Speakerzy – będący nauczycielami j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by polscy Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe, a także czerpali w pełni z zagranicznej podróży.

Poznaj miejsca, które Cię oczarują!

Plan wycieczki

Ryga

Stolica Łotwy charakteryzuje się jedną z najpiękniejszych wśród krajów bałtyckich starówką, największą katedrą, a także najwyższą w Unii Europejskiej wieżą telewizyjną. Ryga słynie z zapierającego dech w piersi średniowiecznego Starego Miasta, a także unikalnych na skalę światową perełek architektonicznych wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego. Zwiedzimy m.in. Dom Bractwa Czarnogłowych, Plac Katedralny, Zamek, Gildie, Pomnik Wolności.

Tallinn

Przez niektórych nazywany jest bramą do Estonii. Mimo że jest to jedno z najmniejszych europejskich stolic, to ma wiele do zaoferowania. Uwagę zwraca przede wszystkim nowoczesny charakter tego miejsca połączony z zabytkową architekturą, która oddaje ducha miasta. Wąskie, brukowane uliczki prowadzą do czarujących oryginalnością domów kupieckich, pięknego Ratusza, czy wyróżniających się przepychem kościołów.
Podczas wycieczki zobaczysz m.in. Plac Ratuszowy, Kościół św. Olafa, Gildia, Dom Bractwa Czarnogłowych, Sobór św. Aleksandra Newskiego, Zamek Tompea).

Sztokholm

Malownicza stolica Szwecji składa się z 14 wysp. Położona jest na archipelagu sztokholmskim, który łącznie liczy sobie 24 tys. wysp, wysepek i skał przybrzeżnych. Historia tego miasta sięga 1252 roku, co doskonale można poczuć, spacerując ulicami Starego Miasta, czyli Gamla Stan. Zwiedzimy także Zamek Królewski będący oficjalną siedzibą króla, Ratusz, Muzeum Nobla, Operę Królewską oraz Muzeum Vasa.

Helsinki

Kiedyś nadmorska osada, dziś stolica i największe miasto Finlandii. Helsinki to miasto, w którym czuć kombinację wpływów różnych kultur — w tym szwedzkich i rosyjskich. Cechuje się prostą, niską, ale funkcjonalną architekturą, wyróżniając się pośród innych miast Skandynawii. W stolicy Finlandii znajdziemy w większości zabytki głównie z XIX wieku, ale można też dostrzec domy z XVI-XVII wieku. W planie zwiedzanie z przewodnikiem Esplanadi, Placu Targowego, Soboru Uspieńskiego, Placu Senackiego)

Parku Narodowy Lahemaa

Położony w północno-wschodniej Estonii, jest skarbcem naturalnych cudów i kulturowych reliktów. Jego nazwa, oznaczająca “Ziemia Zatok”, oddaje malowniczy krajobraz pełen zatok, piaszczystych plaż i skalistych wybrzeży. W jego sercu rozpościerają się tajemnicze, starożytne lasy, w których szelest liści i odgłosy dzikiej przyrody tworzą symfonię natury. Wędrując wśród wiekowych dębów, można natknąć się na rozproszone po całym obszarze tradycyjne estońskie wioski, gdzie drewniane chaty i wiatraki zdają się opowiadać historie minionych epok. W palnie trekking w parku na trasie Viru Bog Nature Trail. Trasa ma 5,7 km.

Wilno

Jego zabytkowe centrum, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, jest labiryntem wąskich uliczek, które prowadzą przez bogatą mozaikę architektoniczną, od gotyckich kościołów po barokowe pałace. Każdy zakątek Wilna opowiada własną historię – od legendarnych Skał Pogan, przez tajemnicze uliczki Starego Miasta, aż po żydowską dzielnicę, świadczącą o wielokulturowym dziedzictwie miasta. W Wilnie zobaczymy m.in.: Kaplicę Ostrobramską, Filharmonię Narodową, Ratusz, Pomnik Mickiewicza, Plac Katedralny, Górę Trzech Krzyży.

Zanurz się w angielskim, podróżując po Bałtyku z native speakerami!

✨Wyjedź z Angloville i odkrywaj świat z Native Speakerami✨

Wypełnij formularz i dowiedz się WSZYSTKIEGO o tygodniowym wyjeździe do krajów nadbałtyckich. Twoja przygoda zaczyna się tutaj!

* pola wymagane

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X