O nas – Szkoły Językowe Angloville

Angloville czerpie dumę z tego, że jest polską marką z międzynarodowymi aspiracjami. Szkoły językowe Angloville prowadzą szkolenia na terenie Polski, Węgier, Irlandii, Anglii, Malty, Czech i Rumunii. Pierwsze programy „Angielska Wioska” odbyły się na początku 2011 roku w okolicach Warszawy. Obecnie każdego roku pomagamy przełamać bariery językowe kilku tysiącom klientów z różnych krajów, m.in.: Polski, Niemiec, Czech, Węgier, Hiszpanii, Francji, Włoch, Białorusi i Słowacji. Współpracujemy z uznanymi polskimi i międzynarodowymi firmami w zakresie szkoleń językowych, a także z szeregiem instytucji kształcących nauczycieli w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Stacjonarna szkoła językowa Angloville zlokalizowana jest w Warszawie i organizuje szkolenia języka angielskiego dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dlaczego to robimy?

W Angloville nie uważamy się za tradycyjną szkołę językową. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy kursy wyjazdowe z native speakerami w Polsce typu „Angielska Wioska”, ponieważ wierzymy, że symulacja pobytu w anglojęzycznym środowisku może pomóc Polakom przełamać bariery w języku angielskim lepiej niż tradycyjne lekcje w klasie językowej, czy typowe zajęcia z native speakerem. Wiemy, że w 6-7 dni pełnego „zanurzenia w języku” możemy sprawić, że nasi uczestnicy rozszerzą swoją strefę komfortu w kontekście komunikacji językowej i przełamią barierę w mówieniu po angielsku.

Native Speakerzy (Programy dla dorosłych) - przykładowe profile.

Native Speakerzy (Programy dla młodzieży) - przykładowe profile.

 

Tel: +48 533 655 147

Email: kontakt@angloville.pl

 

Angloville Sp. z O.O.

Spółka Komandytowa

ul. Leonarda 1/8

25-311 Kielce

KRS: 0000548006

REGON: 361005213

NIP: 6572917122

 

Nasze biura


Biuro w Warszawie

Angloville

ul. Bracka 23/47b

00-028 Warszawa
Biuro w Kielcach

Angloville

ul. Św Leonarda 1/8

25-311 Kielce


Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość
wiadomość wysłana!
<!-- END Criteo Home Page Tag →