PRZEŁAM BARIERĘ JĘZYKOWĄ

  1. Angloville
  2. Nauka angielskiego od podstaw

Nauka angielskiego od podstaw

Dopiero zaczynasz uczyć się angielskiego? Podstawy angielskiego możesz poznać we własnym zakresie. Jednak gdy już zorientujesz się, ile jest angielskich czasów, poznasz zasady budowy zdań i opanujesz podstawowe słówka, czas pomyśleć o wyborze efektywnej metody dalszej nauki angielskiego. Dlaczego powinieneś wybrać naukę angielskiego proponowaną przez Angloville? Poznaj przewagę naszej techniki.

Jak wygląda nauka angielskiego od podstaw?

Angielski od zera, czyli nauka angielskiego od podstaw, jest wybierany zarówno przez osoby, które ostatni raz miały styczność z angielskim kilkanaście lat temu i muszą odświeżyć podstawową wiedzę, jak i osoby, które nigdy wcześniej nie uczyły się tego języka. Bez względu na to, do której grupy należysz, możesz zastanawiać się, jak wygląda nauka języka angielskiego od podstaw.

Najczęściej angielski od podstaw to:

  • Korzystanie z materiałów opracowanych przez ekspertów, które stanowią wprowadzenie do zasad języka angielskiego. Na naszej stronie internetowej znajdziesz m.in. kompendium dotyczące angielskich czasów. Nie daj sobie wmówić, że gramatyka nie jest istotna.
  • Nauka podstawowego słownictwa. Poza nauką zasad gramatycznych przyswoić trzeba nazwy kolorów, miesięcy, odzieży, zawodów, warzyw i owoców czy pór roku. Znajomość przynajmniej najczęściej powtarzających się słówek pozwala prowadzić proste rozmowy.
  • Poznanie struktury zdań i zwrotów, z których korzysta się na co dzień. Wiedząc, jak poprawnie konstruować zdania, możesz zacząć rozbudowywać swoje wypowiedzi. Znajomość podstawowych reguł i słówek pozwoli Ci też tworzyć proste, poprawne zdania.

Aby zapoznać się z podstawami języka angielskiego, skorzystaj m.in. z materiałów znajdujących się na naszej stronie.

Dlaczego Angloville – Angielska Wioska?

Co roku ponad 5000 absolwentów z 8 krajów

Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek

Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego

Najbardziej zindywidualizowany w Europie

Nigdy nie jest za późno na język angielski od podstaw!

Nauka od podstaw języka angielskiego z książek pozwala przyswoić sobie podstawowe informacje. Jednocześnie na kolejnym etapie ten sposób nauki staje się mało efektywny. Dlaczego? Bo zamiast na rozmowach i wykorzystaniu w praktyce zdobytej wiedzy, ucząca się osoba koncentruje się na rozwiązywaniu zadań. To prosty sposób, aby wykształcić sobie niechęć do mówienia po angielsku. Czy wiesz jednak, że możesz temu skutecznie zapobiec?

W Angloville koncentrujemy się na tym, co najważniejsze – są to:

  • Konwersacje. Rozmawiając, możesz nauczyć się nowych słówek i osłuchać się z różnymi akcentami, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć np. podcasty w języku angielskim.
  • Kreatywna nauka bez książek. Odchodzimy od klasycznej nauki z książki, dzięki czemu unikamy porównań z językiem polskim.
  • Angielski. W Angloville komunikujemy się wyłącznie w języku angielskim – w zależności od programu nawet przez kilka dni nie będziesz używał polskiego.

Nauka z native speakerami to sposób, aby rozbudzić w sobie ciekawość języka i znaleźć inspirację. W trakcie zajęć otrzymasz też wskazówki, jak efektywnie uczyć się w pojedynkę.

Postaw na efektywne kursy angielskiego od podstaw

Co w sytuacji, gdy podstawy języka angielskiego masz już za sobą? Zdobycie minimum wiedzy o angielskim to moment, gdy warto pomyśleć o zapisaniu się na kurs organizowany przez Angloville.

Kurs Angloville – Angielska Wioska vs typowe kursy za granicą

Typowy kurs za granicąAngloville – Angielska Wioska
PrzygotowanieZazwyczaj brakIntensywny kurs wyjazdowy lub online 1 na 1 z native speakerami
Grupy10-15 osóbZajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakeraZazwyczaj 0Aż do 70h* (w zależności od wybranego programu)
Nauczanie i środowiskoNajczęściej teoretyczne, towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącegoKonwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polskuCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącegoAngielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa

Kursy Angloville dla osób, które przyswoiły sobie podstawy angielskiego:

  • Angloville Weekend. Ścieżka General English to sposób, aby rozszerzyć już posiadane słownictwo, osłuchać się z różnymi akcentami czy wreszcie ćwiczyć poprawną wymowę różnych angielskich słów.
  • Angloville Familijny. Masz dzieci, które również uczą się angielskiego? Uczcie się razem – Angloville Familijny pozwala spędzić czas ze swoim dzieckiem i rozmawiając z native speakerami rozwijać swoje zdolności komunikacyjne w języku angielskim.

Masz więcej czasu? Skorzystaj z nauki w Angielskiej Wiosce. Już bez książek, ale w atmosferze sprzyjającej nauce, skoncentrujesz się konwersacjach. W trakcie zaledwie 6 dni wypowiesz tyle zdań, ile podczas 400-godzinnego tradycyjnego kursu angielskiego w szkole językowej online lub stacjonarnej.

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X