1. Angloville
  2. Materiały
  3. Zintegruj swój zespół z Angloville
Zintegruj swój zespół z Angloville

Zintegruj swój zespół z Angloville

Zintegruj swój zespół z Angloville

Dobrze funkcjonujący zespół to taki, który jest ze sobą dobrze zintegrowany. Pracodawca powinien umiejętnie zbudować dobre i przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy się nie tylko lubią, wspierają, ale też stanowią prawdziwy team. Doskonałym sposobem są różnego rodzaju aktywności organizowane w godzinach pracy oraz wyjazdy integracyjne. W Angloville znajdziesz sposób na to, by dzięki skutecznej integracji jednocześnie podnosić kompetencje swoich pracowników. 

Kursy wyjazdowe w kraju i za granicą

Jeszcze kilka lat temu wyjazd integracyjny dla pracowników był nietypowym i rzadko spotykanym urozmaiceniem codzienności pracowniczej. Dziś firmy prześcigają się w udziwnianiu wszelkich szkoleń i wyjazdów, zaskakując coraz bardziej. Trekkingi, quady, czy sporty ekstremalne już nikogo nie są w stanie zaskoczyć. Każdy wyjazd integracyjny, niezależnie od jego profilu, będzie wzmacniać umiejętności miękkie pracownika: umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy z zespołem i przełożonymi, co też przekłada się na umiejętność pracy z klientami. Co jednak z umiejętnościami twardymi, które podnoszą kompetencje pracowników? Wyjazdowy kurs języka angielskiego to połączenie integracji i umacniania kompetencji językowych. Programy wyjazdowe trwają od trzech do sześciu dni i polegają przede wszystkim na przełamywaniu bariery w języku angielskim. Szkolenia oparte są na spotkaniach z native speakerami z całego świata. Dzięki temu uczestnik jest w stanie osłuchać się i zacząć rozumieć różne akcenty języka angielskiego, co wzmacnia pewność siebie i swobodę. Często to właśnie niezrozumiała wymowa zniechęca do kontynuowania rozmowy. Kurs pomoże przełamać barierę w mówieniu. Dzięki temu nawet jeśli kurs będzie mieć miejsce w Polsce, uczestnicy będą się na nim czuć jak w kraju anglojęzycznym.

Kursy stacjonarne w centrali i oddziałach

Aby oswoić się z dźwiękiem różnych akcentów języka angielskiego, nie trzeba wcale wyjeżdżać z Polski. Angloville oferuje skuteczne kursy i szkolenia w Twojej firmie lub w naszej centrali i jej oddziałach. Prowadzone są przez doświadczonych w nauczaniu języka angielskiego native speakerów, a ich celem jest doskonalenie umiejętności językowych w naturalnym środowisku. Nacisk kładziony będzie na tę dziedzinę życia, w której pracownicy potrzebują wsparcia, na przykład biznesowe konwersacje, czy wzbogacania słownictwa. Kurs pomaga przebić się przez trudną barierę językową i nabrać swobody podczas codziennych czynności zawodowych. Rozmowa telefoniczna po angielsku z kontrahentem nie będzie stanowiła już żadnego problemu.

Co wyróżnia Angloville na tle innych?

Wszystkie kursy językowe dla firm Angloville są szyte na miarę. Na początku, jeszcze przed rozpoczęciem, ustalane są cele do osiągnięcia. To zapewnia koncentrowanie się w trakcie kursu na tym, co ważne i motywujące. Program rozpisany o konkretne kamienie milowe jest o wiele bardziej efektywny i zapewnia skuteczność w znacznie szybszym czasie. Istnieje też możliwość kompleksowego łączenia różnego rodzaju rozwiązań. Można połączyć programy stacjonarne z programami wyjazdowymi, a także wzbogacić je o kurs online. Najważniejszy jest doskonały efekt, a elastyczność pozwoli dostosować się pod preferencje oraz potrzeby Twoich pracowników. Wiemy to z doświadczenia. W naszych kursach uczestniczyło już ponad 7 tysięcy osób.

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail