1. Angloville
  2. Materiały
  3. Stacjonarnie czy online? Jaki kurs wybrać dla pracowników Twojej firmy?
Stacjonarnie czy online? Jaki kurs wybrać dla pracowników Twojej firmy?

Stacjonarnie czy online? Jaki kurs wybrać dla pracowników Twojej firmy?

Dzięki nowoczesnej technologii szkołę stacjonarną można przenieść do wirtualnego świata. Zajęcia przez Internet nie różnią się znacznie od tych, które odbywają się w sali wykładowej i coraz więcej osób przekonuje się do takiej metody nauki. Obie formy mają wiele zalet. A największą z nich jest to, że dzięki takim rozwiązaniom możesz wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz dla swojej firmy i jej pracowników!

Kurs stacjonarny

Największą zaletą kursów stacjonarnych jest to, że mamy fizyczny kontakt z nauczycielem. Wiele osób preferuje bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem w trakcie rozmowy i dla nich jest to duże ułatwienie. Ważne jest też to, że w trakcie zajęć dokonuje się też naturalna integracja uczestników takiego kursu, a w tym wypadku zespołu Twoich pracowników. Dużo łatwiej jest przełamywać bariery po wspólnych zmaganiach językowych. Lektor, w trakcie kursu stacjonarnego, może urządzać również językowe gry integracyjne, co przez sieć bywa utrudnione. Wspólne konwersacje i ćwiczenia budują pozytywne relacje i więzi. Największą różnicą, w odniesieniu do kursu online, jest fakt, że na takie zajęcia trzeba jednak dotrzeć. Nawet jeśli odbywają się one w Twojej firmie, trzy piętra wyżej, to należy poświęcić czas, by się na nich znaleźć. Może to być jednocześnie wadą i zaletą. Odrobina wysiłku i “rozprostowania kości” wpływa tylko i wyłącznie pozytywnie na pracę mózgu i koncentrację! Nasze kursy stacjonarne mogą odbywać się na terenie Twojej firmy lub w siedzibie Angloville w Warszawie.

Kurs Online

Aby skutecznie nauczyć się języka angielskiego, nie trzeba spędzić określonej liczby godzin w sali wykładowej. Technologia umożliwia już przeprowadzenie ciekawych i skutecznych zajęć czy konwersacji bez potrzeby odrywania się od swojego stanowiska pracy. Dla niektórych pracowników ciekawa i przyjemna konwersacja nie będzie przykrym obowiązkiem, ale stanie się miłym akcentem w ciągu dnia. Takim, który na chwile pozwoli oderwać się od natłoku zawodowych spraw. A wszystko przed ekranem komputera. W takiej formie dużo prościej jest zorganizować bardzo intensywny kurs, który miałby przygotować pracownika do wyjazdu na targi, czy konferencję. Angloville oferuje kurs online za pośrednictwem serwisu tutlo.com. Nauka polega na 20-minutowych spotkaniach z native speakerami z całego świata, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Daje to pełną dowolność godzin oraz tematyki zajęć.

Dlaczego Angloville?

Angloville ma wiele lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego. Autorskie szkolenia prowadzone są nie tylko w Polsce, ale również w Irlandii, Anglii, Czechach, Rumunii i Węgrzech i na Malcie, a na kursy online zgłaszają się uczniowie z całej Europy! Na samym początku wspólnie ustalamy, jakie są cele współpracy i tworzymy program na miarę Twoich potrzeb. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów istnieje możliwość połączenia programów stacjonarnych, online, a nawet opcji wyjazdowych. Angielska Wioska umożliwi Twoim pracownikom przełamanie bariery językowej dzięki bezpośrednim kontaktom z native speakerami z całego świata!

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail