1. Angloville
  2. Materiały
  3. Odkrywamy przed Tobą najefektywniejszą metodę nauki języka angielskiego po programie Angloville
Odkrywamy przed Tobą najefektywniejszą metodę nauki języka angielskiego po programie Angloville

Odkrywamy przed Tobą najefektywniejszą metodę nauki języka angielskiego po programie Angloville

Pamiętasz, kiedy Twoim celem była swobodna rozmowa z obcokrajowcami? Postanowiłeś wziąć udział w obozie Angloville, aby przełamać barierę językową i… udało się! Wracasz jednak z obozu i co dalej? W jaki sposób możesz kontynuować naukę?

 

Kontynuacja nauki po obozach Angloville

Wiesz już, że najskuteczniejszą metodą na przełamanie bariery językowej są lekcje z native speakerami. Podczas spędzania czasu z obcokrajowcami uczysz się porozumiewać z nimi w swobodny sposób i zaczynasz myśleć w języku obcym. W czasie naszych obozów zauważasz, że zamiast tłumaczyć zdania z języka polskiego, automatycznie przestawiasz się na angielski. Z podobnego schematu korzysta Tutlo, szkoła językowa online, która dostosowuje się do Ciebie pod każdym względem.

 

Indywidualne podejście do kursantów

Tutlo stawia na rozwój swoich uczniów poprzez indywidualne zajęcia z native speakerami. Dzięki temu uwaga lektora skupiona jest wyłącznie na Tobie. Największą zaletą zajęć 1 na 1 jest możliwość dostosowania ich do Twojego poziomu i potrzeb.

 

Lekcje z native speakerami na wyciągnięcie ręki

W Tutlo uczysz się na platformie internetowej, która pozwala Ci połączyć się z wybranym lektorem o dowolnej porze między 7:00 a 22:00, bez wcześniejszego umawiania się. Zamiast dojeżdżać do szkoły językowej lub czekać na nauczyciela, logujesz się na platformę i decydujesz, z kim chcesz odbyć lekcję. Masz dostęp do ponad 250 lektorów! Każde zajęcia możesz realizować w oparciu o materiały przygotowane przez metodyków Tutlo albo odbywając zwykłą konwersację. Sprawdź różnych lektorów! Być może niektórzy przypadną Ci do gustu jako nauczyciele gramatyki, a inni jako znajomi na popołudniową konwersację. Dodatkowy plus takiego rozwiązania to możliwość osłuchania się z różnymi akcentami.

 

Krótko i efektywnie

Przeciętny człowiek potrafi pozostać w pełni skupionym przez 20 minut. Właśnie tyle czasu trwają jednorazowe zajęcia z native speakerem w Tutlo. Dzięki temu rozwijasz płynność językową, jaka jest potrzebna do swobodnej komunikacji z obcokrajowcami. Jeśli jednak uznasz, że 20 minut to zbyt mało, elastyczność zajęć polega na tym, że możesz odbyć również 40- lub 60-minutowe zajęcia.

 

Szeroki wybór kursów tematycznych

Konwersacje pozwalają wypracować umiejętność mówienia i aktywnego słuchania. Wiesz jednak na pewno, że swoboda w mówieniu to nie wszystko. Niezwykle ważna jest także nauka słownictwa. Czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna po angielsku? Planujesz wyjazd za granicę? Niezależnie od tego, jaki chcesz osiągnąć cel, znajdziesz kurs dla siebie. Możesz korzystać do woli z zajęć z zakresu Business English, General English, Social i innych.

 

Choroba, wyjazd lub brak czasu na zajęcia?

W Tutlo lekcje nigdy nie przepadają. Ze względu na ich indywidualny charakter i brak konieczności umawiania się z lektorem, zachowujesz 100-procentową frekwencję!

 

Platforma Tutlo

Lekcje odbywają się na platformie internetowej, na którą logujesz się z komputera, tabletu lub telefonu. Następnie wybierasz jednego z dostępnych lektorów i zaczynasz lekcję. It’s that simple! 🙂

 

Immersja językowa

Jeśli zależy Ci więc na aktywnej nauce języka angielskiego i rozwoju umiejętności wypracowanych podczas jednego z naszych obozów, polecamy zajęcia w Tutlo. To jedyna szkoła językowa, która umożliwia Ci naukę gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko chcesz. Dodaj do tego setki doświadczonych lektorów, oszczędność czasu i fakt, że żadna lekcja nie przepada. Przepis doskonały? Oceń sam! Odwiedź stronę Tutlo, aby dowiedzieć się więcej.

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X