1. Angloville
  2. Materiały
  3. Business English – czy angielski przydaje się w biznesie?
Business English – czy angielski przydaje się w biznesie?

Business English – czy angielski przydaje się w biznesie?

Pracowników i właścicieli międzynarodowych korporacji nie trzeba przekonywać o tym, jak ważna jest znajomość języka angielskiego w biznesie. Jeżeli jednak pracujesz w niewielkiej firmie, która od niedawna działa na rynku polskim i zastanawiasz się, czy warto wdrożyć lekcje z business english dla swoich pracowników, odpowiadamy: TAK!

Międzynarodowe kontakty po angielsku

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym to już żaden atut. Jeżeli chcesz się wyróżnić, udowodnij, że angielski dla firm nie jest dla Ciebie tajemnicą. Z perspektywy właściciela firmy istotnym jest, aby pracownicy byli na podobnym poziomie znajomości biznesowego języka angielskiego. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzą kontakty z zagranicznymi klientami. Jedynym skutecznym sposobem na to, by pracownicy biegle posługiwali się biznesowym angielskim są regularne szkolenia językowe dla firm. Dzięki temu Twoja firma będzie mogła pochwalić się profesjonalną obsługą międzynarodowych klientów, a przede wszystkim pozyskać nowych z całego świata.

Wspólny język = zgrany zespół

We współczesnych biurach spotykają się pracownicy z całego świata. Żeby efektywnie współpracowali między sobą, a także z klientami, muszą porozumiewać się tym samym językiem – angielskim. Przy tworzeniu zgranego zespołu pomogą szkolenia z zakresu business english. Twoi pracownicy będą mogli wymieniać się doświadczeniami i wspólnie rozwiązywać problemy – po angielsku!

Techniki negocjacyjne i wystąpienia po angielsku

Istotną częścią pracy w międzynarodowej firmie jest przygotowywanie wystąpień i prowadzenie negocjacji, wewnątrz zespołu oraz dla potencjalnych klientów. Niektórzy pracownicy mają z tym problemy nawet w języku polskim. Jedynym sposobem na to, aby zwiększyć ich pewność siebie podczas wystąpień publicznych w obcym języku jest praktyka. Organizowane przez nas szkolenia językowe dla firm bogate są w ćwiczenia praktyczne, dzięki którym każdy uczestnik szybciej przyswaja wiedzę przez doświadczenie.

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail