Kursy językowe dla młodzieży

 1. Angloville
 2. Kursy językowe
 3. Kursy języka angielskiego
 4. Kursy języka angielskiego dla młodzieży

Kursy języka angielskiego dla młodzieży

Młodzi ludzie doskonale wiedzą, jak ważna jest znajomość języka angielskiego. Lata mało efektywnej nauki oraz obawa przed popełnianiem błędów mogą jednak być źródłem frustracji. W Angloville odczarowujemy naukę angielskiego. Oferujemy kursy języka angielskiego dla młodzieży inne niż wszystkie – indywidualne, z native speakerem, w atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy i bez książek. Brzmi ciekawie?

Jak wyglądają kursy języka angielskiego dla młodzieży w Angloville?

W Angloville doskonale znamy największe bolączki młodych ludzi, którzy uczą się języka angielskiego – niepewność swoich umiejętności, problemy z konwersacją i obawy przed popełnianiem błędów. Z tego względu nasze kursy języka angielskiego dla młodzieży to:

 • Zajęcia skoncentrowane na rozwoju zdolności komunikacyjnych – w Angloville nie uczymy z książek, ale rozmawiamy i to wyłącznie po angielsku.
 • Nauka z native speakerami z różnych krajów anglojęzycznych – to możliwość osłuchania się z różnymi akcentami.
 • Nauka w atmosferze budującej pewność siebie – błędy popełnia każdy, a my pokazujemy, jak przestać się na nich koncentrować.

Angielski dla młodzieży w Angloville to także szansa na poznanie kultury anglosaskiej i zawarcie nowych znajomości.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Dlaczego Angloville – Angielska Wioska?

 • Co roku ponad 10 000 absolwentów z 8 krajów
 • Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek
 • Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego
 • Najbardziej zindywidualizowany w Europie

Efektywny angielski dla młodzieży

Znajomość języka angielskiego otwiera wiele możliwości. Jednak młodzi ludzie nie uczą się tego przedmiotu tylko dla przyjemności – muszą jeszcze zdać egzaminy. Angielski dla młodzieży w Angloville to także:

 • Skuteczna nauka w małych grupach, w formule „2 na 1” – efektywność tej metody potwierdzają nasi dotychczasowi kursanci, którzy zdecydowali się na naukę z nami.
 • Solidne przygotowanie do egzaminów – konwersacje z native speakerami pozwalają się sprawdzić i przygotować psychicznie do rozmów z egzaminatorem.

Na pobyt w naszej „Angielskiej Wiosce” szczególnie zapraszamy młodych ludzi w wieku od 12 do 18 lat, którzy chcą zacząć swobodnie posługiwać się językiem angielskim i przestać obawiać się błędów, przygotowują się do międzynarodowej matury czy egzaminów językowych lub myślą o studiach w jednym z krajów anglojęzycznych.

Kurs Angloville – Angielska Wioska vs typowe kursy za granicą

Element kursuTypowy kurs za granicąAngloville – Angielska Wioska
PrzygotowanieZazwyczaj brak
Intensywny kurs wyjazdowy lub online 1 na 1 z native speakerami
Grupy10-15 osób
Zajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakera
Zazwyczaj 0
Aż do 70h* (w zależności od wybranego programu)
Nauczanie i środowiskoNajczęściej teoretyczne, towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącego
Konwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polskuCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącego
Angielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa

Zalety naszych kursów języka angielskiego dla młodzieży

Organizowane przez nas kursy języka angielskiego dla młodzieży mają wiele zalet, ale jedną uznajemy za kluczową. Spotkanie z native speakerami i odstawienie książek czy ćwiczeń daje inną perspektywę na naukę tego języka. Dodatkowe atuty Angloville to: prowadzenie inspirujących rozmów o anglojęzycznych krajach, poznanie nowych ludzi i zwiększenie pewności siebie w czasie konwersacji w języku angielskim.

Jesteś rodzicem nastolatka? Zapewnij mu dobry start w przyszłość – skorzystaj z naszej oferty i zainwestuj w jego znajomość języka angielskiego. Uczestnictwo w projektach Angloville to duży krok do prowadzenia swobodnych rozmów w jednym z najpopularniejszych języków świata – angielskim.

A może chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i jednocześnie podszkolić swój angielski? Wybierz się na “Rok Szkolny w USA” – to oferta stworzona specjalnie dla licealistów, umożliwiająca im pobyt w amerykańskiej rodzinie i naukę w tamtejszej szkole.

Wybrali nas

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail Napisz wiadomość