Kursy językowe dla dzieci

 1. Angloville
 2. Kursy językowe
 3. Kursy języka angielskiego
 4. Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kursy angielskiego dla dzieci

Dzieci są z natury ciekawe i szybko przyswajają nowe informacje. Chcesz rozbudzić w swoim dziecku chęć zgłębiania tajników języka angielskiego? W Angloville robimy to efektywnie – przez kreatywną zabawę i w warunkach, w których dziecko się nie nudzi i nie czeka na koniec zajęć. Nasze kursy angielskiego dla dzieci to intensywne zajęcia językowe, które przynoszą wymierne korzyści.

Jak wyglądają kursy angielskiego dla dzieci w Angloville?

Kursy angielskiego dla dzieci w Angloville są unikalne, zindywidualizowane i skoncentrowane na rozwoju umiejętności. Dzięki temu, że pierwsze rezultaty są widoczne niemal od razu, dziecko jeszcze bardziej angażuje się w naukę.

 • Zamiast szkolnej klasy i ławek, oferujemy swobodę i naukę w przyjaznej atmosferze – nasze zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, łączymy też naukę z zabawą.
 • Zamiast żmudnego rozwiązywania zadań, stawiamy na konwersację z native speakerami – to kontakt z „żywym” językiem i różnymi akcentami.
 • Zamiast stosować system ocen, budujemy u dzieci pewność siebie – najmłodszych nie zniechęcają popełniane błędy, a my nie skupiamy się na ich wytykaniu.

W Angloville zajęcia dla dzieci prowadzone są przez doświadczonych native speakerów pochodzących z różnych krajów. Tym, co ich łączy, jest doskonała znajomość języka i posiadanie niezbędnego przygotowania do pracy z najmłodszymi.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Dlaczego Angloville – Angielska Wioska?

 • Co roku ponad 10 000 absolwentów z 8 krajów
 • Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek
 • Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego
 • Najbardziej zindywidualizowany w Europie

Kursy angielskiego dla dzieci – efektywna nauka języka dla najmłodszych

Do kogo skierowane są kursy angielskiego dla dzieci organizowane przez Angloville? Udział w naszych kursach Angloville Kids mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku od 7 do 11 lat. Rozwijanie zdolności językowych najmłodszych uczestników ma miejsce:

 • W małym gronie – w grupach jest maksymalnie 6 dzieci, dzięki czemu Twoje dziecko będzie rzeczywiście rozmawiać z native speakerem.
 • Poprzez zabawę – wychodzimy z założenia, że na naukę z książek przyjdzie jeszcze czas, a teraz warto skoncentrować się na rozwoju zdolności komunikacyjnych.

Mimo że skupiamy się na głównym celu, czyli nauce języka angielskiego, to nie zapominamy też o innych kwestiach. Grupą 6 dzieci opiekuje się kilka osób – 3 polskojęzycznych lektorów i kierownik wypoczynku, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Kurs Angloville – Angielska Wioska vs typowe kursy za granicą

Element kursuTypowy kurs za granicąAngloville – Angielska Wioska
PrzygotowanieZazwyczaj brak
Intensywny kurs wyjazdowy lub online 1 na 1 z native speakerami
Grupy10-15 osób
Zajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakera
Zazwyczaj 0
Aż do 70h* (w zależności od wybranego programu)
Nauczanie i środowiskoNajczęściej teoretyczne, towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącego
Konwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polskuCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącego
Angielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa

Wyślij dziecko na kursy angielskiego dla dzieci w Angloville już dziś!

Współcześnie to właśnie język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków świata. Zapisując dziecko na kursy angielskiego dla dzieci w Angloville, możesz sprawić, że w przyszłości będzie ono sprawnie i pewnie komunikowało się w języku angielskim, zamiast borykać się z barierą językową.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak uczymy i poznać opinie kursantów, którzy uczyli się z nami angielskiego? Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji o organizowanych przez nas kursach, wypowiedzi kursantów i harmonogramy wyjazdów.

Wybrali nas

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail Napisz wiadomość

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X