Kursy języka angielskiego

Witaj w Angloville, pierwszej „Angielskiej Wiosce” w Polsce! Organizujemy najbardziej zindywidualizowane w Europie kursy angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci: wyjazdowe i online. Każdego roku pomagamy ponad 5000 Polaków przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Sprawdź!

Kursy wyjazdowe języka angielskiego - unikalność rozwiązań Angloville

Wyjazdowy kurs angielskiego Angloville to:
 • Pełne zanurzenie w języku z native speakerami w Polsce, Anglii, Irlandii, na Malcie
 • Zajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami (uczeń vs. native speaker)
 • Tylko komunikacja i umiejętności praktyczne
 • Angielskie Wioski w Polsce, Anglii, Irlandii i na Malcie
 • Różne akcenty w jednym miejscu: brytyjski, amerykański, irlandzki i australijski

[maxbutton id="48" ]

Jak wyglądają wyjazdowe kursy języka angielskiego?

Klientów przygotowujemy do wyjazdu do Angielskiej Wioski w trakcie specjalnie zaprojektowanych intensywnych kursów online z native speakerami w platformie językowej.


 • Po pierwsze, diagnozujemy i wyznaczamy cele nauki w oparciu o rzeczywiste potrzeby. W Angloville uczysz się dokładnie tego 1% języka angielskiego, którego potrzebujesz na co dzień.
 • Po drugie, zajęcia prowadzone są tylko z native speakerami. Metodycy Angloville przygotowują autorskie materiały. Uczymy konkretnych umiejętności - koniec z podręcznikami i ćwiczeniami z gramatyki.
 • Po trzecie, uczymy skutecznej komunikacji w codziennych sytuacjach. Dzięki temu np. po kursie językowym Business English w Angloville bez stresu weźmiesz udział w spotkaniu prowadzonym w języku angielskim.

Każdy z nas potrzebuje tylko 1% języka angielskiego, by się efektywnie komunikować. Ten 1% jest u każdego inny – pomożemy Ci dokładnie określić, jakiego angielskiego potrzebujesz i na tej podstawie opracujemy dla Ciebie kurs lub zaproponujemy jeden z naszych wyjazdowych kursów językowych w formule „Angielska Wioska”.

Nauka języka to nie tylko słowa i gramatyka, dlatego pokażemy Ci sztuczki, techniki i strategie komunikacyjne, dzięki którym będziesz mógł lepiej wykorzystywać cały ten zasób słownictwa i gramatyki, który już posiadasz i zabłysnąć na ważnym spotkaniu biznesowym czy konferencji.

Dzięki podejściu nastawionemu na realizację konkretnych celów zyskasz pewność siebie i poczucie, że robisz postępy i to już po pierwszym kursie!

Zanurzamy w języku od 2011 roku. Dzięki programom Angloville ponad 5000 klientów rocznie komunikuje się bez stresu po angielsku. Stworzyliśmy kilkudniowe programy wyjazdowe, kursy językowe online oraz specjalne programy weekendowe i warsztaty tak, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.


[maxbutton id="47" ]
Kurs Angielskiego wyjazdowy dla dorosłych (klientów firmowych)Kurs Angielskiego Online dla dorosłych i młodzieży (klientów indywidualnych i firmowych)
Charakter zajęćSesje indywidualne 1 na 1 z native speakerem przez cały czas trwania programuCiągła dostępność 1 na 1 native speakerów bez konieczności umawiania spotkań
Native Speakerzy++
Formuła nastawiona na praktykę sytuacji życiowych i biznesowych++
Wyznaczanie celów z metodykiem i mierzenie postępów++

Nauka angielskiego - rozwiązania dla firm

 • Oferujemy kursy językowe dla firm, dzięki którym Ty zyskasz pewność siebie w komunikacji, a Twoja firma pracownika, dla którego język nie jest żadną barierą.
 • Kursy Business English projektujemy indywidualnie dla każdego z naszych klientów, tak aby poznawał ten zasób komunikacyjny, którego potrzebuje, by osiągać cele biznesowe.

[maxbutton id="48" ]

Kurs angielskiego - dlaczego w Angloville - Angielska Wioska?

Co roku ponad 5000 absolwentów z 8 krajów

Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek

Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego

Najbardziej zindywidualizowany w Europie

Wyjazdowe kursy językowe Angloville vs typowe kursy za granicą

Typowy kurs za granicąAngloville – Angielska Wioska
PrzygotowanieZazwyczaj brakIntensywny kurs wyjazdowy lub online 1 na 1 z native speakerami
Grupy10-15 osóbZajęcia 1 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakeraZazwyczaj 0Aż do 70h* (w zależności od wybranego programu)
Nauczanie i środowiskoNajczęściej teoretyczne, towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącegoPraktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku

Naturalna nauka angielskiego przez konwersacje

Duża skuteczność proponowanej przez nas metody nauki wynika z tego, że jest ona naturalna. Jako dzieci uczymy się najpierw mówić, a dopiero potem czytać i pisać. Tradycyjny kurs z języka angielskiego opiera się z kolei na poznawaniu zasad gramatyki, całej listy wyjątków od reguł i rozwiązywaniu setek zadań. Odwrócenie tej kolejności powoduje, że u osób uczących się języka angielskiego często dochodzi do blokady językowej – nie chcąc popełnić błędu, mają opory, by zacząć porozumiewać się po angielsku. Stąd też pomysł na naukę w formule „Angielskiej Wioski”, która jest powrotem do pierwotnej, naturalnej formuły przyswajania sobie języka.

„Rozgadany” kurs angielskiego dla każdego

Angloville stawia na naturalną i najbardziej przyjazną formę nauki – proponujemy kursy językowe oparte na konwersacjach prowadzonych z native speakerami. Tematy rozmów są dostosowane do wieku uczestników, a także ich potrzeb. Intensywny kurs językowy, który proponujemy młodzieży, to efektywne przygotowanie do matury, pracy za granicą czy prowadzenia spotkań biznesowych. Rozgadaj się z nami – angielski wcale nie jest trudny, o czym chętnie Cię przekonamy w jednej z naszej „Angielskich Wiosek” na terenie Polski lub za granicą.

Wyjazdowy kurs angielskiego inny niż wszystkie – w Angloville uczymy nie tylko języka

Kurs angielskiego nie musi sprowadzać się jedynie do nauki słówek czy uczenia się na pamięć reguł gramatycznych. Korzystając z naszej oferty, zyskujesz znacznie więcej. Możesz:
 • zmienić swoje nastawienie do nauki – mimo że angielski nie jest szczególnie trudnym językiem, to brak zauważalnych postępów może skutecznie zniechęcić do tego, aby zapisać się na kolejny kurs języka angielskiego,
 • zyskać pewność siebie i bez obaw rozmawiać po angielsku – nasz kurs z angielskiego został przygotowany w taki sposób, aby zmotywować kursantów do prowadzenia rozmów i przełamania wstydu i obaw przed mówieniem.
Kursy wyjazdowe języka angielskiego dla dzieci i młodzieży mogą być też jednym z pierwszych kroków do usamodzielnienia się. Kurs językowy Angloville szczególnie polecamy osobom planującym naukę w zagranicznej szkole lub planującym wyjazd za granicę.

Wyjazdowy kurs angielskiego w innowacyjnej formule – sprawdź, czy również dla Ciebie

Mimo postępu technologicznego i zachodzących zmian na świecie, w szkołach wciąż wykorzystywane są mało efektywne i przestarzałe metody nauki. Nauka w ławkach czy brak personalizacji zajęć – wszystko to powoduje, że latami możesz próbować nauczyć się angielskiego bez większych postępów. Nie musi tak jednak być. Jeżeli:
 • oczekujesz, że proces nauki zostanie dostosowany do Ciebie – będziesz przyswajał słownictwo, które jest Ci potrzebne na co dzień (np. w Twojej pracy) lub rozwijał swoją pasję,
 • chcesz położyć nacisk na konwersacje – rozwijać swoje zdolności językowe w rozmowach z Native Speakerami, mieć kontakt z „żywym” językiem, w tym słownictwem potocznym,
to wyjazdowe kursy językowe Angloville są przeznaczone dla Ciebie. Nasze kursy pozwalają osiągnąć zauważalne postępy w krótkim czasie – opanować język angielski w stopniu umożliwiającym prowadzenie swobodnych rozmów zarówno w życiu codziennym, jak i środowisku biznesowym. Kursy językowe w formule oferowanej przez Angloville to rozwiązanie dedykowane także młodym, ambitnym osobom, które chcą przygotować się do części ustnej matury z języka angielskiego lub planują studia za granicą.
[maxbutton id="47" ]

Co mówią absolwenci o naszym kursie angielskiego?

 
Kursy dla młodzieżyKursy dla dorosłych
 • Angielska Wioska
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70h aktywnej komunikacji "1 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź
 • Angloville Junior
  12-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Kids
  7-11 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angielska Wioska Tandem
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70 godzin komunikacji w formule "2 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź

Zaufali nam

Nie masz pewności który kurs jest dla Ciebie? Porozmawiaj z nami!