Kursy z języka angielskiego

Witaj w Angloville, pierwszej „Angielskiej Wiosce” w Polsce! Organizujemy najbardziej zindywidualizowane w Europie kursy angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci: wyjazdowe i online. Każdego roku pomagamy ponad 5000 Polaków przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Sprawdź!

Unikalność rozwiązań Angloville

Wyjazdowy kurs angielskiego Angloville to:
 • Pełne zanurzenie w języku z native speakerami w Polsce, Anglii, Irlandii, na Malcie
 • Zajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami (uczeń vs. native speaker)
 • Tylko komunikacja i umiejętności praktyczne
 • Angielskie Wioski w Polsce, Anglii, Irlandii i na Malcie
 • Różne akcenty w jednym miejscu: brytyjski, amerykański, irlandzki i australijski

Sprawdź kursy dla dorosłych >>>

Jak to robimy?

Klientów przygotowujemy do wyjazdu do Angielskiej Wioski w trakcie specjalnie zaprojektowanych intensywnych kursów online z native speakerami w platformie językowej.


 • Po pierwsze, diagnozujemy i wyznaczamy cele nauki w oparciu o rzeczywiste potrzeby. W Angloville uczysz się dokładnie tego 1% języka angielskiego, którego potrzebujesz na co dzień.
 • Po drugie, zajęcia prowadzone są tylko z native speakerami. Metodycy Angloville przygotowują autorskie materiały. Uczymy konkretnych umiejętności - koniec z podręcznikami i ćwiczeniami z gramatyki.
 • Po trzecie, uczymy skutecznej komunikacji w codziennych sytuacjach. Dzięki temu np. po kursie językowym Business English w Angloville bez stresu weźmiesz udział w spotkaniu prowadzonym w języku angielskim.

Każdy z nas potrzebuje tylko 1% języka angielskiego, by się efektywnie komunikować. Ten 1% jest u każdego inny – pomożemy Ci dokładnie określić, jakiego angielskiego potrzebujesz i na tej podstawie opracujemy dla Ciebie kurs lub zaproponujemy jeden z naszych wyjazdowych kursów językowych w formule „Angielska Wioska”.

Nauka języka to nie tylko słowa i gramatyka, dlatego pokażemy Ci sztuczki, techniki i strategie komunikacyjne, dzięki którym będziesz mógł lepiej wykorzystywać cały ten zasób słownictwa i gramatyki, który już posiadasz i zabłysnąć na ważnym spotkaniu biznesowym czy konferencji.

Dzięki podejściu nastawionemu na realizację konkretnych celów zyskasz pewność siebie i poczucie, że robisz postępy i to już po pierwszym kursie!

Zanurzamy w języku od 2011 roku. Dzięki programom Angloville ponad 5000 klientów rocznie komunikuje się bez stresu po angielsku. Stworzyliśmy kilkudniowe programy wyjazdowe, kursy językowe online oraz specjalne programy weekendowe i warsztaty tak, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.


Obozy językowe 7-19 lat. Sprawdź >>>
Kurs Angielskiego wyjazdowy dla dorosłych (klientów firmowych)Kurs Angielskiego Online dla dorosłych i młodzieży (klientów indywidualnych i firmowych)
Charakter zajęćSesje indywidualne 1 na 1 z native speakerem przez cały czas trwania programuCiągła dostępność 1 na 1 native speakerów bez konieczności umawiania spotkań
Native Speakerzy++
Formuła nastawiona na praktykę sytuacji życiowych i biznesowych++
Wyznaczanie celów z metodykiem i mierzenie postępów++

Rozwiązania Angloville dla firm

 • Oferujemy kursy językowe dla firm, dzięki którym Ty zyskasz pewność siebie w komunikacji, a Twoja firma pracownika, dla którego język nie jest żadną barierą.
 • Kursy Business English projektujemy indywidualnie dla każdego z naszych klientów, tak aby poznawał ten zasób komunikacyjny, którego potrzebuje, by osiągać cele biznesowe.

Sprawdź kursy dla dorosłych >>>

Dlaczego Angloville – Angielska Wioska?

Co roku ponad 5000 absolwentów z 8 krajów

Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek

Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego

Najbardziej zindywidualizowany w Europie

Angloville – Angielska Wioska vs typowe kursy za granicą

Typowy kurs za granicąAngloville – Angielska Wioska
PrzygotowanieZazwyczaj brakIntensywny kurs wyjazdowy lub online 1 na 1 z native speakerami
Grupy10-15 osóbZajęcia 1 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakeraZazwyczaj 0Aż do 70h* (w zależności od wybranego programu)
Nauczanie i środowiskoNajczęściej teoretyczne, towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącegoPraktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku

Kursy z języka angielskiego – naturalna nauka przez konwersacje

Duża skuteczność proponowanej przez nas metody nauki wynika z tego, że jest ona naturalna. Jako dzieci uczymy się najpierw mówić, a dopiero potem czytać i pisać. Tradycyjny kurs z języka angielskiego opiera się z kolei na poznawaniu zasad gramatyki, całej listy wyjątków od reguł i rozwiązywaniu setek zadań. Odwrócenie tej kolejności powoduje, że u osób uczących się języka angielskiego często dochodzi do blokady językowej – nie chcąc popełnić błędu, mają opory, by zacząć porozumiewać się po angielsku. Stąd też pomysł na naukę w formule „Angielskiej Wioski”, która jest powrotem do pierwotnej, naturalnej formuły przyswajania sobie języka.

„Rozgadany” kurs językowy dla każdego

Angloville stawia na naturalną i najbardziej przyjazną formę nauki – proponujemy kursy językowe oparte na konwersacjach prowadzonych z native speakerami. Tematy rozmów są dostosowane do wieku uczestników, a także ich potrzeb. Intensywny kurs językowy, który proponujemy młodzieży, to efektywne przygotowanie do matury, pracy za granicą czy prowadzenia spotkań biznesowych. Rozgadaj się z nami – angielski wcale nie jest trudny, o czym chętnie Cię przekonamy w jednej z naszej „Angielskich Wiosek” na terenie Polski lub za granicą.


Obozy językowe 7-19 lat. Sprawdź >>>

Co mówią absolwenci?

 
Kursy dla młodzieżyKursy dla dorosłych
 • Angielska Wioska
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70h aktywnej komunikacji "1 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź
 • Angloville Junior
  12-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Kids
  7-11 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angielska Wioska Tandem
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70 godzin komunikacji w formule "2 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź

Zaufali nam

Nie masz pewności który kurs jest dla Ciebie? Porozmawiaj z nami!

1 Step 1
Imię
no-icon
Telefon
icon-phone
Wiadomośćmore details
0 /
source

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right