Skuteczne kursy językowe

Witaj w Angloville, pierwszej „Angielskiej Wiosce” w Polsce! Każdego roku pomagamy ponad 5000 Polaków przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Sprawdź!

Kursy językowe Angloville zbudowane są w ten sposób, aby uczestnicy już po 70h zyskali to, co najważniejsze w komunikacji - pewność siebie, a firmy pracowników, którzy swobodnie prezentują, negocjują i działają anglojęzycznym środowisku.

Jak to robimy?

 • Po pierwsze diagnozujemy i wyznaczamy cele nauki w oparciu o rzeczywiste potrzeby. W Angloville uczysz się dokładnie tego 1% angielskiego , którego potrzebujesz na co dzień.
 • Po drugie zajęcia prowadzone są tylko z native speakerami. Metodycy Angloville przygotowują autorskie materiały. Uczymy konkretnych umiejętności - koniec z podręcznikami i ćwiczeniami z gramatyki.
 • Po trzecie uczymy skutecznej komunikacji w codziennych sytuacjach. Po kursie językowym Business English w Angloville bez stresu weźmiesz udział w spotkaniu prowadzonym w języku angielskim.

Każdy z nas potrzebuje tylko 1 % angielskiego, by komunikować się efektywnie w języku angielskim. Ten 1 % jest u każdego inny – pomożemy Ci dokładnie określić jakiego angielskiego potrzebujesz i na tej podstawie opracujemy dla Ciebie kurs lub zaproponujemy jeden z naszych wyjazdowych kursów językowych w formule „Angielska Wioska”.

Nauka języka to nie tylko słowa i gramatyka, dlatego pokażemy Ci sztuczki, techniki i strategie komunikacyjne, dzięki którym będziesz mógł lepiej wykorzystywać cały ten zasób słownictwa i gramatyki, który już posiadasz i zabłysnąć na ważnym spotkaniu biznesowym czy konferencji.

Dzięki podejściu nastawionemu na realizację konkretnych celów zyskasz pewność siebie i poczucie, że robisz postępy i to już po pierwszym kursie!

Zanurzamy w języku od 2011 roku. Dzięki programom Angloville ponad 5000 klientów rocznie komunikuje się bez stresu po angielsku. Przygotowaliśmy dla Was 6-dniowe programy wyjazdowe, kursy językowe online oraz specjalne programy weekendowe i warsztaty, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

Dowiedz się więcej o kursach językowych »

Nasze programy

 • Angielska Wioska
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70h aktywnej komunikacji "1 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź
 • Angielska Wioska Tandem
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70 godzin komunikacji w formule "2 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź
 • Angloville Junior
  12-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Polsce. 7 dni.
  Sprawdź
 • Angloville Weekend
  3-dniowy program w Warszawie to ponad 25 godzin aktywnej komunikacji w formule "1 na 1" z native speakerami
  Sprawdź

Dowiedz się więcej

[fc id=’64’ align=’center’][/fc]