Skuteczne kursy językowe

Witaj w Angloville, pierwszej „Angielskiej Wiosce” w Polsce! Każdego roku pomagamy ponad 1000 Polaków przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Sprawdź!

kurs językowy, kurs językowy za granicą, kurs angielskiego, obóz językowy

W oparciu o te doświadczenia powstały nasze kursy językowe w formule stacjonarnej w Warszawie Focus on Business Communication, Focus on Conversation oraz programy budowania kompetencji językowych dla firm z całej Polski.

Kursy językowe zbudowane są w ten sposób, aby uczestnicy już po 60h zyskali to, co najważniejsze w komunikacji - pewność siebie, a firmy pracowników, którzy swobodnie prezentują, negocjują i działają anglojęzycznym środowisku.

Jak to robimy?

 • Po pierwsze diagnozujemy i wyznaczamy cele nauki w oparciu o rzeczywiste potrzeby. W Angloville uczysz się dokładnie tego 1% angielskiego , którego potrzebujesz na co dzień.
 • Po drugie zatrudniamy tylko native speakerów z doświadczeniem w biznesowym środowisku. Lektorzy Angloville przygotowują autorskie materiały i uczą konkretnych umiejętności - koniec z podręcznikami i ćwiczeniami z gramatyki.
 • Po trzecie uczymy skutecznej komunikacji w codziennych sytuacjach. Po kursie językowym Business English w Angloville bez stresu weźmiesz udział w spotkaniu prowadzonym w języku angielskim. Program prowadzony jest w Warszawie w formule stacjonarnej.

Każdy z nas potrzebuje tylko 1 % angielskiego, by komunikować się efektywnie w języku angielskim. Ten 1 % jest u każdego inny – pomożemy Ci dokładnie określić jakiego angielskiego potrzebujesz i na tej podstawie opracujemy dla Ciebie kurs lub zaproponujemy jeden z naszych wyjazdowych kursów językowych w formule „Angielska Wioska”.

Nauka języka to nie tylko słowa i gramatyka, dlatego pokażemy Ci sztuczki, techniki i strategie komunikacyjne, dzięki którym będziesz mógł lepiej wykorzystywać cały ten zasób słownictwa i gramatyki, który już posiadasz i zabłysnąć na ważnym spotkaniu biznesowym czy konferencji.

Dzięki podejściu nastawionemu na realizację konkretnych celów zyskasz pewność siebie i poczucie, że robisz postępy i to już po pierwszym kursie!

Zanurzamy w języku od 5 lat, dzięki programom Angloville ponad 1000 klientów rocznie komunikuje się bez stresu po angielsku. Przygotowaliśmy dla Was 6-dniowe programy wyjazdowe, kursy językowe stacjonarne w Warszawie oraz specjalne programy weekendowe i warsztaty, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

Dowiedz się więcej o kursach językowych »

Nasze programy

 • Angielska Wioska
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70h aktywnej komunikacji "1 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź
 • Tandem House
  Wyjazdowy program dla dorosłych składający się z 70 godzin komunikacji w formule "2 na 1" z native speakerami w 6 dni
  Sprawdź
 • Angloville Junior
  Wyjazdowy program dla młodzieży (12-19 lat). 7 dni, 70 godzin aktywności w formule "2 na 1" z native speakerami
  Sprawdź
 • Angloville Weekend
  3-dniowy program w Warszawie to ponad 25 godzin aktywnej komunikacji w formule "1 na 1" z native speakerami
  Sprawdź
Tel: +48 533 655 147

Email: kontakt@angloville.pl

Angloville Sp. z O.O.

Spółka Komandytowa

ul. Leonarda 1/8

25-311 Kielce

KRS: 0000548006

REGON: 361005213

NIP: 6572917122

 

 

Angloville Sp. z O.O.

Spółka Komandytowa

ul. Leonarda 1/8

25-311 Kielce

KRS: 0000548006

REGON: 361005213

NIP: 6572917122
Biuro w Warszawie:

Angloville

ul. Bukowińska 24a/18


02-703 WarszawaBiuro w Kielcach:

Angloville

ul. Św Leonarda 1/8

25-311 Kielce
Biuro w Budapeszcie:

Angloville

Kft Templom

ter 19 2040 Budaors (Hungary)

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość
wiadomość wysłana!