Skuteczne kursy językowe

  1. Angloville
  2. Kursy językowe

Kursy językowe angielskiego

Witaj w Angloville, pierwszej „Angielskiej Wiosce” w Polsce! Każdego roku pomagamy ponad 10 000 Polaków przełamać barierę w mówieniu po angielsku.

Kursy językowe Angloville zbudowane są w ten sposób, aby uczestnicy już po 70h zyskali to, co najważniejsze w komunikacji – pewność siebie, a firmy pracowników, którzy swobodnie prezentują, negocjują i działają anglojęzycznym środowisku.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Jak to robimy?

  • Po pierwsze diagnozujemy i wyznaczamy cele nauki w oparciu o rzeczywiste potrzeby. W Angloville uczysz się dokładnie tego 1% angielskiego , którego potrzebujesz na co dzień.
  • Po drugie zajęcia prowadzone są tylko z native speakerami. Metodycy Angloville przygotowują autorskie materiały. Uczymy konkretnych umiejętności – koniec z podręcznikami i ćwiczeniami z gramatyki.
  • Po trzecie uczymy skutecznej komunikacji w codziennych sytuacjach. Po kursie językowym Business English w Angloville bez stresu weźmiesz udział w spotkaniu prowadzonym w języku angielskim.

Każdy z nas potrzebuje tylko 1 % angielskiego, by komunikować się efektywnie w języku angielskim. Ten 1 % jest u każdego inny – pomożemy Ci dokładnie określić jakiego angielskiego potrzebujesz i na tej podstawie opracujemy dla Ciebie kurs lub zaproponujemy jeden z naszych wyjazdowych kursów językowych w formule „Angielska Wioska”.

Nauka języka to nie tylko słowa i gramatyka, dlatego pokażemy Ci sztuczki, techniki i strategie komunikacyjne, dzięki którym będziesz mógł lepiej wykorzystywać cały ten zasób słownictwa i gramatyki, który już posiadasz i zabłysnąć na ważnym spotkaniu biznesowym czy konferencji.

Dzięki podejściu nastawionemu na realizację konkretnych celów zyskasz pewność siebie i poczucie, że robisz postępy i to już po pierwszym kursie!

Zanurzamy w języku od 2011 roku. Dzięki programom Angloville ponad 5000 klientów rocznie komunikuje się bez stresu po angielsku. Przygotowaliśmy dla Was 6-dniowe programy wyjazdowe, kursy językowe online oraz specjalne programy weekendowe, warsztaty czy wymiany uczniowskie do USA, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

Odkryj najbardziej zindywidualizowane kursy językowe w Europie:

sprawdź

60h kontaktu z angielskim w 7 dni. Nauka przez kreatywną zabawę

sprawdź

Obozy językowe. 70h kontaktu z angielskim w 7 dni

70h aktywnej komunikacji “1 na 1” z native speakerami w 6 dni

Wybrali nas

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X