Kursy językowe w Anglii

Kursy i Obozy Językowe za granicą

Chcesz płynnie mówić po angielsku? Choć ukończyłeś niejeden kurs angielskiego, to wciąż masz problem z nawiązaniem rozmowy po angielsku? W szkole języka angielskiego Angloville skutecznie pozbędziesz się tej trudności. Doskonale wiemy, jak frustrująca może być obawa przed popełnieniem błędów. To bariera, która skutecznie powstrzymuje przed wypowiadaniem się w języku angielskim. Nasza propozycja to kursy angielskiego w Anglii. Przebywając w „Angielskiej Wiosce” wraz z native speakerami z całego świata, szybko pokonasz strach i zaczniesz mówić po angielsku!

Program “Angielska Wioska” realizuje następujące cele:

 • PRZEŁAMANIE bariery w mówieniu po angielsku
 • POZNANIE kultury anglosaskiej z różnych krajów w 1 miejscu
 • ZANURZENIE W JĘZYKU w trakcie wielkiej symulacji językowej z native speakerami z całego świata

Angloville oferuje najbardziej zindywidualizowane kursy językowe za granicą: 1 native speaker przypada na 1 lub 2 uczestników polskich! Wykorzystujemy anglosaski model nauki – przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową. Proponujemy specjalne kursy języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży.

Unikalność Angloville – Angielska Wioska:

Metoda uczenia się w małych grupach, w otoczeniu native speakerów i bez książek po prostu działa. Osoby, które wzięły udział w Angielskiej Wiosce, potwierdzają skuteczność takiego modelu nauki języka angielskiego. Dlaczego warto nam zaufać? Kursy językowe w Anglii prowadzimy od wielu lat. Stawiamy na native speakerów z całego świata. Dzięki temu, że każdy z nich mówi z innym akcentem i na naszym kursie nie ma możliwości porozumiewania się w języku polskim, uczestnicy obozów szybko uczą się komunikować po angielsku.

 • Każde 7 dni = 70 h komunikacji w języku angielskim („1 na 1” lub „2 na 1”)
 • Native speakerzy z Anglii, USA, Kanady i Australii
 • Towarzystwo native speakerów podczas każdej godziny programu
 • Angielska Wioska = symulacja życia za granicą, bez języka polskiego
 • Nauka przez praktykę, bez książek i klasy językowej
 • Zanurzenie w anglosaskiej kulturze z native speakerami

Gdzie mogę pojechać na kurs językowy?

Anglia nie jest jedynym krajem, w którym prowadzimy kursy angielskiego. Ze szkołą języka angielskiego Angloville możesz wyjechać na obozy językowe również do innych krajów. Aktualnie prowadzimy zajęcia z native speakerami również w Irlandii i na Malcie. „Angielskie Wioski” stworzyliśmy także na terenie całej Polski.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Filozofia Angloville International w Anglii

 • Angloville proponuje kursy językowe w Anglii metodą pełnej immersji z native speakerami w formule „2 na 1” i „1 na 1”, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość połączyć korzyści intensywnego kursu językowego z możliwością odkrycia kultury Wielkiej Brytanii oraz zwiedzenia m.in.: Londynu.
 • Kursy angielskiego w Londynie należą do niezwykle popularnych wśród osób uczących się języka angielskiego. Program Angloville eliminuje typowe problemy kursów językowych w Anglii: zajęcia w grupach, naukę angielskiego w klasie językowej, małą intensywność oraz brak wystarczającego towarzystwa native speakerów.
 • Zindywidualizowany format, nauka angielskiego przez praktykę, native speakerzy i odpowiednia intensywność – czyli wszystko to, co sprawdziło się w przypadku programów „Angielska Wioska” w Polsce – a do tego zwiedzanie Londynu i wybranych miejsc Anglii, sprawiają, że możemy zaoferować Ci najbardziej skuteczną naukę angielskiego w Anglii.

Angloville – Angielska Wioska vs Typowe kursy językowe w Anglii

Zastanawiasz się, czy kurs angielskiego w Anglii w formule „Angielskiej Wioski” jest dla Ciebie? Jeżeli chcesz zapomnieć o nauce gramatyki z książek i spędzać czas w otoczeniu natury zamiast w salce lekcyjnej, to wypróbuj naszą alternatywną metodę. Kilkugodzinny kontakt z native speakerami to gwarancja, że szybko zaczniesz rozmawiać po angielsku.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, w poniższej tabeli zamieściliśmy porównanie popularnych kursów językowych odbywających się w Anglii z naszą metodą. Poznaj korzyści płynące z wyboru naszej oferty i przekonaj się, że nauka angielskiego w Anglii może być efektywna!

Element kursuTypowy kurs językowy w Anglii (dla dorosłych i młodzieży)Kurs Językowy Angielska Wioska dla młodzieży (w Polsce) (najpopularniejszy wybór)
Kurs Językowy Angielska Wioska dla młodzieży (w Anglii)
Grupy10-15 osóbZajęcia 2 na 1 z native speakeramiZajęcia 2 na 1 z native speakerami
Czas aktywnej komunikacji20-25h /tydzień70h/ tydzień70h/ tydzień
Procent uwagi jaką native speaker poświęca uczniowi
8-10%50-100%* (8h zajęć 1 na 1)50-100%* (8h zajęć 1 na 1)
Nauczanie i środowiskoKlasa językowa, książki towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącegoPraktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiego
Praktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiego
ZakwaterowaniePrywatne domy, na osiedlach mieszkalnychUrokliwe hotele w malowniczej okolicyUrokliwe kampusy akademickie

Co mówią Absolwenci ?

Dlaczego Angloville?

 • Co roku ponad 10 000 absolwentów z 8 krajów
 • 54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny kurs
 • Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek
 • Kreatywny sposób nauczania bez książek i klasy językowej

Naucz się angielskiego w Anglii

Wybierając ofertę Angloville – Angielska Wioska masz szansę spędzić tydzień w samym sercu Anglii i wykorzystać swoje umiejętności językowe w praktyce. Pobyt w Londynie i codzienne rozmowy z native speakerami sprawią, że pozbędziesz się wszelkich barier, a język angielski nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nasze kursy językowe zostały opracowane przez specjalistów od metody językowej immersji, dlatego Anglia stanowi idealne miejsce do zanurzenia się w języku. Zapomnij o książkach i kartkówkach – z nami nauka angielskiego to sama przyjemność.

Angielski w Anglii? Wybierając nasz kurs angielskiego w Londynie, masz szansę połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeżeli w ciągu roku masz niewiele czasu na pogłębianie swoich umiejętności językowych, zdecyduj się na urlop połączony z nauką. W „Angielskiej Wiosce” szybko rozbudzimy drzemiący w Tobie potencjał i przekonamy Cię do rozmowy w języku angielskim.

Natomiast dla młodzieży pragnącej odwiedzić Stany Zjednoczone Amryki, polecamy program Wymiana do USA, który umożliwia licealistom uczestnictwo przez rok do amerykańskiego liceum.

Wybrali nas

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail Napisz wiadomość