Kursy językowe w Anglii

Kursy i Obozy Językowe za granicą

Chcesz płynnie mówić po angielsku? Choć ukończyłeś niejeden kurs angielskiego, to wciąż masz problem z nawiązaniem rozmowy po angielsku? W szkole języka angielskiego Angloville skutecznie pozbędziesz się tej trudności. Doskonale wiemy, jak frustrująca może być obawa przed popełnieniem błędów. To bariera, która skutecznie powstrzymuje przed wypowiadaniem się w języku angielskim. Nasza propozycja to kursy angielskiego w Anglii. Przebywając w „Angielskiej Wiosce” wraz z native speakerami z całego świata, szybko pokonasz strach i zaczniesz mówić po angielsku!

Program “Angielska Wioska” realizuje następujące cele:

 • PRZEŁAMANIE bariery w mówieniu po angielsku
 • POZNANIE kultury anglosaskiej z różnych krajów w 1 miejscu
 • ZANURZENIE W JĘZYKU w trakcie wielkiej symulacji językowej z native speakerami z całego świata

Angloville oferuje najbardziej zindywidualizowane kursy językowe za granicą: 1 native speaker przypada na 1 lub 2 uczestników polskich! Wykorzystujemy anglosaski model nauki – przez praktykę, kreatywną zabawę oraz wymianę kulturową. Proponujemy specjalne kursy języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży.

Unikalność Angloville – Angielska Wioska:

Metoda uczenia się w małych grupach, w otoczeniu native speakerów i bez książek po prostu działa. Osoby, które wzięły udział w Angielskiej Wiosce, potwierdzają skuteczność takiego modelu nauki języka angielskiego. Dlaczego warto nam zaufać? Kursy językowe w Anglii prowadzimy od wielu lat. Stawiamy na native speakerów z całego świata. Dzięki temu, że każdy z nich mówi z innym akcentem i na naszym kursie nie ma możliwości porozumiewania się w języku polskim, uczestnicy obozów szybko uczą się komunikować po angielsku.

 • Każde 7 dni = 70 h komunikacji w języku angielskim („1 na 1” lub „2 na 1”)
 • Native speakerzy z Anglii, USA, Kanady i Australii
 • Towarzystwo native speakerów podczas każdej godziny programu
 • Angielska Wioska = symulacja życia za granicą, bez języka polskiego
 • Nauka przez praktykę, bez książek i klasy językowej
 • Zanurzenie w anglosaskiej kulturze z native speakerami

Gdzie mogę pojechać na kurs językowy?

Anglia nie jest jedynym krajem, w którym prowadzimy kursy angielskiego. Ze szkołą języka angielskiego Angloville możesz wyjechać na obozy językowe również do innych krajów. Aktualnie prowadzimy zajęcia z native speakerami również w Irlandii i na Malcie. „Angielskie Wioski” stworzyliśmy także na terenie całej Polski.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Filozofia Angloville International w Anglii

 • Angloville proponuje kursy językowe w Anglii metodą pełnej immersji z native speakerami w formule „2 na 1” i „1 na 1”, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość połączyć korzyści intensywnego kursu językowego z możliwością odkrycia kultury Wielkiej Brytanii oraz zwiedzenia m.in.: Londynu.
 • Kursy angielskiego w Londynie należą do niezwykle popularnych wśród osób uczących się języka angielskiego. Program Angloville eliminuje typowe problemy kursów językowych w Anglii: zajęcia w grupach, naukę angielskiego w klasie językowej, małą intensywność oraz brak wystarczającego towarzystwa native speakerów.
 • Zindywidualizowany format, nauka angielskiego przez praktykę, native speakerzy i odpowiednia intensywność – czyli wszystko to, co sprawdziło się w przypadku programów „Angielska Wioska” w Polsce – a do tego zwiedzanie Londynu i wybranych miejsc Anglii, sprawiają, że możemy zaoferować Ci najbardziej skuteczną naukę angielskiego w Anglii.

Angloville – Angielska Wioska vs Typowe kursy językowe w Anglii

Zastanawiasz się, czy kurs angielskiego w Anglii w formule „Angielskiej Wioski” jest dla Ciebie? Jeżeli chcesz zapomnieć o nauce gramatyki z książek i spędzać czas w otoczeniu natury zamiast w salce lekcyjnej, to wypróbuj naszą alternatywną metodę. Kilkugodzinny kontakt z native speakerami to gwarancja, że szybko zaczniesz rozmawiać po angielsku.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, w poniższej tabeli zamieściliśmy porównanie popularnych kursów językowych odbywających się w Anglii z naszą metodą. Poznaj korzyści płynące z wyboru naszej oferty i przekonaj się, że nauka angielskiego w Anglii może być efektywna!

Element kursuTypowy kurs językowy w Anglii (dla dorosłych i młodzieży)Kurs Językowy Angielska Wioska dla młodzieży (w Polsce) (najpopularniejszy wybór)
Kurs Językowy Angielska Wioska dla młodzieży (w Anglii)
Grupy10-15 osóbZajęcia 2 na 1 z native speakeramiZajęcia 2 na 1 z native speakerami
Czas aktywnej komunikacji20-25h /tydzień70h/ tydzień70h/ tydzień
Procent uwagi jaką native speaker poświęca uczniowi
8-10%50-100%* (8h zajęć 1 na 1)50-100%* (8h zajęć 1 na 1)
Nauczanie i środowiskoKlasa językowa, książki towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącegoPraktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiego
Praktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiego
ZakwaterowaniePrywatne domy, na osiedlach mieszkalnychUrokliwe hotele w malowniczej okolicyUrokliwe kampusy akademickie

Co mówią Absolwenci ?

Dlaczego Angloville?

 • Co roku ponad 10 000 absolwentów z 8 krajów
 • 54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny kurs
 • Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek
 • Kreatywny sposób nauczania bez książek i klasy językowej

Naucz się angielskiego w Anglii

Wybierając ofertę Angloville – Angielska Wioska masz szansę spędzić tydzień w samym sercu Anglii i wykorzystać swoje umiejętności językowe w praktyce. Pobyt w Londynie i codzienne rozmowy z native speakerami sprawią, że pozbędziesz się wszelkich barier, a język angielski nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nasze kursy językowe zostały opracowane przez specjalistów od metody językowej immersji, dlatego Anglia stanowi idealne miejsce do zanurzenia się w języku. Zapomnij o książkach i kartkówkach – z nami nauka angielskiego to sama przyjemność.

Angielski w Anglii? Wybierając nasz kurs angielskiego w Londynie, masz szansę połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeżeli w ciągu roku masz niewiele czasu na pogłębianie swoich umiejętności językowych, zdecyduj się na urlop połączony z nauką. W „Angielskiej Wiosce” szybko rozbudzimy drzemiący w Tobie potencjał i przekonamy Cię do rozmowy w języku angielskim.

Wybrali nas

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail Napisz wiadomość