Kursy językowe za granicą

 1. Angloville
 2. Kursy językowe za granicą

Kursy językowe za granicą

Witaj w Angloville! Nauka języka za granicą organizowana przez Angloville to sposób, aby przełamać barierę w mówieniu po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc. Organizujemy kursy językowe za granicą i w Polsce w formacie „Angielskiej Wioski” z native speakerami. Angielska Wioska to najbardziej zindywidualizowany kurs językowy w Europie dla dorosłych i młodzieży. Jeżeli chcesz się przygotować do egzaminu z języka angielskiego lub planujesz aplikować o pracę w zagranicznej firmie, kurs językowy po angielsku to doskonałe rozwiązanie. Dzięki styczności z native speakerami z różnych części świata i warunkom sprzyjającym konwersacjom, szybko rozwiniesz swoje możliwości językowe i przełamiesz opory przed porozumiewaniem się po angielsku.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Kursy językowe Angloville to:

 • 6-11 dni pełnego zanurzenia w języku z native speakerami w Anglii, Irlandii, na Malcie i w Polsce
 • Zajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z Native Speakerami (Uczeń vs. Native speaker)
 • Tylko komunikacja i umiejętności praktyczne
 • Doświadczenie Angielskiej Wioski – native speakerzy z całego świata
 • Różne akcenty w 1 miejscu: brytyjski, amerykański, irlandzki i australijski
 • Nauka bez książek, bez klasy językowej, bez języka polskiego

Przełamiesz barierę w mówieniu dzięki:

 • 70h komunikacji „1 na 1” lub „2 na 1” z Native Speakerami
 • Braku możliwości mówienia po polsku
 • Otoczeniu Anglosasów z różnych krajów i osłuchaniu z różnymi akcentami: UK, USA, Irlandia i Australia
 • Nauce przez zabawę i wymianę kulturową, podczas której nie czujesz, że się uczysz!
 • Kontaktowi co godzinę z innym native speakerem

Gdzie mogę pojechać?

Organizujemy kursy języka angielskiego za granicą. Możesz wyjechać do „Angielskiej Wioski” w Wielkiej Brytanii, Irlandii lub na Malcie. Prowadzimy także wymiany uczniowskie do USA w programie Rok szkolny w USA. Nauka angielskiego za granicą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie czują się pewnie, prowadząc rozmowę w języku angielskim. Dzięki formatowi, w jakim prowadzimy zajęcia, skoncentrujesz się na rozwijaniu swoich zdolności komunikacyjnych. W wolnym czasie możesz zwiedzać okolicę i w rozmowach z mieszkańcami sprawdzać swoje postępy.

Kurs językowy za granicą to także doskonały sposób na poznanie ludzi z różnych części świata. W przypadku młodzieży taka lekcja może okazać się szczególnie cenna, pozwalając na poznanie innych kultur i obyczajów.

Angloville – Angielska Wioska vs Typowe kursy językowe w Anglii

Poniżej krótkie porównanie tradycyjnych kursów w Anglii z najczęściej wybieranymi przez naszych Klientów produktami Angloville – Angielska Wioska w Polsce oraz programem Angielska Wioska w Anglii. W programach dla osób dorosłych, dostępne opcje „1 na 1”.

Element kursuTypowy kurs językowy w Anglii (dla dorosłych i młodzieży)Kurs Językowy Angielska Wioska dla młodzieży w Polsce. (najpopularniejszy wybór)
Kurs Językowy Angielska Wioska dla młodzieży w Anglii.
Grupy10-15 osóbZajęcia 2 na 1 z native speakeramiZajęcia 1 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25h /tydzień70h/ tydzień70h/ tydzień
Procent uwagi jaką native speaker poświęca uczniowi8-10%50-100%* (8h zajęć 1 na 1)100%
Nauczanie i środowiskoKlasa językowa, książki towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącegoPraktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiego
Praktyka z Anglosasami z całego świata przez cały program, różne akcenty, pełne „zanurzenie” w języku, bez klasy językowej, bez książek i bez języka polskiego
ZakwaterowaniePrywatne domy, na osiedlach mieszkalnychUrokliwe hotele w malowniczej okolicyUrokliwe kampusy akademickie

Dlaczego Angloville?

 • Co roku ponad 10 000 absolwentów z 8 krajów
 • 54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny program
 • Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek
 • Kreatywny sposób nauczania, bez książek i klasy językowej
 • Najbardziej zindywidualizowany wyjazd językowy w Europie

Zobacz również: Angielska Wioska w Twojej okolicy

Kurs językowy po angielsku za granicą skoncentrowany na konwersacjach to efektywny i skuteczny sposób pogłębiania znajomości języka. Jeżeli jednak z jakichkolwiek względów nie możesz wyjechać za granicę, nic nie stoi na przeszkodzie, by nauka języka odbywała się w jednej z kilku Angielskich Wiosek zlokalizowanych na terenie Polski. Niezależnie od lokalizacji i terminu wszystkim uczestnikom kursów zapewniamy doskonałą atmosferę i możliwość szlifowania języka pod okiem doświadczonych native speakerów z całego świata.

Co mówią Absolwenci ?

Zastanawiasz się, czy nauka angielskiego za granicą to rozwiązanie dla Ciebie? Angielski to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Szacuje się, że zna go około miliard osób. Jeżeli chcesz znaleźć się w ich gronie, zapoznaj się z opiniami osób, które wyjechały na organizowany przez szkołę Angloville kurs języka angielskiego za granicą. Dołącz do ludzi, którzy zamiast obawiać się popełnienia językowej gafy, po prostu rozmawiają po angielsku!

Wybrali nas

Organizowane przez nas kursy językowe za granicą są dedykowane nie tylko młodzieży i dorosłym – obsługujemy także firmy. Jeżeli chcesz, aby Twoi pracownicy sprawnie się komunikowali w języku angielskim – zarówno między sobą, jak i zagranicznymi kontrahentami – możesz im to ułatwić. Przygotowany przez nas kurs języka angielskiego jest skoncentrowany na codziennych konwersacjach i najbardziej typowych sytuacjach. Uczy on konkretnych umiejętności i sprawdza w praktyce. A co najważniejsze, dzięki niemu Twoi pracownicy nauczą się również sprawnie operować biznesowym językiem angielskim. Dotychczas zaufało nam wiele firm – dołącz do tego grona!

Kursy językowe za granicą. Czy to dobry pomysł?

Zmiana środowiska, spotkania z ludźmi z różnych stron świata, rozmowy wyłącznie w języku angielskim i atmosfera sprzyjająca pracy nad własnymi umiejętnościami językowymi – z naszego doświadczenia wynika, że to wystarcza, aby przełamać najgłębiej zakorzenione bariery językowe. Nauka za granicą w formie, jaką proponujemy, gwarantuje indywidualne podejście do każdego kursanta. Dzięki temu, że w trakcie trwania obozu jego uczestnicy nie sięgają po książki i nie korzystają z języka polskiego, mogą w pełni skoncentrować się na prowadzeniu rozmów po angielsku.

Kurs językowy za granicą z native speakerami pozwala szybko osiągnąć postępy w nauce. W szkole językowej Angloville możesz wybrać jeden z kilku proponowanych przez nas krajów: słoneczną Maltę, zieloną Irlandię lub kolebkę języka angielskiego Wielką Brytanię. W każdym z tych państw znaleźliśmy idealne lokacje na nasze „Angielskie Wioski”.

Wakacyjne kursy językowe za granicą – spędź czas wolny z językiem angielskim

Nauka języka angielskiego może odbywać się wszędzie. Aby była naprawdę produktywna, warto jednak skorzystać z pomocy specjalistów. Jeżeli planujesz urlop za granicą, możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Wakacyjne kursy językowe za granicą to rozwiązanie dla zapracowanych osób, które w ciągu roku nie zawsze mogą pozwolić sobie na zajęcia w szkołach językowych. Na takie obozy zapraszamy również młodzież. Wakacyjne kursy językowe za granicą to doskonała kombinacja wypoczynku z rozwijaniem praktycznych umiejętności. Jeżeli masz problem z wysławianiem się podczas lekcji angielskiego, zagraniczny kurs angielskiego w naszej „Angielskiej Wiosce” może Ci skutecznie pomóc.

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami!

Opowiedz nam o swoich potrzebach językowych, a my doradzimy Ci rozwiązanie.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail Napisz wiadomość